Ср. Июл 28th, 2021
Доктор Майкл К. Обенг

Історія доктора Майкла К. Обенга – американського хірурга ганського походження, який піднявся з-за бідності в Гані і став одним з провідних пластичних хірургів Америки.

Обенг отримав всесвітню популярність після того, як допоміг Тессіке Браун, чорношкірої жінці, яка випадково застосувала клей Gorilla Glue для свого волосся. Процедуру, вартістю в 12,5 тис. доларів він виконав безкоштовно, при цьому вся операція зайняла 4 години. Про це повідомляє Ghbase.com. Він створив хімічну суміш, яка дозволила зруйнувати і видалити міцний клей, зберігши при цьому велику частину її обличчя.

Під час процедури Тессіка перебувала під легкою анестезією. Ви повинні бачити її реакцію, коли вона вийшла з наркозу, і відразу ж потягнулася за волоссям. Вона неабияк задихнулася, коли зрозуміла, що може знову провести по своїм волоссям пальцями.

Після кошмару, який вона пережила  вона просто видохнула, що у неї великі плани на ці вихідні.

Процедура принесла багато полегшення Браун і онлайн-передплатникам однієї з соцмереж, які відстежували її болісний шлях. Повідомляється, що Обенг зробив цю процедуру безкоштовно.

Хто такий доктор Майкл К. Обенг?

Доктор Майкл К. Обенг – пластичний хірург з Беверлі-Хіллз, який пройшов навчання в Гарварді, сертифікований радою директорів, який був названий Американським радою з досліджень споживачів в 2011 і 2014 роках в числі «кращих пластичних хірургів Америки».

Він спеціалізується на косметичної хірургії старіючого обличчя, шиї, грудей, тіла, тулуба, кінцівок і геніталій.

Д-р Обенг – один з небагатьох пластичних хірургів в світі, які успішно прикріплюють кінцівки, видаляють ребра для поліпшення талії, і він є експертом в складній реконструктивної хірургії, хірургії кисті та мікросудинної хірургії, звідси і прізвисько «The Surgeon’s Surgeon», як охрестили його колеги.

READ  Украинские трейдеры начали применять NCTS в тестовом режиме

В даний час працює в лікарні Cedars Sinai і є колишнім головою відділення пластичної хірургії в Медичному центрі Святої Єлизавети. Доктор Обенг має багаторічний досвід і  вирішення інноваційними методами складних косметичних і реконструктивних хірургічних дилем. Серед його клієнтів – члени королівської сім’ї та знаменитості, а також деякі з найбільш нещасних пацієнтів в світі.

Молодість доктора Майкла Обенга

Доктор Майкл Обенг народився в 1973 році у бідній сім’ї. Він здобув середню освіту в коледжі Премпе і фактично був префектом їдальні з 1992 по 1994 рік.

У 15 років він зустрів медичних фахівців з Operation Smile, які допомогли сусідці, чий чоловік облив її обличчя кислотою. Вони надали їй терапію по виправленню шрамів.

У 20 років Обенг іммігрував до Сполучених Штатів, маючи менше 200 доларів, щоб вступити до університету Середнього Заходу в Вічіта-Фолс, штат Техас. Він отримав ступінь бакалавра хімії та ступінь доктора медицини в Медичній школі Техаського університету.

Він отримав стипендію в Гарвардській медичній школі, що спеціалізується на хірургії кисті, зап’ястя і мікросудинної хірургії. У 2016 році Обенг виступив з вітальною промовою у своїй альма-матер Державного університету Середнього Заходу.

Подорож до вершини

Народженому в бідності в Гані, д-ру Обенгу вдалося вистояти і подолати всі незгоди та  прийти на пік професійного та особистого успіху.

Він пишається тим, що відноситься до кожного пацієнта як до сім’ї; його глибоке співчуття і турбота про своїх пацієнтів є наслідком його скромного початку.

Д – р Обенг їде в країни третього світу, щоб жертвувати свої хірургічні навички безоплатно усім хто у цьому потребує.

Крім того, д-р Обенг захищає інтереси знедолених у Сполучених Штатах, навчаючи пацієнтів безпечним варіантам реконструктивної хірургії грудей, яка доступна після лікування раку грудей.

READ  Медицинский анекдот

Кар’єра, нагороди і визнання доктора Майкла К. Обенга

Д-р Обенг отримав престижні нагороди, включаючи дослідницький грант від Національного інституту здоров’я (NIH) і бажану нагороду Германа Б. Барнетта в галузі хірургії та анестезії.

Він має великі міжнародні публікації з естетики, збільшення і реконструкції грудей та читає лекції з пластичної хірургії.

У 2018 році Обенг потрапив в заголовки новин країни за успішне проведення операції по зменшенню чола, в 2019 році він знову потрапив у заголовки новин за успішне виконання операції з видалення ребер Джастіну Джедліке і працював консультантом з пластичної хірургії для різних друкованих і телевізійних видань, таких як Inquisitr. Що стосується світської левиці Кім Кардашьян, структура її обличчя змінюється протягом всієї її кар’єри.

Город-инфраструктура

Материалы по теме:

Медицинский анекдот
Медсестра советует больному: - Если хотите отблагодарить врача, сделайте это до операции, а то может быть поздно. - Доктор, а я жить буду? - Будешь, но не ...
Населення світу нестримно зростає
Поточна офіційна перепис населення ООН стверджує, що в даний час на Землі проживає 7,2 мільярда людей. У цю цифру вже включено можливе відхилення в ...
Для туркомпанії Tui схвалені мільярди держдопомоги
Антимонопольні органи ЄС схвалили державну допомогу Німеччини в розмірі до 1,25 мільярда євро туристичній групі Tui, яка сильно постраждала від кризи Corona. Про це ...
Большинство юзеров защищают аккаунты паролем “123456” – Yahoo
Пароль “123456” стал самым популярным по версии Yahoo. Компания изучила 500 млн. аккаунтов. Результат исследования неутешительный: интернет-пользователи не беспокоятся о безопасности своих аккаунтов. Подобрать ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *