84314F5FA3A5C8DFB5CD16E6C6922373 " />
Чт. Янв 21st, 2021
  Президент Танзании Джон Магуфули
  Президент Танзанії Джон Магуфулі
    –  Авторські права © africanews
  STR / AFP

  Танзанія дала зрозуміти, що не має наміру використовувати будь-яку вакцину проти Covid-19, а замість цього для захисту від хвороби зупиниться на місцевих травах.

  Представник Міністерства охорони здоров’я Джеральда Чами, звертаючись до жителів Східної Африки, сказав: «Поки немає планів по імпорту вакцини від Covid-19, наші експерти в області охорони здоров’я і вчені все ще вивчають і проходять клінічні випробування місцевих трав від covid -19», – передає africanews.

  Він також поставив під сумнів рівні ефективності нинішніх глобальних вакцин, заявивши, що тривалість провадження не гарантує максимальний захист.

  «Щоб знайти вакцину або ліки від певного захворювання, потрібно не менше шести місяців.

  З моменту поширення пандемії ми домагалися успіху самі по собі, і я не впевнений, чи розумно імпортувати вакцину і поширювати її серед громадян без проведення клінічних випробувань, щоб переконатися, що вона безпечна для нашого народу», – додав пан Чами.

  Танзанія – одна з перших країн Африки, де замовили рекламовану мадагаскарську рослину Covid для боротьби з вірусом.

  Президент Мадагаскару Андрі Раджоеліна є головним промоутером цієї речовини, яке продається як Covid-Organics в формі трав’яного настою.

  Artemisia annua має довгу історію в своєму рідному Китаї, де вчені виявили активний інгредієнт, який зробив рослину передовим зброєю в боротьбі з малярією.

  Речовина довело свою ефективність проти малярії, але ніякі заходи клінічних досліджень не тестували її проти COVID-19 ні в якості ліків, ні в якості профілактики.

  У Танзанії мало що відомо про кількість позитивних випадків через приголомшливу позицію уряду щодо вірусу.

  Президент Танзанії Джон Помбо Магуфулі оголосив свою країну Східної Африки вільною від коронавируса і не ввів комендантську годину або обмеження для запобігання поширенню коронавируса.

  Cредство от соvld-19

  Такі країни, як США, попередили своїх громадян від поїздки до Танзанії, щоб уникнути ризику зараження вірусом.

  У своєму оновленні США застерегли своїх громадян від поїздок до Східної Африки, присвоївши Кенії, Уганді, Танзанії і Бурунді попередження 4-го рівня.

  «Місто-інфраструктура»

  Материалы по теме:

  Uranium One виграв тендер на поставку урану в Бразилію
  Компанія Uranium One Inc. перемогла у відкритому міжнародному тендері на поставку в 2017 році 982 000 фунтів (близько 400 тонн) природного урану для бразильської ...
  На Чернобыльской АЭС рухнула часть саркофага + (ФОТО)
  Двенадцатого февраля 2013 года, в 14 часов 03 минуты произошло частичное разрушение стеновых панелей и части легкой кровли машинного зала 4 энергоблока Чернобыльской АЭС ...
  Мэр Перевальска Владимир Есауленко погорел на взятке в 50 тыс. грн
  За вымогательство и получение взятки в размере 50 тыс. грн задержан глава одного из городских советов Луганской области. Об этом корреспонденту информационно-аналитического портала «Город-инфраструктура» ...
  Коммунальщики украли 7 километров труб водопровода
  Органами Внутренних дел начато досудебное следствие в отношении председателя сельсовета одного из сел в Вольнянском районе Запорожской области. Об этом корреспонденту информационно-аналитического портала «Город-инфраструктура» ...

  от kordik

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *