Вт. Дек 1st, 2020

  Авармйная бригада ЖКХНа жаль, ситуація, коли обласні енергетичні компанії знеструмлюють місцеві водоканали, сьогодні відбуваються не тільки у Львові, а й в Бориславі, в Східниці.

  Таку оцінку ситуації в коментарі журналісту інформаційно-аналітичного порталу «Місто-інфраструктура» дав президент Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України Олександр Романюк.

  Він підкреслив, що з подібними фактами з боку обленерго комунальні водоканали сьогодні стикаються практично у всіх обласних центрах, а також, як у великих, так і малих містах України.

  «Відключають електричне живлення насосних станцій, відключають цілі водозабори. Рано чи пізно це може привести до техногенної аварії. Причина всіх цих сумних подій – тариф не покриває всі необхідні витрати. Вихід один – нашому регулятору – НКРЕКП потрібно встановлювати або економічно обґрунтовані тарифи на воду, або приймати рішення про виплату з боку держави компенсацій на покриття різниці в тарифах в повному обсязі, у тому числі і для для енергетиків»,- уточнив А.Романюк.

  Грязные стоки ЖКХВін також додав, що в нинішньому році на подібні компенсації передбачені в бюджеті виплати у розмірі 2,9 млрд грн, що складає лише 1/5 частину від необхідних витрат.

  «На покриття витрат, пов’язаних з компенсацією різниці в тарифах всіх водоканалів, сьогодні необхідна компенсація від держави в розмірі 8,9 млрд грн», – зазначив А.Романюк.

  Він зауважив, що для енергетиків нові тарифи на електрику розглядаються щомісяця. Ці тарифи, тільки зростають. Але, тариф на воду для комунальних водоканалів залишається на тому самому рівні.

  «Зауважте, тариф на електроенергію зростає щомісяця. А, водоканалам ніхто не корегує тарифи, хоча сьогодні комісія одна – НКРЕКП»,- підсумував Романюк.

  Владислав Кордік

  «Місто-інфраструктура»

  Материалы по теме:

  Информационно-аналитическая программа «Коммуналка» с Владиславом Кордиком на INTV
  Ночной «провал» невостребованной электроэнергии сегодня достигает от 7 до 9 Мгвт, но интересы энергоснабжающих компаний пока не совпадают с задачами государств. Гость программы - Виктор ...
  Як пройшов фестиваль Lviv Yoga Day 2018
  Сотні львів’ян прийняли виклик і 22 дні щоранку займалися хатха-йогою та практиками медитації в парку Франка. 24 червня Yoga Challenge закінчився грандіозним флешмобом на ...
  Игорь Черкашин: население снова начнет скручивать счетчики
  Потребители начнут массово возвращаться к порочной практике 90-х годов из-за подорожания стоимости коммунальных услуг Пока государственный регулятор (Национальная комиссия по регулированию энергетики и коммунальных услуг ...
  У Львові заробила сучасна технологія знезараження питної води
  На насосній станції «Сокільники» проведено реконструкцію хлораторної станції для знезараження питної води. Про це «Місто-інфраструктура» повідомила заступник начальника відділу «Прес-служба» Львівської міської Ради Марія Калька. За ...

  от kordik

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *