Вс. Фев 28th, 2021

  ІV Міжнародний фестиваль мистецтв «Carpathian Space 2019», ініційований Національною оперетою України, відбудеться в Івано-Франківську 3, 4 та 5 травня 2019 року.

  «Carpathian Space» – це зміна середовища, зміна мислення, сучасне та класичне мистецтва. Чимало мистецьких акцій створюється спеціально до фестивалю і вперше презентується в Івано-Франківську.

  Загалом, під час фестивалю паралельно працюватимуть 14 різних просторів (SPACEs) – для дітей та дорослих.

  Завдяки злагодженій роботі співорганізаторів фестивалю – Міністерства культури України, Міністерства інформаційної політики України, Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Івано-Франківської обласної ради, Івано-Франківської міської ради, Національної спілки театральних діячів України та Національного академічного театру оперети – «Карпатський простір 2019» об’єднає в одній масштабній програмі митців з різних країн світу.

  Вже вчетверте Івано-Франківськ опиняється в епіцентрі «Карпатського простору». Саме це місто має потенціал перетворитися в український Давос: елітарний простір для зустрічей політичного естеблішменту та провідних митців України та світу. Фестиваль ставить перед собою амбітне завдання – представити Івано-Франківськ передусім як цілісний потужний інфраструктурний комплекс, який може стати територією зустрічей людей різних сфер інтересів, а також різних країн і націй.

  «Мистецтво єднає світ!» – із таким гаслом генеральний директор-художній керівник Національної оперети, н. а. України Богдан Струтинський звернувся до української та зарубіжної мистецької спільноти у січні 2016 року. Тоді його ініціативу підтримали митці та представники дипломатичних кіл з десяти країн. Творчі та мистецькі колективи з цих країн прибули до Івано-Франківська. І вже в травні 2016 року вперше відбувся Міжнародний фестиваль мистецтв “Карпатський простір”.

  Як і у попередні роки, цього разу фестиваль багато уваги приділить арт-напрямку: живопис, скульптура, література, кіно, театр, музика, народні мистецтва. Особливим для цьогорічного фестивалю є театральний напрям. З нагоди знакових річниць українського театру: 400 років з дня постановки драми Я.Гаватовича; 200 років з моменту виходу прем’єри І.Котляревського «Наталка Полтавка»; 160 років від дня народження корифея українського побутового театру – П. Саксаганського. Тож цьогорічний театральний напрям акцентує свою увагу на здобутках саме українського мистецтва.

  Протягом трьох днів на локаціях під відкритим небом будуть розташовані ярмарки, кухні різних країн та окремі локації з винами! Вперше на цьогорічному фестивалі працюватиме кавова локація – COFFEE Space!

  В цьому році серед країн-учасниць фестивалю: Україна, Грузія, Польща, Азербайджан, Болгарія, Угорщина, Молдова, Австрія, Литва, Латвія, Естонія, Франція, Білорусь, Словаччина, Румунія, Чехія, США та ін.

  Чимало мистецьких акцій створюється спеціально до фестивалю й вперше презентується в Івано-Франківську саме у ці дні.

  Дата: 3-5 травня 2019 р.

  Що на вас чекає цього року:

  ✦ мультижанрова сцена з хедлайнерами: THE HARDKISS і KAZKA

  ✦ живопис, скульптура, архітектура, література, кіно, театр, народні мистецтва

  ✦ театралізована хода, яка пройде від Вічевого майдану до головної сцени Фестивалю, яка знаходиться на площі Франка

  ✦ урочисте відкриття фестивалю з концертом джаз-бенду Фокіна, колективом Ars nova

  ✦ вогняне шоу від театру Воскресіння

  ✦ виступи численних фолк, етно, різнопланових колективів з різних країн

  ✦ круглий стіл “Децентралізація: досягнення та виклики” (Пасаж Гартенберг)

  ✦ туристичні презентації

  ✦ національні читання

  ✦ соціальна програма

  ✦ ярмарки, кухні різних країн та окремі локації з винами та кавою

  Більше ТУТ:

  https://carpathian-space.info/about/?fbclid=IwAR2peY74ADbzUWdJIa4XYHoyU1ELxQjgK0jgUKcPnDAgPqwWQYb_BYU9rtE

  Материалы по теме:

  26, 27 та 28 грудня відбудеться Новорічний концерт «Штраус в опереті»
  Під Новий рік традиційно прийнято радувати рідних, близьких і друзів приємними подарунками, теплими словами та вітаннями. Не залишаться без подарунків та сюрпризів і глядачі ...
  Прем’єра в Київському національному театрі оперети вдалася на славу
  Київський національний театр оперети порадував нас прем'єрою франко-українського балету з елементами хіп-хопу "Переміщення / Motion" в постановці хореографа Браим Бушелагема. Завсідники театру відзначають, що ...
  Принцеса Маша на білому коні і Ведмідь-кукурузник
  «Птаха» - одна з прем»єр цього театрального сезону МКЦ ім.. Івана Козловського Національної оперети України. Це лірична драма за повістю Маргарити Черненко «Біла птаха. ...

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *