Чт. Янв 28th, 2021

  топливный стерженьТаких випробувань американське паливо швидше за все не проходило.

  Для запуску роботи американського палива в активній зоні реактора конструкції ВВЕР необхідно мати висновок генерального конструктора.

  Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інформаційно-аналітичного порталу «Місто-інфраструктура» заявив провідний науковий співробітник Інституту загальної енергетики НАН України Борис Костюковський, коментуючи заяви про успішність стендових випробувань і завантаження палива.

  За його словами, під час проведення подібних випробувань має відстежуватися поведінка даного палива на моделях реактора в різних ситуаціях, при різних рівнях навантажень, різних режимах роботи реактора, в тому числі і при аварійних ситуаціях.

  «Боюся, що таких випробувань американське паливо не проходило. Залишається сподіватися, що нічого страшного не станеться. Думаю, свою відповідальність розуміють всі», – зазначив Б.Костюковскій.

  Експерт також висловив заклопотаність вартістю палива Westinghouse.

  «Ну звичайно, Недашковський злукавив, коли сказав, що американське паливо буде коштувати не дорожче російського», – уточнив провідний науковий співробітник Інституту загальної енергетики НАН України.

  Він додав, що особливо слід враховувати, що Росія збагачує український уран і на його основі виробляє паливні збірки, використовуючи наші вітчизняні комплектуючі.

  «Рівень зарплат в атомній промисловості, як і тарифи на перевезення в Росії значно нижче, ніж у американців», – підсумував Борис Костюковський.

  Нагадаємо, що что один з енергоблоків Южно-Української АЕС можуть у найближчий час перевести виключно на паливо Westinghouse.

  Владислав Кордік

  «Місто-інфраструктура»

  Материалы по теме:

  Під час аварії на АЕС Олкілуото викиду радіації не було – STUK
  STUK надав МАГАТЕ детальну інформацію про подію в 11:56 (UTC) 10 грудня 2020 року на Олкілуото і стверджує, що радіаційний статус на заводі і в ...
  За 10 лет Украина не продвинулась в выполнении госпрограммы по обращению с ОЯТ и РАО
    Украина входит в число европейских государств с максимальной долей атомной генерации в энергобалансе, однако до сих пор не смогла обеспечить полноценной реализации стратегии по ...
  Украина сможет перерабатывать ОЯТ только в кооперации со странами, имеющими опыт в этой сфере – эксперт
  Украина не сможет реализовать задачу по созданию технологий и необходимой инфраструктуры для переработки отработавшего ядерного топлива наших атомных станций внутри страны ни сейчас, ни ...
  Uranium One виграв тендер на поставку урану в Бразилію
  Компанія Uranium One Inc. перемогла у відкритому міжнародному тендері на поставку в 2017 році 982 000 фунтів (близько 400 тонн) природного урану для бразильської ...

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *