Пн. Авг 2nd, 2021
ветровая электростанция
Середня одинична потужність введених в експлуатацію в 2018 році поновлюваних джерел енергії склала близько 3 МВт.

Лідером по введенню в експлуатацію «зелених» енергетичних потужностей стала Херсонська область.

Кількість сонячних і вітрових електростанцій встановлених на території областей України в 2018 році порівняно з потужності з роботою в повне навантаження двох гідроагрегатів Ташлицької ГАЕС. Темпи введення в дію поновлюваних джерел енергії (ВДЕ) за підсумками минулого року виявилися в 2,8 рази вище в порівнянні з попереднім. Про це повідомляється на сайті Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг.

Таким чином, загальна встановлена ​​потужність панелей сонячних електростанцій і агрегатів вітрових установок на території України досягла 2117 МВт. Цю потужність можна порівняти з електроенергією, яка генерується двома енергоблоками Хмельницької атомної станції і становить 2000 МВт. а також третину від загальної потужності шести ядерних блоків найбільшої в світі Запорізькій АЕС – 6000 МВт.

Середня одинична потужність введених в експлуатацію в 2018 році поновлюваних джерел енергії склала близько 3 МВт. При цьому 96% всіх введених ВДЕ – вітряні і сонячні електростанції – ВЕС і СЕС.

Потужності СЕС за рік зросли вдвічі (з 740 МВт до 1 388 МВт), тоді як ВЕС – всього на 12,5% (з 465 МВт до 533 МВт). Потужності станцій, що працюють на біомасі, збільшилися з 39 МВт до 51 МВт, на біогазі – з 34 МВт до 46 МВт.

Найбільше «зелених» потужностей введено в Херсонській області – 227,2 МВт (майже третина від загальнодержавного рівня). Ще 117,4 МВт з’явилося у Львівській області, на рівні 40-60 МВт – в Запорізькій, Хмельницькій, Дніпропетровській, Миколаївській та Кіровоградській областях. Частка ВДЕ в структурі виробництва електроенергії в Україні становить близько 2%.

«Місто-інфраструктура»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *