Вт. Мар 2nd, 2021
  Туристическая фирма TUI

  Антимонопольні органи ЄС схвалили державну допомогу Німеччини в розмірі до 1,25 мільярда євро туристичній групі Tui, яка сильно постраждала від кризи Corona. Про це Європейська комісія оголосила в понеділок у Брюсселі, передає zdfheute .

  «Як і багато інших туристичних компаній, Tui сильно постраждала від кризи Corona», – сказала відповідальний віце-президент Комісії ЄС Маргрет Вестагер.

  На думку Комісії ЄС, державна допомога Німеччини «необхідна і доречна» для усунення «значного порушення економічного життя держави-члена».

  Держава «отримає достатню винагороду за ризик, який несуть платники податків, і об’єднає підтримку з умовами, щоб обмежити можливі спотворення конкуренції», – підкреслив Вестагер.

  Через Corona TUI зазнає збитків в мільярд доларів, оскільки з квітня по липень продажі впали на 98,5%. Промінь надії в скрутну хвилину: індивідуальний туризм.

  Як структурована державна допомога Тui

  Державна допомога найбільшій у світі туристичній компанії Tui є частиною більш великого пакета підтримки, в якому також беруть участь приватні інвестори.

  «Я вітаю той факт, що приватні інвестори також беруть участь у запланованій рекапіталізації. Це знизить потребу в державній участі і допоможе Tui одужати», – сказав Вестагер.

  Tui вже отримав додаткову державну допомогу протягом року.

  Крім авіасполучення і гастрономії, туристична галузь особливо сильно постраждала від падіння попиту під час пандемії.

  За даними Комісії ЄС, 1,25 мільярда євро федерального уряду включають в себе безоплатну допомогу в розмірі 420 мільйонів євро, які можуть бути конвертовані в акціонерний капітал Tui.

  Пакет також включає неконвертовану допомогу у розмірі до 680 мільйонів євро і конвертовану облігацію з грантами на 150 мільйонів євро.

  Місто-інфраструктура

  Материалы по теме:

  Продаж Westinghouse компанiї Brookfield завершено
  Компанія Westinghouse Electric  сьогодні оголосила про завершення свого раніше анонсованого продажу компанії Brookfield Business Partners LP (NYSE: BBU) (TSX: BBU.UN) разом з інституційними партнерами (усе сукупно “Brookfield”) і утворення реорганізованої компанії. Транзакція, ...
  На Київщині відбудеться фестиваль “Козацький Спас”
  18-19 серпня у   Древньому Києві   в «Парку Київська Русь»   буде проходити ХХІІ Міжнародний фестиваль «Козацький Спас». Глядачи зможуть побачити презентацію національних ...
  Південна Африка призупиняє впровадження вакцини Oxford-Astrazeneca проти коронавируса
  Фото: GCIS/Flickr Міністр охорони здоров'я Південної Африки Звелі Мхізе (Zweli Mkhize) Одне дослідження за участю близько 2000 чоловік показало, що вакцина забезпечує «мінімальний захист» від ...

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *