84314F5FA3A5C8DFB5CD16E6C6922373 " />
Чт. Янв 21st, 2021
  Мадонна с детьми

  Президент Малаві Лазарус Чаквера на Новорічні свята зустрівся з поп-співачкою Мадонною, яка приїхала з США, та високо оцінив її зусилля щодо сприяння освіті дітей в цій південноафриканській країні.

  Чаквера отримав поп-ікону в президентському палаці Камуз в столиці країни, Лілонгве, де Мадонна розповіла йому про свою благодійну діяльність в країні, передає allAfrica.

  На своїй офіційній сторінці в Facebook Чаквера написав:

  «Мадонна прийшла привітатися сьогодні. Було приємно чути, як просувається її благодійна діяльність в Малаві».

  Мадонна є засновником Raising Malawi, благодійної організації, що підтримує громадські організації, які надають сиротам, вразливим дітям і їхнім опікунам найважливіші ресурси, яких вони потребують, включаючи освіту, медичне обслуговування, харчування і дах, а також психологічну підтримку.

  Крім того, Мадонна побудувала ультрасучасне відділення дитячої хірургії та інтенсивної терапії в Центральній лікарні королеви Єлизавети, спеціалізованої лікарні в місті Блантайр.

  У липні 2017 року перше в своєму роді було офіційно відкрито заклад під назвою Центр дитячої хірургії та інтенсивної терапії Мерсі Джеймс (MJC).

  У цій установі з трьома операційними залами безкоштовно надаються якісні медичні послуги, які змінюють життя тисяч дітей з Малаві.

  Мадонна перебуває в Малаві у відпустці, щоб відвідати дітей, назвавши це пригодою та «поверненням додому».

  62-річну поп-королеву супроводжують її четверо прийомних дітей з Малаві: 15-річний Девід Банда, 14-річна Мерсі Джеймс і восьмирічні дівчинки-близнюки Стелла і Естер.

  Фото: ВВС, allAfrica,

  Місто-інфраструктура

  Материалы по теме:

  Ринок нерухомості в Україні. Стан, перспективи та очікування
  Євген Невмержицький - ексклюзив За рівнем розвитку ринку нерухомості можна судити про розвиток всієї економіки.   Якщо ціни стабільні, має місце незначне зростання - значить і економіка ...
  Національна опера України завершує свій 151-й театральний сезон
  У липні Національна опера України завершує свій 151-й театральний сезон, який був багатий і на грандіозні постановки, і на зустрічі з цілим сузір'ям запрошених ...
  На строительном рынке столицы активизировались мошенники – ГАСИ
  После исключения из полномочий ДАБИ функции лицензирования строительной деятельности в столице были выявлены случаи мошенничества, связанные с незаконным вмешательством в государственный реестр. Об этом ...
  Мэр Болграда обвиняемый в коррупции отпущен в суде под залог
  Малиновский районный суд Одессы отпустил из-под стражи под залог в 110 тысяч гривен мэра Болграда Сергея Королева. Об этом информационно-аналитическому порталу «Город-инфраструктура» сообщили в ...

  от kordik

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *