Пн. Авг 2nd, 2021
%d0%bc%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%87%d0%ba%d0%b0Єгипетський ринок потенційно може замінити 50% від ринку Росії –  про перспективи розвитку українського молочного напрямку в інтерв’ю Agravery.com розповів  Богдан Шаповал, Голова Ради з питань експорту продовольства.

Багато років одним із головних партнерів України була РФ, різка зміна партнера вплинула на український експорт. Росія закрила свої ринки для української продукції, як наслідок українські молочники переживають складні часи. Показовим є приклад українських сироварів, у 2005 році Україна експортувала 116 тис. тонн твердих сирів, в 2015-му – всього 10 тис. тонн. У своєму інтервью Богдан Шаповал каже, що потенційно цей ринок українським компаніям може замінити Єгипет.
Богдан Шаповал, Голова Ради з питань експорту продовольства: «Потенційно можемо говорити про ринок Єгипту. В першу чергу тут цікаві білі м’які сири, а також сири які зберігаються у розсолі, саме вони дуже добре споживаються на арабському ринку. У цій країні є культура споживання молочної продукції, але найважливіше, Єгипет є трейдером цієї продукції. Єгипет і Алжир — це дві країни які закуповують щорічно молочних продуктів на суму більше півтора мільйона доларів, у вигляді сухого молока, масла, казеїнатів й т.д. Частину продукції вони споживають в середині країни, а більшу — постачають  в інші африканські країни: Судан, Сомалі, Ефіопія, Нігерія й т.д.
Якщо Україні вдасться зайти на єгипетський ринок сильно й надовго, то він потенційно може замінити нам приблизно 45-50% від ринку Росії. Але нам треба розуміти, що на ринку Єгипту українській молочній продукції серйозну конкуренцію складуть товари з країн ЄС».

Материалы по теме:

Украинские трейдеры начали применять NCTS в тестовом режиме
Украинские трейдеры начали заполнять транзитные декларации Т1UA в национальной электронной транзитной системе (NCTS) в рамках I этапа пилотного проекта.
READ  Третину врожаю сої та кукурудзи погубила серпнева спека - О. Коваленко
В первую тройку украинских компаний, ...
Авіакатастрофа на глиссаді в районі аеропорту міста Абуджі
Самолет, принадлежал ВВС Нигерии (NAF201) B350 Літак King Air 350 Військово-повітряних сил Нігерії розбився в районі аеропорту столичного міста Абуджі. Про це на своїй сторінці ...
Подорожчання соняшникової олії може бути пов’язано з рекордним експортом – А.Заїка
Головна проблема в економіці України полягає у відсутності стратегії проведення реформ. І не лише стратегії, а відсутності реалізації самих реформ. Про це в інтерв'ю журналісту ...

от alex

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *