Пн. Авг 2nd, 2021

Енергомашспецсталь продовжує постачати обладнання металургійному комбінату ЗАТ «ІСД Дунаферр» в Угорщині. Відвантаження продукції здійснюється у межах контракту між ПАТ «ЕМСС» та ЗАТ «Дунаферр», який було підписано у 2017 році.

Так, з виробничого майданчика ЕМСС були успішно відправлені дві шлаковозні чаші об’ємом 11 куб.м і два опорних валка вагою по 26,8 т кожний.

Загальна вага поставки – 86,310 т. Доставка великовагового обладнання замовнику здійснювалася автомобільним і залізничним транспортом. На сьогоднішній день фахівці ЕМСС приступили до виготовлення наступної партії виробів, які незабаром будуть доставлені ​​металургам «Дунаферр».

 Довідка: Завод «Енергомашспецсталь» виробляє литі і ковані вироби для металургії, суднобудування, енергетики (вітро-, паро-, гідро-, атомної) і загального машинобудування. Підприємство володіє новітніми металургійним, метало- та механообробним обладнанням, і здатне виконувати повний цикл виробництва – від генерації маркетингових і технічних ідей до їх втілення в готову продукцію.

Материалы по теме:

ДФС нагадує про сплату транспортного податку
Начальник Головного управління ДФС у Києві Людмила Демченко нагадала власникам автомобілів про необхідність сплати транспортного податку. За її словами, об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з ...
До кінця року в Україні відкриється офіс японського агентства JICA, – Зубко
До кінця року в Україні відкриється офіс Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA). JICA є ключовим стратегічним партнером України у впровадженні масштабних інфраструктурних проектів. Про ...
Підвищення акцизів на спиртне і тютюн призведе до збільшення контрабанди – експерт
Акцизні збори є одним з реальних механізмів, який дозволяє підняти надходження в бюджет. Про це в інтерв'ю журналісту інформаційно-аналітичного порталу "Міська інфраструктура" заявив український ...
В столице правоохранительные органы пресекли деятельность «черных» риэлторов
Киевской местной прокуратурой сообщено о подозрении 6 членам организованной преступной группы, которая действовала на территории столицы и занималась завладением недвижимого имущества граждан.
READ  Центральне опалення: зберегти - нема за що, а відмовитися - дорого
Банда черных риэлторов ...

от alex

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *