Информационный портал

#РеконструкціяЧелендж. Проблеми спорту ще актуальні?

Відома українська гімнастка Стелла Захарова розпочала челендж, в якому закликає активістів публікувати фото та відео з проблемами в спорті.

Олімпійська чемпіонка 1980 року, 12-разова чемпіонка СРСР і багаторазова володарка кубка України, президент української федерації гімнастики з 2004 року опублікувала відео-звернення на своїй сторінці у Facebook та описала суть челенджу:

 

«Ми можемо змінити життя на краще, якщо не будемо мовчати! #РеконструкціяЧелендж — акція, яку розпочала Олімпійська чемпіонка Стела Захарова. Ціль — привернути увагу ЗМІ, владних структур та меценатів. Мета — реконструювати інфраструктуру спорту. Публікуйте фото та відео спортивних залів, які потрібно перебудувати чи переобладнати.  Напишіть вашу адресу та обов’язково позначте #РеконструкціяЧелендж. Майбутнє починається зараз!»

Відео стало дуже популярним і за два дні вже набрало більше, ніж 8 000 переглядів та 150 репостів допису.

Підписники Стелли Захарової яскраво коментують її повідомлення:

«Олімпійська чемпіонка Стелла Захарова — гордість України! Ось такий міністр спорту дуже потрібний для нашої України!!! Почуйте мене пане Гройсман!!!»

«Это очень правильная идея! Может и сработает!»

«Віримо, що у неї все получиться»

В одному з коментарів їй написали про проблему і попросили звернутися щодо деталей.

У наступному дописі Стела Георгіївна висвітлила суть проблеми і додала фото спортивного комплексу:

«Приміщення належало Укроборонпром. У серпні, за прямим наказом Президента України, його було передано у комунальну власність міста, у жовтні депутати міської ради проголосували за це рішення. Залишилося отримати підтвердження від Укроборонпрому, вже грудень, а його досі немає. В адміністрації міста сказали, що готові закласти гроші у бюджет, але зараз цього зробити не можуть, бо це ще не їхня власність.

У цій ситуації страждають також і діти, які займаються плаванням, абонемент для яких коштує 300 гривень для тренувань без відвідування басейну, при цьому для інших — заняття на цих же тренажерах коштують вдвічі дешевше. А ще для дітей-плавців ставлять незручний для тренування час — до 13:00. Така «помста» активістам, які хочуть покращити умови».

 

Переводчик — Translate
Архивы
No weather data found for [, , vertical]