Пт. Фев 26th, 2021

  Сотні львів’ян прийняли виклик і 22 дні щоранку займалися хатха-йогою та практиками медитації в парку Франка. 24 червня Yoga Challenge закінчився грандіозним флешмобом на Площі Ринок.

  «Ціль фестивалю – представити йогу як ефективний комплекс щоденних практик, що допомагають сучасній людині бути по-справжньому гармонійною, здоровою та, в результаті, щасливою.

  Головний меседж – йога це просто, і вона для кожного.

  Нас тішить, що з кожним роком фестиваль стає все популярніший і приносить користь людям», – говорить один з організаторів фестивалю Олександр Макаров, представник студії медитації та йоги Mantra House.

  Навіть за два дні фестивалю можна відчути позитивний ефект від йоги та медитації, та цьогоріч організатори пішли далі й вирішили сформувати у львів’ян здорову звичку до занять йогою, тож Lviv Yoga Day 2018 тривав аж 24 дні

  23 та 24 червня святкування Міжнародного дня йоги відбулося на Площі Ринок, у Палаці мистецтв та в парку Франка. Теорія та практика йоги, заняття з медитації, класи арт-терапії, дитячі активності, фуд-корт з вегетаріанськими стравами, концерти та багато іншого. Львів безперечно можна вважати лідером життя у стилі йога серед усіх українських міст.

  Настрій свята у Львові також створювали музичні гурти з України та Румунії що два дні нон стоп заряджали публіку. Родзинкою музичної програми стала презентація нової програми гурту ATMASFERA. Цього року вони вибороли для України престижну американську премію як гурт року, що творить музику яка піклується про здоров’я та свідомість людей.

  Закінчився фестиваль масштабним йога-флешмобом, феєричною барабанною дефіліадою вулицями міста та настроєвими концертами на малій сцені фестивалю в парку Франка.

  «Ми сподіваємося, що цей йога-челенж і фестиваль стануть для багатьох людей початком здорового повноцінного і щасливого життя», – Марія Кропатницька, організаторка фестивалю Lviv Yoga Day 2018.

  Відгуки учасників:

   Йога дійсно змінила моє життя. Філософія, яку несе йога і ведичні знання дійсно працюює. Ці 12 днів я спробувала цілком віддатись вченню, змінила графік, спати почала лягати раніше, вставати рано (тепер я в 5-й не відчуваю розбитість). І, дійсно, день став довшим, сил стало більше. Дякую Mantra HOUSE за Челлендж, котрий допоміг мені. Медитації заспокоїли розум і сімейні проблеми почали вирішуватись. Виявилось, що неспокійний розум малював тупикові картини, лякав ними, а все значно простіше  ” – Лідія Дуданова

  “Я раніше займалась йогою, але це було не так глибоко, не було мантра-медитацій, гармонійного єднання. Цей потік гармонії, єднання і тотального щастя він наповнює не на один день! Він дає такій поштовх і такий заряд, що ти думаєш що ти будеш цілий рік такий щасливий і заряджений! Це дійсно справжнє свято”. – Катерина Кулиш, учасник челеджу, відвідала всі 24 дні, мама трьох дітей.

  “Колись коли мені було дуже зле, я почула мантри. В той момент я відчула щастя, якого не відчувала багато років! Справжнє щастя, яке просто заполонило весь мій світ!

  Фестиваль Lviv Yoga Day дуже світлий і приємний, це свято щасливих людей. Я дуже рада бути тут. І якщо щиро, ці дні напевно найкращі дні в моєму житті.” – Мар’яна Макота, студентка.

  Материалы по теме:

  У Львові стали впроваджувати розподільний збір сміття
  У Львові стала активно впроваджуватись система роздільного збору сміття. Про це «Місто-інфраструктура» повідомила керівник прес-служби Львівської міської Ради Христина Процак. За словами керівника прес-служби, ...
  Під Києвом пройдуть масові кінні баталії
  10 і 11 серпня в Древньому Києві в Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») пройде Фестиваль Середньовіччя «Билини Древнього Києва». На гостей чекає насичена ...
  На Київщині відбудеться фестиваль “Козацький Спас”
  18-19 серпня у   Древньому Києві   в «Парку Київська Русь»   буде проходити ХХІІ Міжнародний фестиваль «Козацький Спас». Глядачи зможуть побачити презентацію національних ...

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *