Информационный портал

За 40 років  МТП «Южний» перевалив 500 млн. тонн вантажів

У період з 1978 по 2018 рр. ДП «МТП «Южний» прийняв близько 24  тис. суден, обробив понад 3,4 млн піввагонів. Загальний вантажообіг з дня швартування першого балкера склав 502,8 млн т.

Це – найкращий показник в портовій галузі України.

 «Якщо в 1978 році вантажообіг ДП за 6 місяців склав 140 тис. т., то з початку 2018 року підприємство забезпечило перевалку 6,1 млн т. вантажів.

Порту є чим пишатись: щорічно ДП перевалює понад 12 млн тонн вантажів. Він будувався і розвивався під роботу з вантажами для гірничо-металургійного комплетисксу.

Сьогодні, як і 40 років тому, левову частку вантажообігу складають експортна руда, чавун і метал.

Зміни на світових ринках сприяли збільшенню попиту на перевалку в порту енергетичного і коксівного вугілля для промисловості України.

У 2013 році підприємство придбало новий буксирний флот загальною потужністю близько 6000 к.с., сучасний крановий парк.

Завдяки днопоглибленню біля причалів, на яких оперує ДП, в 2015 році вперше до осадки 18,5 м завантажено судно типу сapesize. Сьогодні балкери типу newcastlemax для ДП буденність.

Разом з тим, ми єдині в Україні, хто може приймати такий великотоннажний флот. У цьому заслуга всього трудового колективу підприємства, тих, хто його будував і розвивав.

Наразі ми працюємо над залученням нових вантажовласників і розширенням номенклатури вантажів, що згодом дозволить збільшити обсяги перевалки, розвивати інфраструктуру і потужності основних виробничих майданчиків, підвищити рентабельність, ефективність вантажних операцій, рівень безпеки, а також створити комфортні умови для роботи», –  зазначив в. о. директора ДП «МТП «Южний» Анатолій Яблунівський.

Переводчик — Translate
Архивы
No weather data found for [, , vertical]