Вс. Мар 7th, 2021

  топливный стерженьТаких випробувань американське паливо швидше за все не проходило.

  Для запуску роботи американського палива в активній зоні реактора конструкції ВВЕР необхідно мати висновок генерального конструктора.

  Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інформаційно-аналітичного порталу «Місто-інфраструктура» заявив провідний науковий співробітник Інституту загальної енергетики НАН України Борис Костюковський, коментуючи заяви про успішність стендових випробувань і завантаження палива.

  За його словами, під час проведення подібних випробувань має відстежуватися поведінка даного палива на моделях реактора в різних ситуаціях, при різних рівнях навантажень, різних режимах роботи реактора, в тому числі і при аварійних ситуаціях.

  «Боюся, що таких випробувань американське паливо не проходило. Залишається сподіватися, що нічого страшного не станеться. Думаю, свою відповідальність розуміють всі», – зазначив Б.Костюковскій.

  Експерт також висловив заклопотаність вартістю палива Westinghouse.

  «Ну звичайно, Недашковський злукавив, коли сказав, що американське паливо буде коштувати не дорожче російського», – уточнив провідний науковий співробітник Інституту загальної енергетики НАН України.

  Він додав, що особливо слід враховувати, що Росія збагачує український уран і на його основі виробляє паливні збірки, використовуючи наші вітчизняні комплектуючі.

  «Рівень зарплат в атомній промисловості, як і тарифи на перевезення в Росії значно нижче, ніж у американців», – підсумував Борис Костюковський.

  Нагадаємо, що что один з енергоблоків Южно-Української АЕС можуть у найближчий час перевести виключно на паливо Westinghouse.

  Владислав Кордік

  «Місто-інфраструктура»

  Материалы по теме:

  Використання геотермальних джерел заощадить в Україні близько 10 млрд куб м газу на рік
  Голова Держенергоефективності Сергій Савчук підписав Меморандум про взаєморозуміння в сферах енергоефективності та відновлюваної енергетики з Національною енергетичною адміністрацією Ісландії (Оркустофнун). Підписання про співробітництво у розвитку ...
  Продаж Westinghouse компанiї Brookfield завершено
  Компанія Westinghouse Electric  сьогодні оголосила про завершення свого раніше анонсованого продажу компанії Brookfield Business Partners LP (NYSE: BBU) (TSX: BBU.UN) разом з інституційними партнерами (усе сукупно “Brookfield”) і утворення реорганізованої компанії. Транзакція, ...
  Ні політика, ні економіка не мають такого значення, як гарантії безпеки – Олександр Конопльов
  Підписання контракту на комерційні поставки ядерного палива ТВС - Квадрат між паливною компанією ТВЕЛ і шведської Vattenfall може серйозно вплинути на конкуренцію на європейському ...
  АТ АККУЮ НУКЛЕАР отримала обмежений дозвіл на будівництво АЕС «АККУЮ»
  Компанія АТ АККУЮ НУКЛЕАР, що реалізує проект будівництва першої атомної електростанції у Туреччині, отримала від Турецького агентства з атомної енергії (ТАЕК) обмежений дозвіл на ...

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *