Информационный портал

ГОЛОВА РДА, ЯКОГО ЗЛОВИЛИ НА ХАБАРІ, ПОВЕРНЕТЬСЯ ДО РОБОТИ

У справі колишнього голови Ратнівської райдержадміністрації Валерія Трикоша (на фото), якого правоохоронці звинуватили в хабарництві, вже «все в порядку»: найближчим часом він повернеться до роботи в обласному апараті виконавчої влади.

Про це 11 жовтня розповів голова Волинської ОДА Борис Клімчук, повідомляють Волинські Новини.

З його слів, нині у справі Валерія Трикоша «все в порядку». І, оскільки екс-посадовець — досвідчений фахівець, губернатор збирається віднайти йому нову роботу. Мовляв, такими кадрами не можна «розкидатися».

Нагадаємо, за версією МВС, голова Ратнівської РДА, депутат облради Валерій Трикош вимагав від приватної особи хабара у розмірі 50 тисяч доларів за виділення земельної ділянки площею 2 гектари для ведення сільського господарства. Голову РДА затримали під час отримання частини хабара обсягом 25 тисяч доларів.

А вже 17 травня Янукович звільнив Трикоша з посади голови Ратнівської РДА за порушення присяги держслужбовця.

До слова, пригадав Клімчук і про те, що до роботи повернувся начальник регіонального управління Держекоінспеції Анатолій Гетьманчук, якого теж звинувачували у хабарництві, але справу закрили через відсутність складу злочину.

А насамкінець губернатор зауважив, що «все нормально відбувається» у розгляді справи, яку порушили щодо депутата Луцької райради, начальника відділу освіти РДА Миколи Тарасенка, якому інкримінують службову недбалість, в результаті якої державі заподіяно збитки обсягом 117,6 тисячі гривень.

Волинь Пост
Переводчик — Translate
Архивы
No weather data found for [, , vertical]