Ср. Май 12th, 2021
  Туристическая фирма TUI

  Антимонопольні органи ЄС схвалили державну допомогу Німеччини в розмірі до 1,25 мільярда євро туристичній групі Tui, яка сильно постраждала від кризи Corona. Про це Європейська комісія оголосила в понеділок у Брюсселі, передає zdfheute .

  «Як і багато інших туристичних компаній, Tui сильно постраждала від кризи Corona», – сказала відповідальний віце-президент Комісії ЄС Маргрет Вестагер.

  На думку Комісії ЄС, державна допомога Німеччини «необхідна і доречна» для усунення «значного порушення економічного життя держави-члена».

  Держава «отримає достатню винагороду за ризик, який несуть платники податків, і об’єднає підтримку з умовами, щоб обмежити можливі спотворення конкуренції», – підкреслив Вестагер.

  Через Corona TUI зазнає збитків в мільярд доларів, оскільки з квітня по липень продажі впали на 98,5%. Промінь надії в скрутну хвилину: індивідуальний туризм.

  Як структурована державна допомога Тui

  Державна допомога найбільшій у світі туристичній компанії Tui є частиною більш великого пакета підтримки, в якому також беруть участь приватні інвестори.

  «Я вітаю той факт, що приватні інвестори також беруть участь у запланованій рекапіталізації. Це знизить потребу в державній участі і допоможе Tui одужати», – сказав Вестагер.

  Tui вже отримав додаткову державну допомогу протягом року.

  Крім авіасполучення і гастрономії, туристична галузь особливо сильно постраждала від падіння попиту під час пандемії.

  За даними Комісії ЄС, 1,25 мільярда євро федерального уряду включають в себе безоплатну допомогу в розмірі 420 мільйонів євро, які можуть бути конвертовані в акціонерний капітал Tui.

  Пакет також включає неконвертовану допомогу у розмірі до 680 мільйонів євро і конвертовану облігацію з грантами на 150 мільйонів євро.

  Місто-інфраструктура

  Материалы по теме:

  Китай вывел на орбиту первый в мире спутник 6G
  В Китае был совершен успешный запуск в космос спутника связи с технологией 6G. Об этом сообщили ряд китайских информационных агентств. Цель запуска – тестирование ...
  Школы Харьковской области теперь будут отапливать дровами
  Применение, наряду с газом, альтернативных видов топлива позволит за отопительный сезон 2012-2013 гг. на Харьковщине сэкономить от 15% до 20% бюджетных средств. Об этом ...
  У містах відбувається масовий розвал систем теплопостачання
  Зараз відбувається масовий розвал систем теплопостачання в Україні. В Україні спостерігається масовий розвал системи теплопостачання міст. Причиною розвалу є відсутність єдиної ...

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *