84314F5FA3A5C8DFB5CD16E6C6922373 " />
Чт. Янв 21st, 2021
  саранча

  Сомалі зіткнулася з новою навалою пустельної сарани, останньою з серії навал за останній рік. Агентства ООН попереджають, що ця східно-африканська нація є однією з 16 держав, які «піддаються високому ризику зростання рівня гострого голоду».

  В той же час вся східна Африка готується до третьої спалаху пустельної сарани: мільярди шкідливих комах ось-ось вилупляться і поставлять під загрозу запаси продовольства в регіоні, який вже страждає від руйнівних дощів і пандемії коронавируса.

  Через сприятливі погодні умови мігруючі шкідники з кінця 2019 року наводнили Східну Африку в рекордних кількостях. Незважаючи на узгоджене використання пестицидів, збирається піднятися ще одна хвиля.

  «Десятки тисяч гектарів орних земель і пасовищ вже були пошкоджені в країнах Рогу і в Східній Африці», – зазначив у своєму звіті в цьому місяці Міжнародний комітет порятунку, підкреслюючи, що навіть невеликий рій сарани може з’їсти таку ж кількість їжі за день, як приблизно 35 тисяч людей.

  В Ефіопії в період з січня по квітень сарана знищила 1,3 мільйона гектарів пасовищ і майже 200 тисяч гектарів посівів, що призвело до втрати 350 тисяч тонн зернових. Близько 260 тисяч чоловік загинули в результаті голоду 2011 року в Сомалі», – йдеться в червневому звіті IGAD, регіональної організації Східної Африки.

  Організація Об’єднаних Націй в п’ятницю ще раз попередила про високий ризик виникнення голоду в трьох африканських державах, які роздираються конфліктами і Ємені.

  Місто-інфраструктура

  Материалы по теме:

  Правительство ЮАР бросает спасательный круг South African Airways
  Флагманской авиакомпании ЮАР, обслуживающей внутренние и международные регулярные рейсы South African Airways (SAA) Министр финансов Южноафриканской республики (Zuid-Afrikaansche Republiek,ZAR) Тито Титус Мбовени (Tito Mboweni) ...
  Коммунальщики украли 7 километров труб водопровода
  Органами Внутренних дел начато досудебное следствие в отношении председателя сельсовета одного из сел в Вольнянском районе Запорожской области. Об этом корреспонденту информационно-аналитического портала «Город-инфраструктура» ...
  На Чернобыльской АЭС рухнула часть саркофага + (ФОТО)
  Двенадцатого февраля 2013 года, в 14 часов 03 минуты произошло частичное разрушение стеновых панелей и части легкой кровли машинного зала 4 энергоблока Чернобыльской АЭС ...
  Мэром Коктебеля вплотную занялась прокуратура
  На два месяца отстранен от исполнения служебных обязанностей поселковый голова Коктебеля Алексей Булыга. Об этом корреспонденту информационно-аналитического портала «Город-инфраструктура» сообщила руководитель пресс-службы Крымской прокуратуры Наталья Бояркина.  По ее ...

  от kordik

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *