Ср. Июл 28th, 2021
Туристическая фирма TUI

Антимонопольні органи ЄС схвалили державну допомогу Німеччини в розмірі до 1,25 мільярда євро туристичній групі Tui, яка сильно постраждала від кризи Corona. Про це Європейська комісія оголосила в понеділок у Брюсселі, передає zdfheute .

«Як і багато інших туристичних компаній, Tui сильно постраждала від кризи Corona», – сказала відповідальний віце-президент Комісії ЄС Маргрет Вестагер.

На думку Комісії ЄС, державна допомога Німеччини «необхідна і доречна» для усунення «значного порушення економічного життя держави-члена».

Держава «отримає достатню винагороду за ризик, який несуть платники податків, і об’єднає підтримку з умовами, щоб обмежити можливі спотворення конкуренції», – підкреслив Вестагер.

Через Corona TUI зазнає збитків в мільярд доларів, оскільки з квітня по липень продажі впали на 98,5%. Промінь надії в скрутну хвилину: індивідуальний туризм.

Як структурована державна допомога Тui

Державна допомога найбільшій у світі туристичній компанії Tui є частиною більш великого пакета підтримки, в якому також беруть участь приватні інвестори.

«Я вітаю той факт, що приватні інвестори також беруть участь у запланованій рекапіталізації. Це знизить потребу в державній участі і допоможе Tui одужати», – сказав Вестагер.

Tui вже отримав додаткову державну допомогу протягом року.

Крім авіасполучення і гастрономії, туристична галузь особливо сильно постраждала від падіння попиту під час пандемії.

За даними Комісії ЄС, 1,25 мільярда євро федерального уряду включають в себе безоплатну допомогу в розмірі 420 мільйонів євро, які можуть бути конвертовані в акціонерний капітал Tui.

Пакет також включає неконвертовану допомогу у розмірі до 680 мільйонів євро і конвертовану облігацію з грантами на 150 мільйонів євро.

Місто-інфраструктура

Материалы по теме:

Школы Харьковской области теперь будут отапливать дровами
Применение, наряду с газом, альтернативных видов топлива позволит за отопительный сезон 2012-2013 гг. на Харьковщине сэкономить от 15% до 20% бюджетных средств. Об этом ...
Захід молодого Місяця під час виверження вулкана Етна
Італія, острів Сицилія. 16 лютого 2021 року. Автор знімка: Антоніо Д'агата (Instagram: @brothersinphoto)
READ  В Евпаторию прибыл выдающийся украинский путешественник
На італійському острові Сицилія відбулося виверження вулкана Етна: він викидає попіл на ...
Развитие “зеленой” энергетики двукратно взвинтит цены на электроэнергию
Если в ближайшие годы для развития солнечной и ветроэнергетики в Украине будет предоставлен приоритет, то к 2030 году это приведет к повышению цен на электроэнергию в полтора раза. Об ...
На строительном рынке столицы активизировались мошенники – ГАСИ
После исключения из полномочий ДАБИ функции лицензирования строительной деятельности в столице были выявлены случаи мошенничества, связанные с незаконным вмешательством в государственный реестр. Об этом ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *