Информационный портал новостей

Для сумлінних платників податків – проблем не буде

igor_usikТакий висновок можна зробити за результатами презентації Головного управління Міндоходів у місті Києві, яка відбулась у столиці в форматі круглого столу і участь в якій приймав перший заступник начальника – начальник слідчого управління фінансових розслідувань Ігор Усик.

За його словами, в першу чергу вказані підрозділи матимуть справу лише з нечистими на руку ділками, які мають на меті все що завгодно, окрім ведення прозорого бізнесу.

imagesСтратегічними напрямками роботи на майбутнє визначено протидію оборудкам з податком на додану вартість та його незаконним відшкодуванням з бюджету, наведення ладу в сфері зовнішньоекономічних операцій, ліквідацію «конвертаційних центрів», протидію розкраданню бюджетних коштів та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, а також протидію незаконному виготовленню та обігу підакцизних товарів.

Крім того, поза увагою не залишаться правопорушення в сфері економіки, які скоюються за допомогою новітніх технологій та буде посилено протидію незаконному виведенню коштів за межі України.

В ході круглого столу Ігор Усик дав розгорнуті відповіді на питання, що цікавили представників бізнесу та громадських організацій, а також прийняв участь у брифінгу по його завершенню.

По матеріалам Печерської ГНI

«Город-инфраструктура»

 

Материалы по теме:

Как спасти теплоснабжение в рамках областей
Самая большая проблема в украинской коммунальной теплоэнергетике сегодня заключается в желании директоров «Теплокоммунэнерго» закупить самое дорогое оборудование, и не в нашей стране. Об этом ...
Украинские города вошли в эпоху массовых аварий систем теплоснабжения
Директор института промышленной экологии, кандидат технических наук Александр Сигал является одним из наиболее известных и признанных за рубежом украинских специалистов в области коммунальной теплоэнергетики. Я ...
В Ривненских троллейбусах появился интернет
Скоростной бесплатный Интернет появился в ривненских троллейбусах. Пока в четырех из 10 «рогатых», которые город закупил в Люблине. Курсируют они на одном из самых ...
В Збараже токсичные металлы изолировали от грунтовых вод
В небольшом городке Збараж, с населением в 13 тысяч жителей, что в Тернопольской области органами местного совета подведены итоги кампании по сбору использованных батареек.
Центральне опалення: зберегти – нема за що, а відмовитися – дорого
Ситуація з подальшим розвитком комунальної теплоенергетики в країні зайшла в глухий кут. Чи зберігати централізовану систему опалення або відмовлятися від неї - це з ...
Переводчик – Translate
Архивы
No weather data found for [, , vertical]