Чт. Фев 25th, 2021

  28 травня о 7.30 ДП «МТП «Южний» завершив розвантаження африканського вугілля з Panamax Alexander для ТЕС ДТЕК. Перевалка 75 000 тонн вантажу на підприємстві виконана з випередженням графіка – за 59 годин.

  В середньому за добу підприємство відправляє на електростанції близько 100 вагонів з вугіллям.

   

  «Завдяки ефективній організації робіт і злагодженості дій всіх учасників ланцюжка логістики цього вантажу, підприємство за 2,5 доби виконало розвантаження судна типу Panamax.

  Понад 17 000 тонн вугілля, а це 250 вагонів, вже відвантажено для спалювання на ТЕС.

  Робота в ДП організована таким чином, щоб максимально швидко розвантажувати і відправляти на електростанції вугілля, яке необхідне Україні для проходження опалювального сезону.

  Наступне судно з антрацитом з ПАР ми готуємося прийняти наприкінці червня», – сказав в.о. директора ДП «Морський торговельний порт «Южний» Віталій Жуковський.

  Планується, що ДП «МТП «Южний» щомісяця буде розвантажувати по одному судну типу Panamax з вугіллям з Південної Африки. Компанія ДТЕК законтрактувала до кінця року 675 000 тонн вугілля в ПАР з можливістю збільшення поставок до 1 млн. тонн.

  Нагадаємо, 25 травня 2017 року до причалу №5 ДП «МТП «Южний» пришвартувався балкер Panamax Alexander. Він доставив в Україну 75 000 тон вугілля для ТЕС ДТЕК. З початку року ДП «МТП «Южний» виконав перевалку 4,32 млн. т. вантажів, з яких близько 1 млн. т. – імпортне вугілля.

  «Місто-інфраструктура»

  Материалы по теме:

  В ДП «МТП «Южний» підвели підсумки роботи
  Відгружено 6 мільйонів тонн вантажів за 6 місяців 27 червня, напередодні Дня працівників морського та річкового флоту України, в ДП «Морський торговельний порт «Южний» підвели ...
  Г.Рябцев: міські голови будуть змушені переходити на власне енергозабезпечення
  Чиновники не поспішають створювати запаси вугілля до наступної зими Запустити в роботу «заглушені» через дефіцит вугілля енергоблоки українських теплових електростанцій (ТЕС) найближчим часом, швидше за ...
  Власники сонячних електростанцій застрахували обладнання на кілька десятків мільйонів доларів
  На українському бізнес-ринку активно починає набирати обертів новий сегмент страхування - страхування сонячних панелей і вітрогенераторів. Про це в інтерв'ю розповів генеральний директор асоціації ...

  от alex

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *