Пн. Ноя 30th, 2020

  Аграрії, на жаль, до сьогоднішнього дня так і не побачили систему гнучкою фінансової підтримки від держави для того, щоб впливати на процеси, які відбуваються в сільському господарстві.

  «Чому не хочуть жито сіяти? – Ціна маленька. Чому у нас не хочуть гречку сіяти – низька ціна. Так стимулюйте їх виробництво від держави. Тоді кожен буде знати, що якщо він посіє гектар жита чи гречки, то отримає компенсацію, він зможе вважати крім витрат ще й доходи.

  У житті виходить все навпаки, – виконавча влада – центральні органи влади – самі по собі, а аграрії – самі по собі», – заявив в Національній академії Аграрних наук директор департаменту Агропромислового розвитку Київської обласної адміністрації Олександр Шевченко.

  Він вважає, що використовуючи такий потужний важель, як підтримка, держава матиме можливість стимулювати утримання тваринництва.

  «Це виробництво органіки та внесення добрив на полях, і насичення ринку більш дешевою продукцією, особливо тваринницькою, якої наше населення недоїдає – ні м’яса, ні молока, ні риби», – уточнив Олександр Шевченко.

  Він також зауважив, що на агросектор з боку фіскальної служби постійно йдуть нападки.

  «То намагаються відібрати режим ПДВ, потім роблять спроби відібрати спеціальний режим оподаткування – це наш фіксований податок», – підкреслив директор департаменту Агропромислового розвитку Київської обласної адміністрації.

  Він також звернув увагу на велику внутрігалузеву проблему в сільському господарстві.

  «Ми відстаємо з інноваціями від інших країн. Я сьогодні розмовляв з представниками науки. Той потенціал, на якому вони сидять, він на жаль не працює і мертвим вантажем лежить в Академії НАН України. Його треба вихлюпувати безпосередньо до товаровиробників, щоб кожен мав цей багаж знань, вмів ним ефективно управляти і користуватися. У науку важливо інвестувати гроші», – підсумував Олександр Шевченко.

  Владислав Кордік

  Місто-інфраструктура

  Материалы по теме:

  У малих містах відбувається масовий розвал систем теплопостачання – О.Сігал
  У малих містах України йде незворотний процес знищення систем централізованого теплопостачання та найближча наша перспектива полягає в тому, що цей процес пошириться і на ...
  Как в столице проходило шахматное лето
  Чемпионы Мира и Европы по «блицу» провели сеанс одновременной игры на 20 досках  Лето 2014 года подходит к концу. На сентябрь - октябрь в ...
  Подорожчання соняшникової олії може бути пов’язано з рекордним експортом – А.Заїка
  Головна проблема в економіці України полягає у відсутності стратегії проведення реформ. І не лише стратегії, а відсутності реалізації самих реформ. Про це в інтерв'ю журналісту ...
  В. Землянський: якщо населення відмовиться від газових котлів, компенсувати тарифи буде нічим
  Абоненти, які не зможуть оплачувати дорогий газ, змушені будуть встановлювати електрокотли Є побоювання, що вже в найближчі місяці, отримавши платіжки з новими комунальними тарифами, населення ...

  от kordik

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *