Пн. Авг 2nd, 2021

lotВже літом, у сезоні – 2017 авіакомпанія LOT Polish Airlines авіалінії збільшить частоту виконання рейсів на лінії Одеса-Варшава. Поетапно кількість рейсів зросте з 7 до 11 на тиждень. Про це повідомляє прес-служба Міжнародного аеропорту Одеса.

Так, з 26 березня буде доданий другий рейс по неділях. Час вильоту з Одеси – 18.00, з Варшави – 14.35 за місцевим часом.

З 19 липня будуть введені додаткові частоти по понеділках, середах, а також по четвергах. У понеділок і середу рейси з Одеси будуть відправлятися о 14.50, з Варшави – об 11.25.

Кожного четверга виліт з Одеси – о 18.00, з Варшави – о 14.35. Всі рейси виконуються на комфортабельному середньомагістральних лайнері Embraer 170.

Денні та вечірні вильоти забезпечать зручні стикування в аеропорту Варшави на рейси як європейських, так і трансконтинентальних напрямків авіакомпанії LOT.

У поточному зимовому розкладі авіакомпанія LOT Polish Airlines виконує 7 рейсів на тиждень.

Місто-інфраструктура

Материалы по теме:

Одеські моряки в африканському порту Касабланка відбили атаку піратів
В африканському порту Касабланка під час вивантаження судна Viking diamond, екіпаж якого складається з двадцяти українських моряків, на судно напали пірати. Про це повідомляє ...
Профессор из Варшавы обнаружил неизвестные для науки схемы солнечных часов
Восемь ранее неизвестных схем построения солнечных часов были обнаружены в ходе научных исследований, проведенных учеными университета из Варшавы. Об этом сообщает польское издание Science ...
МИ-8 показал надежность украинских авиадвигателей
Кадры, снятые сирийскими повстанцами, показывают прямое попадание зенитной ракеты в двигатель сирийского вертолета Ми-8, принадлежащего правительственный войскам. Для того, чтобы продемонстрировать качество своей продукции, концерн ...
Аеропорт «Київ» обслужив в мегаполісі 1 млн. 500 тис пасажирів
У 2018 роцi послугами аеропорту «Київ» скористались пiвтора мiльйонiв пасажирiв.
READ  Авиакатастрофа пассажирского самолета Boeing 737 в Казани
Цифра знакова і свідчить лише про стрімкий і впевнений розвиток аеропорту. Показники на 1 серпня 2017 р ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *