Киев

Город Инфраструктура

IV Международная украинская маммологическая конференция

Рак молочной железы был и остается одной из самых актуальных и комплексных проблем в современной онкологии.

Стремительное развитие науки и технологий дает новые возможности и меняет подходы. Именно поэтому уже несколько лет подряд столица Украины встречает участников Международной украинской маммологической конференции.

Это самое важное и яркое событие страны в области онкомаммологии!
В этом году IV Международная украинская маммологическая конференция «Современные подходы в диагностике и лечении рака молочной железы» состоится 22-23 июня.
К участию в мероприятии приглашены лучшие эксперты Европы, Израиля, Украины. Будут обсуждаться новые взгляды и опыт во всех аспектах лечения рака молочной железы — новости системной, в т.ч. таргетной и иммунной терапии, современные подходы в радиотерапии, органосохраняющей и реконструктивной хирургии молочной железы.

Прозвучат дискуссии на наиболее острые темы современной онкомаммологии.
Цель проведения конференции — максимально приблизить к украинским врачам лучший мировой и отечественный опыт, помочь нашим докторам и коллегам из других стран получить доступ к новым и наиболее важным технологиям лечения рака молочной железы, дать возможность пообщаться с лучшими специалистами и обменяться опытом между собой.
Присоединяйтесь – вместе мы сможем изменить украинскую онкологию к лучшему!

Организаторы конференции — Больница израильской онкологии LISOD, Подольский региональный центр онкологии, Всеукраинская ассоциация пластических, реконструктивных и эстетических хирургов Украины.
Официальный сайт http://www.oncoplastic-surgery.com.ua

Відкрите тренування WABBA Ukraine з бодібілдінгу та фітнесу – старт до перемоги у Відкритому Чемпіонаті Європи, який відбудеться у Львові

17 лютого 2018 року федерація WABBA Ukraine провела відкрите тренування з бодібілдінгу та фітнесу. Виконували вправи, консультувалися та демонстрували свої м’язи спортсмени у фітнес-клубі Gym Fit.

Такий захід провели задля об’єднання, знайомства, обміну досвідом між спортсменами та тренерами.

Читать далее

У Національній опереті України відбулася прес-конференція з нагоди прем’єри поетичної драми «Маруся Чурай» за Ліною Костенко

Напередодні прем’єри  «Маруся Чурай» за Ліною Костенко у Національній опереті України відбулася прес-конференція із творчою групою вистави, генеральним директором-художнім керівником театру, н.а. України Богданом Струтинським та Першим заступником Голови Правління АБ «Укргазбанк» Андрієм Кравцем, представником партнерів проекту АБ «Укргазбанк».

Преса виявила значну цікавість до проекту, який є інсценізацією сучасної української класики і який розширює рамки українського музичного театру.

Читать далее

Виставка творів українських митців «Пробудження», 15 лютого — 1 квітня 2018 р.

З фонду Музею сучасного мистецтва України  до виставки «Пробудження» відібрано роботи вісімдесяти митців різних мистецьких шкіл.
Київські художники: сестри Яблонські, Волобуєв, Файнерман і Рапопорт, Павлов і Орлова, Григор’єв та Котков.
Харків’яни: Шигимага і Хмельницький, Сафаргалін і Колесник, Єгоров і Чаус.
Закарпатці: Шолтес і Іванчо, Сапатюк і Приходько.

Читать далее

Інформаційно-аналітична програма «Місто-інфраструктура»

У програмі міські голови та експерти аналізують стан справ у житлово-комунальному господарстві в містах України та шляхи його реформування.

За перший місяць 2018 року надходження податків та зборів до бюджетів усіх рівнів у Києві сягнули понад 6 мільярдів гривень

За даними Головного управління ДФС у м. Києві, столичними платниками у січні поточного року до бюджетів усіх рівнів перераховано 6 мільярдів 170 мільйонів гривень, що на 1 мільярд 674 мільйони гривень більше ніж за аналогічний період минулого року.

Впродовж першого місяця до державного бюджету від столиці надійшло 4 мільярди 426 мільйонів гривень. У порівнянні з відповідним періодом 2017 року, казна додатково поповнилась на 1 мільярд 313 мільйонів гривень.

Читать далее

Масляна у «Парку Київська Русь»

17 та 18 лютого Древній Київ у «Парку Київська Русь» запрошує на наймасштабніше в Україні святкування Масляної. Це не просто відтворення обрядів, а справжній калейдоскоп розваг та оригінальних дійств.

Масляна у «Парку Київська Русь» – це по-справжньому веселе святкування в оточенні унікальної архітектури і з заглибленням в атмосферу живого Середньовіччя. На гостей чекають: стародавні традиції та обряди Масляної, захоплююча вистава за участю кінного-трюкового та пішого театру.

Читать далее

Концерт «10 тенорів» (Україна-Польща)

23 та 24 лютого 2018 року в Україні вперше відбудеться концерт «10 тенорів». Найкращі голоси України та Польщі лунатимуть на головній сцені  Національної оперети України.

Саме для Вас у програмі вечора — вишукані, романтичні, сповнені добра та світла вокальні номери, які даруватимуть відчуття справжнього піднесення!

Читать далее

2 лютого у Національній опереті — «Севільський цирульник» Джоаккіно Россіні

Одна з  найкращих комічних опер із не менш цікавою та захоплюючою історією. Написана автором у  разюче короткий термін для новорічного карнавалу в Римі (складалася і репетирувалася майже одночасно). І до сьогодні  це одна з найбільш репертуарних опер; в  її виконанні брали участь найвидатніші співаки світу.

На сцені Національної оперети глядач  побачить сучасне сценічне втілення твору – що є найголовнішою «інтригою» постановки, адже  вік  опери налічує ледве не двісті років!

Читать далее

1 лютого у Національній опереті покажуть оперу-зінгшпіль «Театр у кишені, або Всі ролі зайняті»

Витонченим музичним анекдотом  називають оперу «Директор театру» В.-А. Моцарта, яка була написана у 1786 році на замовлення короля Йозефа ІІ з Габсбург-Лотарингської династії.

На честь візиту свого політичного партнера кайзер Австрії, монарх просвітницького абсолютизму  Йозеф ІІ влаштував театральний конкурс між двома композиторами — Моцартом та Сальєрі.

Він хотів пересвідчитись, що ж краще: італійські комічні опери або зінгшпілі німців? Переміг більш популярний на той час композитор Сальєрі та його комічна опера на італійське лібрето «Спочатку музика, потім слово».

Читать далее

Погода в Киеве