Вт. Дек 1st, 2020

  актори на сценіНаціональна оперета України знову вкотре здивувала своїх глядачів: 26 та 27 червня тут – на «Сцені 77», що під дахом Театру – відіграли трагікомедію «Розмова, якої не було» за п’єсою Родіона Білецького.

  Комерційний директор театру, з. п. к. України Оксана Когут представила пресі творчу групу вистави, розповіла про новини Театру та запросила гостей на перегляд постановки на «Сцену 77», до якої ведуть рівно 99 сходинок.

  Режисер вистави Ігор Ніколаєв присвятив постановку університетському товаришу Олександру Терехову, чиє життя обірвалося передчасно. Гострі соціальні проблеми, тим не менш, стали не стільки темою для постановки, скільки важливим приводом до роздумів про багатогранність й щедрість життя.

  Прем’єра трагікомедії «Розмова, якої не було»

  І хоча червоною ниткою цієї театральної розповіді дійсно є трагедія, насправді ж вистава розкриває радість і повноту життя.

  Про це свідчить одна з фінальних реплік героя за ім’ям Ігор: «Час ще є!..!

  Емоційно й щиро розігрують артисти Національної оперети України Валентин Котенко (Герой) і Максим Булгаков (Ігор) події з життя двох друзів. Сцени юнацьких років, дитинства, спільних подорожей динамічно змінюють одна одну: виконавці швидко перевтілюються у найрізноманіші образи, створюють єдину просту і трішечки сентиментальну історію двох товаришів.

  Чому Героя так бентежить те, що знаходиться там, у потойбіччі?.. Чому Ігор прагне пригадати якомога більше історій з минулого? Біле лікарняне ліжко, що знаходиться у центрі сцени – привід до цієї розмови, а її сенс – продовження життя.

  Змістовно, відверто, чесно про соціально-важливі аспекти сьогодення у виставі Ігоря Ніколаєва «Розмова, якої не було».

  Приєднуйтесь до розмови!

  Підготовлено за матеріалами прес-центру НАТО

  Фото: Оксана Лазепко, Анатолій Федорців

  Коли знову: 13 вересня

  Де: Національна оперета України (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 53/3, ст. метро «Олімпійська»).

  «Сцена 77». Початок о 19:00

  Замовити квитки: +38 (044) 289-53-31, (050) 719-73-90, (063) 674-43-34

  Купити ТУТ: http://operetta.com.ua/event/rozmova-yakoyi-ne-bulo/

  Материалы по теме:

  Реформирование отрасли энергетики приостанавливается из-за НКРЕКП
  8 февраля на заседание комитета по топливно-энергетического комплекса (ТЭК) председатель рабочей группы по разработке законопроекта «О рынке электрической энергии Украины» Лев Пидлисецкий признал невозможным ...
  Проста дівчина Маруся, а не пафосний образ «Голосу нації»
  Спільна історія цієї драматичної поеми та режисера Сергія Павлюка почалася ще у Луганську (Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр).
  У Таїланді буде побудований циклотронно-радіохімічний комплекс
  У Таїланді стартувала чотирирічна програма з розвитку ядерної медицини. В рамках програми, в Інституті ядерних досліджень Королівства Таїланд розпочато будівництво циклотронно-радіохімічний комплексу. Про це ...
  Зарегистрировать собственный бизнес стало возможным без налоговых органов
       На сегодняшний день на учете столичных органов налоговой службы находится более 467 000 субъектов хозяйственной деятельности - 241,4 тысячи юридических и 225 ...

  от kordik

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *