Ср. Июл 28th, 2021

До Дня закоханих залишились лічені години, а ви досі не знаєте, що подарувати? Розуміємо, вибрати подарунок коханому, оригінальніший за паперову валентинку, носки або леза для гоління – складно. Особливо, коли у кишені не більше 150 гривень. Але хвилюватися не варто. Наша кореспондент підготувала для вас огляд оригінальних бюджетних ідей, які не залишать вашого хлопця байдужим.

  1.     Смачна валентинка

 

Шлях до серця чоловіка лежить через шлунок. Приготуйте хлопцеві його улюблену страву і він на 100% залишиться задоволеним. Якщо ви та кухня – речі несумісні – не біда.

Супермаркети пропонують покупцям романтичний варіант подачі простих продуктів: яблука “I love you”, полуниця та печиво у формі сердець, парні шоколадні ведмедики і т.д. Пам’ятайте, ситий чоловік – задоволений чоловік.

  1. Стильний сюрприз

 

Якщо ваша друга половинка – стильний мачо, то найкращим подарунком буде модна чоловіча майка з оригінальним принтом. Не купуйте одяг з банальним написом “100% мужик” чи “Просто цар”. Повірте, такі футболки носить кожен третій. Не перетворюйте свого коханого у ципля з інкубатора. Покажіть, як ви любите його, замовивши індивідуальну майку. Можете власноруч створити карикатуру з фотографії коханого або придумати свій напис. Втілити ідею допоможе Photoshop та інтернет-магазини, які займаються друком на тканинах.

  1. “Бомба-граната”

Ваш хлопець має почуття гумору? Тоді здивуйте його оригінальними речами. Наприклад, кубик-рубік, у кожній клітинці якого зображена схема пози Камасутри, труси з сердечками або наручники з пушком.

  1. Корисні речі

Хлопцеві, інтереси якого знайте не досить добре, краще дарувати щось практичне: навушники, візитницю, бездротову мишу, недорогу флешку і т.п. Чоловіки завжди користуються цими речами як на роботі, так ічас відпочинку. А це означає, що коханий постійно згадуватиме про вас.

  1. Приємна валентинка
READ  Захід молодого Місяця під час виверження вулкана Етна

Якщо ваш хлопець на запитання, що йому подарувати на День закоханих, відповідає: “Мені нічого не потрібно. Тільки ти!”, це означає, що він чекає вашого піклування, ласки та почуттів. Згадайте всі прекрасні моменти з цією людиною, викладіть свої спогади на маленьких папірцях, красиво загорніть їх і помістіть в святкову коробку. Підпишіть “100 найкращих моментів з тобою” або “99 незабутніх днів, де тільки я і ти”.

Проявіть фантазію і вкладіть душу в свій подарунок. Тоді він обов’язково сподобається хлопцеві. Пам’ятайте, подарунок – це лише маленька “приємність” душі, а не визнання любові. Справжнє кохання не потребує доказів.

Марія Карабач

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *