Ср. Июл 28th, 2021
самолет

Картинки по запросу СамолётГлобальні служби відстеження рейсів засікли крах літака Bek Air, що впав незабаром після зльоту в Алмати – при зіставленні офіційних даних КГА Казахстану і даних радара, з’ясувалося, що літак пробув у повітрі менше хвилини.

Точна траєкторія руху літака Fokker 100, як і тисяч інших літаків в світі, розміщена на міжнародному сайті Flighradar.

Стеження за літаком, який вилетів за розкладом о 7:05, почалося в 7:16 – судно одкотилося від будівлі аеропорту і проїхало на злітну смугу.

Швидкість літака на графіку вказана в вузлах (kt). Час в UTC + 0 – це всесвітній стандарт часу, в Казахстані ми додаємо до нього +6 годин.

Згідно з даними комітету цивільної авіації Казахстану, Fokker 100 повністю втратив висоту і впав на двоповерховий будинок в 7:22, пише NUR.KZ. Таким чином, в повітрі судно провело менше хвилини.

Нагадаємо, що на пасажирському борту було 98 осіб, в тому числі екіпаж – літак прямував з Алмати в Нур-Султан.

На даний момент озвучені імена 12-ти загиблих.

Мiсто-iнфраструктура

Материалы по теме:

Страны СНГ формируют единое навигационное пространство
Федеральный сетевой оператор «НИС ГЛОНАСС» и операторы стран СНГ: национальный оператор Украины и операторы в сфере навигационной деятельности Беларуси и Казахстана планируют объединить усилия ...
Авіакатастрофа на глиссаді в районі аеропорту міста Абуджі
Самолет, принадлежал ВВС Нигерии (NAF201) B350 Літак King Air 350 Військово-повітряних сил Нігерії розбився в районі аеропорту столичного міста Абуджі. Про це на своїй сторінці ...
Авіакомпанія Sriwijaya Air втратила контакт з рейсом SJ-182 Джакарта-Понтіанак
Через чотири хвилини після зльоту зі столиці Індонезії Джакарти диспетчери втратили зв'язок з пасажирським Boeing 737-500 PK-CLC авіакомпанії Sriwijaya Air. Про це повідомляють місцеві ...
Літак AIR ASTANA здійснив вимушену посадку в Астані
Пасажирський літак авіакомпанії Air Astana, який прямував за маршрутом Астана - Бішкек, повернувся назад в аеропорт Астани через технічну несправність.
READ  Авиакомпания Pegasus Airlines представила новый рейс из столичного аэропорта
Про цей інцидент у повітрі ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *