Сб. Май 15th, 2021
  Доктор Майкл К. Обенг

  Історія доктора Майкла К. Обенга – американського хірурга ганського походження, який піднявся з-за бідності в Гані і став одним з провідних пластичних хірургів Америки.

  Обенг отримав всесвітню популярність після того, як допоміг Тессіке Браун, чорношкірої жінці, яка випадково застосувала клей Gorilla Glue для свого волосся. Процедуру, вартістю в 12,5 тис. доларів він виконав безкоштовно, при цьому вся операція зайняла 4 години. Про це повідомляє Ghbase.com. Він створив хімічну суміш, яка дозволила зруйнувати і видалити міцний клей, зберігши при цьому велику частину її обличчя.

  Під час процедури Тессіка перебувала під легкою анестезією. Ви повинні бачити її реакцію, коли вона вийшла з наркозу, і відразу ж потягнулася за волоссям. Вона неабияк задихнулася, коли зрозуміла, що може знову провести по своїм волоссям пальцями.

  Після кошмару, який вона пережила  вона просто видохнула, що у неї великі плани на ці вихідні.

  Процедура принесла багато полегшення Браун і онлайн-передплатникам однієї з соцмереж, які відстежували її болісний шлях. Повідомляється, що Обенг зробив цю процедуру безкоштовно.

  Хто такий доктор Майкл К. Обенг?

  Доктор Майкл К. Обенг – пластичний хірург з Беверлі-Хіллз, який пройшов навчання в Гарварді, сертифікований радою директорів, який був названий Американським радою з досліджень споживачів в 2011 і 2014 роках в числі «кращих пластичних хірургів Америки».

  Він спеціалізується на косметичної хірургії старіючого обличчя, шиї, грудей, тіла, тулуба, кінцівок і геніталій.

  Д-р Обенг – один з небагатьох пластичних хірургів в світі, які успішно прикріплюють кінцівки, видаляють ребра для поліпшення талії, і він є експертом в складній реконструктивної хірургії, хірургії кисті та мікросудинної хірургії, звідси і прізвисько «The Surgeon’s Surgeon», як охрестили його колеги.

  В даний час працює в лікарні Cedars Sinai і є колишнім головою відділення пластичної хірургії в Медичному центрі Святої Єлизавети. Доктор Обенг має багаторічний досвід і  вирішення інноваційними методами складних косметичних і реконструктивних хірургічних дилем. Серед його клієнтів – члени королівської сім’ї та знаменитості, а також деякі з найбільш нещасних пацієнтів в світі.

  Молодість доктора Майкла Обенга

  Доктор Майкл Обенг народився в 1973 році у бідній сім’ї. Він здобув середню освіту в коледжі Премпе і фактично був префектом їдальні з 1992 по 1994 рік.

  У 15 років він зустрів медичних фахівців з Operation Smile, які допомогли сусідці, чий чоловік облив її обличчя кислотою. Вони надали їй терапію по виправленню шрамів.

  У 20 років Обенг іммігрував до Сполучених Штатів, маючи менше 200 доларів, щоб вступити до університету Середнього Заходу в Вічіта-Фолс, штат Техас. Він отримав ступінь бакалавра хімії та ступінь доктора медицини в Медичній школі Техаського університету.

  Він отримав стипендію в Гарвардській медичній школі, що спеціалізується на хірургії кисті, зап’ястя і мікросудинної хірургії. У 2016 році Обенг виступив з вітальною промовою у своїй альма-матер Державного університету Середнього Заходу.

  Подорож до вершини

  Народженому в бідності в Гані, д-ру Обенгу вдалося вистояти і подолати всі незгоди та  прийти на пік професійного та особистого успіху.

  Він пишається тим, що відноситься до кожного пацієнта як до сім’ї; його глибоке співчуття і турбота про своїх пацієнтів є наслідком його скромного початку.

  Д – р Обенг їде в країни третього світу, щоб жертвувати свої хірургічні навички безоплатно усім хто у цьому потребує.

  Крім того, д-р Обенг захищає інтереси знедолених у Сполучених Штатах, навчаючи пацієнтів безпечним варіантам реконструктивної хірургії грудей, яка доступна після лікування раку грудей.

  Кар’єра, нагороди і визнання доктора Майкла К. Обенга

  Д-р Обенг отримав престижні нагороди, включаючи дослідницький грант від Національного інституту здоров’я (NIH) і бажану нагороду Германа Б. Барнетта в галузі хірургії та анестезії.

  Він має великі міжнародні публікації з естетики, збільшення і реконструкції грудей та читає лекції з пластичної хірургії.

  У 2018 році Обенг потрапив в заголовки новин країни за успішне проведення операції по зменшенню чола, в 2019 році він знову потрапив у заголовки новин за успішне виконання операції з видалення ребер Джастіну Джедліке і працював консультантом з пластичної хірургії для різних друкованих і телевізійних видань, таких як Inquisitr. Що стосується світської левиці Кім Кардашьян, структура її обличчя змінюється протягом всієї її кар’єри.

  Город-инфраструктура

  Материалы по теме:

  Через малу зарплату українські медики виїжджають за кордон
  Через низькі зарплати українські медики виїжджають за кордон, а дефіцит медпрацівників в Україні становить 42 тис. лікарів. Про це в інтерв'ю  розповіла Лариса Конаровська, голова ...
  ООН допоможе населенню з питною водою у трущобах Кенії
  ООН-Хабітат і Фонд кенійського футболіста-міжнародника Віктора Ваньяма домовилися працювати разом, щоб підтримати розвиток спільнот, особливо жінок і молоді в неформальних поселеннях країни. Найробі. Кенія. У ...
  Одеські моряки в африканському порту Касабланка відбили атаку піратів
  В африканському порту Касабланка під час вивантаження судна Viking diamond, екіпаж якого складається з двадцяти українських моряків, на судно напали пірати. Про це повідомляє ...
  Через 4 месяца лифты в Украине должны соответствовать Европейским стандартам
  В июне 2017 г. Кабинет Министров Украины принял Постановление про утверждение Технического регламента лифтов и компонентов безопасности для лифтов. Это было сделано для адаптации ...

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *