Информационный портал

КОСМІЧНИЙ ЧЕЛНОК ШАТЛ — DISCOVERY ЗРОБИВ СВІЙ ОСТАННІЙ ПЕРЕЛІТ

schatlЛітак Boeing-747 доставив шатл Discovery з космодрому на мисі Канаверал в штаті Флорида в міжнародний аеропорт імені Даллеса поблизу Вашингтона.
З аеропорту шатл доставлять у філію Національного музею авіації і космонавтики Смітсонівського інституту. Там він буде виставлений на загальний огляд, повідомляє NASA.
За 27 років служби старий космічний човник NASA побував у космосі 39 разів, налітав понад 235,5 мільйонів км., облетів довкола Землі 5830 разів і провів у космосі в цілому 365 днів.
Discovery був закріплений на фюзеляжі спеціально обладнаного Boeing-747, який злетів з космодрому на мисі Канаверал, зробив круг пошани і взяв курс на Вашингтон.
Шаттл зробив свій останній політ у космос 25 лютого 2011 року, повернувшись на Землю 9 березня.
21 липня минулого року з приземленням Atlantis завершилася 30-річна програма Space Shuttle. Їм на зміну повинні прийти нові космічні кораблі, здатні досліджувати не лише орбіту Землі.
«Мicто-iнфраструктура»

Материалы по теме:

Росатом допоможе Індії вивчати Місяць за допомогою … радіації
  АТ «В / О« Ізотоп »(входить у Росатом) поставило Лабораторії фізичних досліджень (місто Ахмедабад, Індія) джерела випромінювання на основі радіоактивного кюрія-244, необхідного для вивчення ...
Американцы готовятся к освоению дальнего космоса
Первый испытательный полет американского космического корабля многоразового использования «Orion» запланирован на сентябрь 2014 года, - сообщает сайт NASA. На нем будут отправлять астронавтов в дальний ...
Запуск «DRAGON» запланирован на 2015 год
Первый полет американского частного космического корабля Dragon в пилотируемом варианте может состояться уже через три года. Такую возможность не исключает основатель и генеральный директор ...
Переводчик — Translate
Архивы
No weather data found for [, , vertical]