Информационный портал

Концерт Національного президентського оркестру на подвір’ї Софії Київської

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цієї п’ятниці, 8 вересня, на подвір’ї Софії Київської відбудеться урочисте відкриття фестивалю “Княжа родина”.

Просто неба у самому серці України зіграє Національнй президентський оркестр України. Разом з артистами гості помандрують світом музичних шедеврів, країнами, де київські княжі роди залишили помітний слід: Франція, Норвегія, Угорщина, Польща, Данія, Великобританія.

Атмосферу по-справжньому королівського вечора доповнять композиції, виконані на музичному інструменті з багатовіковою історією — карильйоні.

Довідка:

Національнй президентський оркестр України — це унікальний творчий колектив, у якому гармонійно поєдналися духовий, камерний, симфонічний, естрадно-симфонічний склади оркестру та біг-бенд, що дає можливість застосовувати у творчості різні жанри та стилі музичного мистецтва.

«Княжа родина/ Regio genus» — перший історичний фестиваль для всієї родини, який пройде 8-10 вересня в Національному заповіднику «Софія Київська». Просто неба у самому серці Києва, відвідувачі зможуть доторкнутися до мистецтва, яке, як і наша тисячолітня Свята Софія, пройшло крізь віки.

На відвідувачів чекають концерти, майстер-класи, квести, театральні перформанси, кінопокази, виставки візуального мистецтва, тематичні екскурсії та лекторії. Працюватиме кілька тематичних локацій, спеціально облаштована зона відпочинку, фотозона та фудкорт.

Переводчик — Translate
Архивы
No weather data found for [, , vertical]