84314F5FA3A5C8DFB5CD16E6C6922373 " />
Чт. Янв 21st, 2021
  АЕС Олкілуото

  STUK надав МАГАТЕ детальну інформацію про подію в 11:56 (UTC) 10 грудня 2020 року на Олкілуото і стверджує, що радіаційний статус на заводі і в околицях станції не представляє небезпеки для навколишнього середовища.

  Управління радіаційної і ядерної безпеки Фінляндії (STUK) повідомило сьогодні Міжнародному агентству з атомної енергії (МАГАТЕ), що причиною того, що сталося в четвер події на 2-му блоці АЕС Олкілуото стала несправність в системі очищення води, що охолоджує реактори.

  Через несправність частина фільтруючого матеріалу потрапила в систему охолодження, що призвело до тимчасового підвищення рівня випромінювання в паропроводах.

  На станції приладами було зафіксовано підвищений рівень радіації, і реактор був зупинений.

  STUK заявив, що ця подія не представляє небезпеки для безпеки людей або навколишнього середовища, і що рівні радіації знаходяться на нормальному рівні.

  Кипящий реактор

  STUK оцінив подію нижче шкали / рівня 0 за Міжнародною шкалою ядерних і радіологічних подій (INES), яка є інструментом для інформування громадськості про значимість ядерних і радіологічних подій для безпеки. Події, що не мають значення для безпеки, оцінюються нижче шкали / рівня 0.

  схема кипящий ядерный реактор

  STUK заявив, що продовжить нагляд за коригувальних дій на блоці 2 Олкілуото. Оператор заводу Teollisuuden Voima Oyj (TVO) завершив аварійний режим очікування. Блок 2 залишається в зупиненому стані, а TVO тепер працює по стандартних процедурах.

  МАГАТЕ підтримує контакти зі своїми колегами в Фінляндії.

  Довідка: Атомна електростанція Олкілуото (фін. – Olkiluoto Nuclear Power Plant) розташована на островах Олкілуото приблизно в 220 км на північ від Хельсинки. Два киплячих реактора BWR станції виробляють понад 16 % споживаної у Фінляндії електроенергії.

  Будівництво АЕС розпочалось у1974 року, її будував шведський концерн ABB з використанням власних технологій. 1-й енергоблок був підключений до національної енергосистеми у 1978 році, 2-й – у 1980. На станції було дві реконструкції (1984 і 1998 років), під час яких потужність реакторів була підвищена з 660 МВт до 710 і 880 МВт відповідно.

  «Місто-інфраструктура»

  Материалы по теме:

  В Керчи снижен тариф на тепловую энергию
  С 3 марта 2013 года для керченских абонентов компании «Крымтеплоснабжение», проживающих в домах без теплосчетчиков, начал действовать новый, сниженный, тариф на тепловую энергию - ...
  ДФС нагадує про сплату транспортного податку
  Начальник Головного управління ДФС у Києві Людмила Демченко нагадала власникам автомобілів про необхідність сплати транспортного податку. За її словами, об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з ...
  В малых городах системы теплоснабжения полностью разрушены
  Во многих небольших городах Украины система теплоснабжения сегодня полностью разрушена. Об этом во время круглого стола «Механизмы обеспечения устойчивого тепло - и водоснабжения» сообщил ...
  Развитие “зеленой” энергетики двукратно взвинтит цены на электроэнергию
  Если в ближайшие годы для развития солнечной и ветроэнергетики в Украине будет предоставлен приоритет, то к 2030 году это приведет к повышению цен на электроэнергию в полтора раза. Об ...

  от kordik

  Один комментарий к “Під час аварії на АЕС Олкілуото викиду радіації не було – STUK”

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *