Информационный портал

Прем’єра в Київському національному театрі оперети вдалася на славу

Київський національний театр оперети порадував нас прем’єрою франко-українського балету з елементами хіп-хопу “Переміщення / Motion” в постановці хореографа Браим Бушелагема. Завсідники театру відзначають, що прем’єра пройшла з великим успіхом.

– Сучасний балет “Переміщення” – це привід завітати в наше культурне майбутнє. Можливо, спроба зацікавити публіку тим, чим живуть в реальності танцюристи брейкденса, завдяки чому вони визнані в усьому світі, запропонувати українському глядачеві по-новому поглянути на цей вид мистецтва з великої сцени, – розповів присутнім на генеральній репетиції журналістам художній керівник Національної оперети народний артист Україна Богдан Струтинський.

“Кожен, хто бере участь в цьому проекті, має свої особливості. Але, саме в єдності учасників – сила” – поділився своїми думками на зустрічі з журналістами напередодні прем’єри хореограф-постановник Браїм Бушелагем.

Всього за годину акторам вдалося створити свій «власний фільм» і показати його глядачам, використовуючи сучасні технології і свою майстерність. Велику роль в дії зіграла електронна музика, яку склав молодий український композитор r.roo.

Хореограф-постановник Браїм Бушелагем зазначив, що колектив розпочав роботу над проектом ще в вересні 2016 року, а учасників відбирали з усіх областей України.

«Випадкових людей тут немає: кожен з обраних танцюристів є найкращим в своєму регіоні і має нагороди за перемоги в численних конкурсах», – уточнив Браїм Бушелагем.

Він також зазначив, що головним стилем танцівників є брейкінг.

«Багато учасників присвятили «брейкингу» понад 10 років свого життя, і для них танець, в першу чергу – спосіб самовираження і досягнення свободи», – сказав хореограф.

Браїм Бушелагем звернув увагу, що сюжетна лінія франко-українського балету з елементами хіп-хопу “Переміщення / Motion” базується на принципах кінематографічного монтажу та використання цифрових технологій.

І, дійсно, багато глядачів, які були присутні на виставі в театрі Оперети, під час антракту активно обговорювали створені талановитим і геніальним режисером образи на сцені. Зокрема, завзятих театралів вразила сама форма подачі танцю хіп-хоп на сцені театру, і розкриття власного світосприйняття через незвичні для простого глядача медіа.

Не пропустіть! Наступний, єдиний показ вистави в Національній опереті України – 24 квітня! Спецефекти, гіпнотична музика і неперевершена майстерність артистів балету не залишать байдужими – нікого!

Юлія Кордік

Материалы по теме:

В Івано-Франківську відбудеться ІV Міжнародний фестиваль мистецтв «Carpathian Space 2019»
ІV Міжнародний фестиваль мистецтв «Carpathian Space 2019», ініційований Національною оперетою України, відбудеться в Івано-Франківську 3, 4 та 5 травня 2019 року. «Carpathian Space» – це ...
Національна опера України завершує свій 151-й театральний сезон
У липні Національна опера України завершує свій 151-й театральний сезон, який був багатий і на грандіозні постановки, і на зустрічі з цілим сузір'ям запрошених ...
Авіакомпанія LOT POLISH AIRLINES збільшить частоту рейсів Одеса – Варшава до 11 на тиждень
Вже літом, у сезоні - 2017 авіакомпанія LOT Polish Airlines авіалінії збільшить частоту виконання рейсів на лінії Одеса-Варшава. Поетапно кількість рейсів зросте з 7 ...
Через 4 месяца лифты в Украине должны соответствовать Европейским стандартам
В июне 2017 г. Кабинет Министров Украины принял Постановление про утверждение Технического регламента лифтов и компонентов безопасности для лифтов. Это было сделано для адаптации ...
Скоро в Национальной оперетте премьера – зингшпиль «Театр в кармане, или Все роли заняты»!
6 и 7 октября в Национальной оперетте состоится премьера комической оперы-зингшпиль «Театр в кармане, или Все роли заняты». Музыка В.-А. Моцарта Изящным музыкальным анекдотом называют ...
Переводчик – Translate
Архивы
No weather data found for [, , vertical]