84314F5FA3A5C8DFB5CD16E6C6922373 " />
Чт. Янв 21st, 2021
  Туристическая фирма TUI

  Антимонопольні органи ЄС схвалили державну допомогу Німеччини в розмірі до 1,25 мільярда євро туристичній групі Tui, яка сильно постраждала від кризи Corona. Про це Європейська комісія оголосила в понеділок у Брюсселі, передає zdfheute .

  «Як і багато інших туристичних компаній, Tui сильно постраждала від кризи Corona», – сказала відповідальний віце-президент Комісії ЄС Маргрет Вестагер.

  На думку Комісії ЄС, державна допомога Німеччини «необхідна і доречна» для усунення «значного порушення економічного життя держави-члена».

  Держава «отримає достатню винагороду за ризик, який несуть платники податків, і об’єднає підтримку з умовами, щоб обмежити можливі спотворення конкуренції», – підкреслив Вестагер.

  Через Corona TUI зазнає збитків в мільярд доларів, оскільки з квітня по липень продажі впали на 98,5%. Промінь надії в скрутну хвилину: індивідуальний туризм.

  Як структурована державна допомога Тui

  Державна допомога найбільшій у світі туристичній компанії Tui є частиною більш великого пакета підтримки, в якому також беруть участь приватні інвестори.

  «Я вітаю той факт, що приватні інвестори також беруть участь у запланованій рекапіталізації. Це знизить потребу в державній участі і допоможе Tui одужати», – сказав Вестагер.

  Tui вже отримав додаткову державну допомогу протягом року.

  Крім авіасполучення і гастрономії, туристична галузь особливо сильно постраждала від падіння попиту під час пандемії.

  За даними Комісії ЄС, 1,25 мільярда євро федерального уряду включають в себе безоплатну допомогу в розмірі 420 мільйонів євро, які можуть бути конвертовані в акціонерний капітал Tui.

  Пакет також включає неконвертовану допомогу у розмірі до 680 мільйонів євро і конвертовану облігацію з грантами на 150 мільйонів євро.

  Місто-інфраструктура

  Материалы по теме:

  Коммунальщикам не выгодно, чтобы украинцы экономили электроэнергию – эксперты
  Лишь реальная цена на газ для коммунальщиков и осведомленность как экономить может сделать потребление украинских энергоресурсов эффективным. К такому выводу пришли украинские и международные ...
  В столице правоохранительные органы пресекли деятельность «черных» риэлторов
  Киевской местной прокуратурой сообщено о подозрении 6 членам организованной преступной группы, которая действовала на территории столицы и занималась завладением недвижимого имущества граждан. Банда черных риэлторов ...
  Лідер Малаві Чаквера зустрічає поп-зірку Мадонну і хвалить її благодійність
  Президент Малаві Лазарус Чаквера на Новорічні свята зустрівся з поп-співачкою Мадонною, яка приїхала з США, та високо оцінив її зусилля щодо сприяння освіті дітей ...
  Мэр Ялты не намерен подавать в отставку
  На сессии Ялтинского горсовета в пятницу, 14 декабря, будет вынесен вопрос о досрочном прекращении полномочий городского головы Алексея Боярчука. Об этом корреспонденту информационно-аналитического портала «Город-инфраструктура» ...

  от kordik

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *