Сб. Апр 17th, 2021
  Nil_Armstrong

  Коли астронавт Ніл Армстронг вперше прогулявся по Місяцю, він сказав не тільки знамените: “Це – маленький крок для людини, але величезний – для всього людства”. Перед тим як повернутися на борт місячного модуля, космонавт вимовив: “Хай щастить, містер Горскі”.

  В NASA припустили, що це, можливо, виклик, кинутий комусь із радянських космонавтів. Однак перевірка підтвердила, що космонавта з таким прізвищем в Союзі немає. Потім протягом десятиліть при будь-якому зручному випадку на всіх зустрічах і конференціях Армстронга запитували, що означає його дивна заява. Ніл у відповідь тільки загадково посміхався і відповідав, що сказати нічого не може. Питання стало традиційним, як і відповідь.

  Командир космічного модуля “Апполон 11” Ніл Армстронг – перша людина, що ступила на поверхню Місяця. Це сталось 45 років тому 20 липня 1969 року.

  Але в липні 1995 року на зустрічі з журналістами в місті Тампа Бей, штат Флорида, коли Нілу Армстронгу в сотий раз було поставлено все те ж питання, він несподівано відповів, що тепер, коли містер і місіс Горскі вже померли, він має право порозумітися:
  «Коли мені було років сім, ми з приятелями грали в бейсбол за нашим будинком, і м’яч полетів на сусідню ділянку, де мешкало подружжя Горскі. Мене як самого сміливого відправили на їх ділянку за м’ячем. І ось, коли я, пригнувшись, підкрадався під відкритими вікнами, почув, як дружина прокричала: «Оральний секс? Ти хочеш орального сексу ?! Ти його отримаєш, коли сусідський хлопчисько буде бігати по Місяцю!»

  Місто-інфраструктура

  Материалы по теме:

  За орбітою Марса астрономи виявили уламок Місяця
  Міжнародна група вчених-планетологів знайшла астероїд, що рухається за Марсом, та за складом дуже схожий на місяць. Астероїд міг бути одним ...
  Росатом допоможе Індії вивчати Місяць за допомогою … радіації
    АТ «В / О« Ізотоп »(входить у Росатом) поставило Лабораторії фізичних досліджень (місто Ахмедабад, Індія) джерела випромінювання на основі радіоактивного кюрія-244, необхідного для вивчення ...
  Первая Starship от SpaceX может полететь на Марс уже в 2024 году
  SpaceX почти готова начать строительство постоянного человеческого поселения на Марсе с помощью своей массивной ракеты Starship. Компания находится на пути к запуску первой миссии по ...

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *