Вт. Мар 2nd, 2021

  Вадим ГламаздинГенерація вже настільки знекровлена, що вивести її з ладу можуть включені в спеку кондиціонери

  З боку регулятора (НКРЕКП – прим.ред) і міністерства Енергетики йде цілеспрямована атака на теплову генерацію в країні. Про це в ексклюзивному коментарі інформаційно-аналітичному порталу «Місто-інфраструктура» повідомив заступник генерального директора Центру досліджень енергетики Вадим Гламаздін. За його словами, як наслідок, із серйозним дефіцитом електроенергії ми можемо зіткнутися вже влітку.

  «На станції не дають завозити вугілля, його фактично вже не залишилося, – взагалі ніякої підтримки. Зупинені вже більше 50-ти енергоблоків.

  Йде гра проти однієї частини енергосистеми, а теплова генерація, – це ніяк не менше 6% всієї генерації. Рано чи пізно, подібне ставлення до енергетичної галузі призводить до негативних результатів … саме до таких результатів ми майже прийшли», – зазначив експерт.

  Він також додав, що як тільки розпочнеться пікове споживання електроенергії, а зросте воно не восени, а вже влітку, енергосистему країни очікує колапс.

  «Електрики може не вистачити вже влітку. Як тільки енергоспоживання зросте, вже з настанням спеки, відразу все може трапитись. У нас дуже надійна енергосистема. Якби не існувало десятикратного запасу потужностей, ми вже півроку без світла сиділи би. Кондиціонери ніхто не відміняв. Електрики в країні практично вже немає», – підкреслив В.Гламаздін.

  Він також зазначив, що нам необхідно скрізь, де тільки можна, знаходити нові маршрути постачань енергоносіїв.

  «Газ у нас відіграє помітну роль у теплопостачанні, але не в електрогенерації. Серйозною проблемою сьогодні є не те, що деякі зарубіжні компанії відмовляються працювати в Україні і розробляти нові родовища. Набагато більша проблема, що наші улюблені законодавці встановили ренту на видобуток традиційного газу – 70%, що фактично вбило весь приватний видобуток традиційного газу. Як мінімум, – 3 млрд. кубометрів на рік. Це дуже серйозно», – зазначив заступник генерального директора Центру досліджень енергетики.

  Владислав Кордік

  «Місто-інфраструктура»

  Материалы по теме:

  Финансовые проблемы КП “Гортепловодэнергия” в Каменце могут привести к банкротству предприятия (ФОТО+ВИДЕО)
  Реализация данного проекта показывает и предупреждает, что надежда на удачное привлечение инвестиций и донорских денег может завершиться для каждого из органов местного самоуправления очень ...
  Г.Рябцев: міські голови будуть змушені переходити на власне енергозабезпечення
  Чиновники не поспішають створювати запаси вугілля до наступної зими Запустити в роботу «заглушені» через дефіцит вугілля енергоблоки українських теплових електростанцій (ТЕС) найближчим часом, швидше за ...
  Игорь Черкашин: население снова начнет скручивать счетчики
  Потребители начнут массово возвращаться к порочной практике 90-х годов из-за подорожания стоимости коммунальных услуг Пока государственный регулятор (Национальная комиссия по регулированию энергетики и коммунальных услуг ...
  Реформирование отрасли энергетики приостанавливается из-за НКРЕКП
  8 февраля на заседание комитета по топливно-энергетического комплекса (ТЭК) председатель рабочей группы по разработке законопроекта «О рынке электрической энергии Украины» Лев Пидлисецкий признал невозможным ...

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *