Пн. Авг 2nd, 2021

28 травня о 7.30 ДП «МТП «Южний» завершив розвантаження африканського вугілля з Panamax Alexander для ТЕС ДТЕК. Перевалка 75 000 тонн вантажу на підприємстві виконана з випередженням графіка – за 59 годин.

В середньому за добу підприємство відправляє на електростанції близько 100 вагонів з вугіллям.

 

«Завдяки ефективній організації робіт і злагодженості дій всіх учасників ланцюжка логістики цього вантажу, підприємство за 2,5 доби виконало розвантаження судна типу Panamax.

Понад 17 000 тонн вугілля, а це 250 вагонів, вже відвантажено для спалювання на ТЕС.

Робота в ДП організована таким чином, щоб максимально швидко розвантажувати і відправляти на електростанції вугілля, яке необхідне Україні для проходження опалювального сезону.

Наступне судно з антрацитом з ПАР ми готуємося прийняти наприкінці червня», – сказав в.о. директора ДП «Морський торговельний порт «Южний» Віталій Жуковський.

Планується, що ДП «МТП «Южний» щомісяця буде розвантажувати по одному судну типу Panamax з вугіллям з Південної Африки. Компанія ДТЕК законтрактувала до кінця року 675 000 тонн вугілля в ПАР з можливістю збільшення поставок до 1 млн. тонн.

Нагадаємо, 25 травня 2017 року до причалу №5 ДП «МТП «Южний» пришвартувався балкер Panamax Alexander. Він доставив в Україну 75 000 тон вугілля для ТЕС ДТЕК. З початку року ДП «МТП «Южний» виконав перевалку 4,32 млн. т. вантажів, з яких близько 1 млн. т. – імпортне вугілля.

«Місто-інфраструктура»

Материалы по теме:

Власники сонячних електростанцій застрахували обладнання на кілька десятків мільйонів доларів
На українському бізнес-ринку активно починає набирати обертів новий сегмент страхування - страхування сонячних панелей і вітрогенераторів. Про це в інтерв'ю розповів генеральний директор асоціації ...
В ДП «МТП «Южний» підвели підсумки роботи
Відгружено 6 мільйонів тонн вантажів за 6 місяців 27 червня, напередодні Дня працівників морського та річкового флоту України, в ДП «Морський торговельний порт «Южний» підвели ...
Південна Африка призупиняє впровадження вакцини Oxford-Astrazeneca проти коронавируса
Фото: GCIS/Flickr Міністр охорони здоров'я Південної Африки Звелі Мхізе (Zweli Mkhize)
READ  Власники сонячних електростанцій застрахували обладнання на кілька десятків мільйонів доларів
Одне дослідження за участю близько 2000 чоловік показало, що вакцина забезпечує «мінімальний захист» від ...
Г.Рябцев: міські голови будуть змушені переходити на власне енергозабезпечення
Чиновники не поспішають створювати запаси вугілля до наступної зими Запустити в роботу «заглушені» через дефіцит вугілля енергоблоки українських теплових електростанцій (ТЕС) найближчим часом, швидше за ...

от alex

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *