Ср. Июл 28th, 2021
Nil_Armstrong

Коли астронавт Ніл Армстронг вперше прогулявся по Місяцю, він сказав не тільки знамените: “Це – маленький крок для людини, але величезний – для всього людства”. Перед тим як повернутися на борт місячного модуля, космонавт вимовив: “Хай щастить, містер Горскі”.

В NASA припустили, що це, можливо, виклик, кинутий комусь із радянських космонавтів. Однак перевірка підтвердила, що космонавта з таким прізвищем в Союзі немає. Потім протягом десятиліть при будь-якому зручному випадку на всіх зустрічах і конференціях Армстронга запитували, що означає його дивна заява. Ніл у відповідь тільки загадково посміхався і відповідав, що сказати нічого не може. Питання стало традиційним, як і відповідь.

Командир космічного модуля “Апполон 11” Ніл Армстронг – перша людина, що ступила на поверхню Місяця. Це сталось 45 років тому 20 липня 1969 року.

Але в липні 1995 року на зустрічі з журналістами в місті Тампа Бей, штат Флорида, коли Нілу Армстронгу в сотий раз було поставлено все те ж питання, він несподівано відповів, що тепер, коли містер і місіс Горскі вже померли, він має право порозумітися:
«Коли мені було років сім, ми з приятелями грали в бейсбол за нашим будинком, і м’яч полетів на сусідню ділянку, де мешкало подружжя Горскі. Мене як самого сміливого відправили на їх ділянку за м’ячем. І ось, коли я, пригнувшись, підкрадався під відкритими вікнами, почув, як дружина прокричала: «Оральний секс? Ти хочеш орального сексу ?! Ти його отримаєш, коли сусідський хлопчисько буде бігати по Місяцю!»

Місто-інфраструктура

Материалы по теме:

Первая Starship от SpaceX может полететь на Марс уже в 2024 году
SpaceX почти готова начать строительство постоянного человеческого поселения на Марсе с помощью своей массивной ракеты Starship. Компания находится на пути к запуску первой миссии по ...
Американцы готовятся к освоению дальнего космоса
Первый испытательный полет американского космического корабля многоразового использования «Orion» запланирован на сентябрь 2014 года, - сообщает сайт NASA.
READ  Американцы готовятся к освоению дальнего космоса
На нем будут отправлять астронавтов в дальний ...
В Житомирі розпочався фестиваль «Відкритий космос»
В рамках Всесвітнього тижня космосу, з 4 по 10 жовтня, в Житомирі проходить фестиваль «Відкритий космос». Учасників та гостей фестивалю чекають лекції, круглі столи та ...
За орбітою Марса астрономи виявили уламок Місяця
Міжнародна група вчених-планетологів знайшла астероїд, що рухається за Марсом, та за складом дуже схожий на місяць. Астероїд міг бути одним ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *