Киев

Город Инфраструктура

26 жовтня — опера «Кармен» (Ж. Бізе)

3-го березня 1873 року французька публіка вперше познайомилась з одним з найвидатніших музично-сценічних творів ХІХ століття – оперою Жоржа Бізе «Кармен», лібрето до якої написали Г. Мельяк та Л. Галеві за мотивами однойменної новели Проспера Меріме. Опера була прийнята публікою неоднозначно. Французька критика і публіка були дещо шоковані «майданним» сюжетом опери, появою на сцені буденних подій, в яких брали участь низи суспільства. Ж.Бізе до глибини душі був вражений дивним прийомом опери. Він чітко усвідомлював, що створив шедевр і «Кармен» започатковує новий розділ в історії оперного мистецтва. Не доживши до визнання свого шедевру, композитор залишив цей світ 1875 року, коли йому було лише 37.

Читать далее

Поновлена опера «Манон Лєско» тріумфально повернулася на сцену Національної опери України

28 вересня у Національній опері України відбулось тріумфальне повернення опери «Манон Лєско». Треба зазначити, що цей твір вже кілька сезонів з різних причин не ставився на сцені театру. Прем’єра відбулася ще у 2009 році, яку  здійснив італійський режисер Італо Нунціата. Отже, нинішня постановка — це поновленням опери Джакомо Пуччіні, яка мала гучний успіх, тільки-но вона з’явилася на сцені. Натхненний романом абата Прево «Історія кавалера де Гріє і Манон Лєско»  Пуччіні створив оперу про пристрасть, насолоду і докори сумління, яка стала його творчим тріумфом. Лібрето — Д. Джакози, Л. Ілліка, Д.Оліви, М. Праги, Д. Рікорді. Сьогодні «Манон Лєско» Пуччіні є однією з найпопулярніших опер у світі.

Читать далее

Презентація проекту «Арт-дія-інклюзія» в Національній опереті України

Дата: 16 жовтня

Час: 15:00

Місце: в приміщенні театру (вул. В. Васильківська, 53/3)

Національна оперета України за підтримки Українського культурного фонду анонсує важливу  і актуальну подію – проект «Арт-дія-інклюзія».

«Арт-дія-інклюзія» має на меті створити інклюзивний мистецький простір в Національній опереті України, апробувавши та запустивши нову послугу – перегляд вистав за допомогою аудіодискрипції для незрячих глядачів.

Читать далее

22 листопада у Національному палаці мистецтв Україна відбудеться грандіозне шоу «Гра престолів — II»

У цей вечір з головного концертного майданчика країни — у виконанні оркестру Андрія Чорного та хору VOICE OF SYMPHO ROCK за участю 200 музикантів — прозвучать саундтреки найбільш популярного телесеріалу сучасності «Гра престолів», заснованого на циклі романів «Пісня льоду й полум’я» Джорджа Р. Р . Мартіна.

У програму нового шоу «Гра престолів — II» увійшли саундтреки до серіалу «Гра престолів» всіх сезонів у виконанні симфонічного оркестру та хору, а також музика до інших відомих кінохітів.

Читать далее

Національна оперета відкриває свій новий сезон

15 вересня Національна оперета України відкриє новий 84-й театральний сезон яскравим і феєричним Гала-концертом, який пройде в приміщенні оперної студії консерваторії (Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського).

Це пов’язано з тим, що глобальна реконструкція головної сцени Театру ще триває і буде завершена до кінця листопада.

Тут же, в Консерваторії 16 вересня покажуть геніальну оперету «За двома зайцями» (режисера Богдана Струтинського), яку можна дивитися нескінченно, не перестаючи захоплюватися і щоразу відкриваючи для себе щось нове. А 19 вересня — завжди аншлаговий мюзикл «Таке єврейське щастя».
Крім того, мюзикл від Національної оперети України «Sugar, або В джазі тільки дівчата …»

Читать далее

Новий виставковий сезон: експозиція «Godunov`s family»

13 вересня Музей сучасного мистецтва України відкриває новий виставковий сезон  експозицією «Годуновы / Godunov`s family», яка відбувається у рамках проекту «Семейные ценности – Родинні зв’язки».

Сім’я — це об’єднання енергій, це потужний  ресурс, яким володіють члени родини, а якщо вони вміють і хочуть його накопичувати та збагачувати, вони ділиться цією енергію з оточуючими. Родина Годунових – приклад надзвичайної  творчої енергії, яку вони щедро несуть у світ.

Родоначальник цієї творчої родини — Годунов Олександр Федорович (1916-2002) народився  у селянській, багатодітній родині. Можемо тільки уявити, яким  нелегким було життя цієї людини, але творча енергія допомогла йому витримати усі випробування, які випадали на долю, пережити усі катаклізми непростих часів й подарувати світу свої самобутні твори, сповнені позитива, любові до життя, до неймовірних красот природи.

Читать далее

На ринок нерухомості вийдуть цифрові фіатні гроші

Що зміниться  у розрахунках при впровадженні електронної гривні

Ринок нерухомості відображає ситуацію в економіці загалом, бо будівельна галузь є постачальником замовлень великої кількості підприємств різних напрямків діяльності і відповідно, розвиток будівництва спияє розвитку всієї економіки, створюючи нові робочі місця і збільшуючи ВВП.

В Україні тривалий час спостерігається зниження цін на нерухомість і головні причини полягають в різкому зниженні купівельної спроможності населення та зменшенні привабливості інвестиційного клімату. Така ситуація зумовлена у певній мірі замороженим конфліктом на сході країни, а в основному усіма складовими неефективного управління економікою, що ми спостерігаємо останнім часом.

Читать далее

17 и 24 июня в Национальной оперетте — комическая опера-зингшпиль «Театр в кармане, или Все роли заняты». Музыка В.-А. Моцарта

Такого Вы еще не видели! Смелые режиссерские находки, великолепные костюмы, интригующий сюжет, масса инновационных задумок в сочетании с высоким мастерством артистов, виртуозно исполняющих сложнейшие вокальные партии… Спектакль, который не похож на все остальные! Если Вам интересно заглянуть за кулисы и увидеть все многообразие жизни артистов Театра вне сцены — значит эта постановка для Вас.

Читать далее

На сцене Национальной оперетты – драма Дэвида Элдриджа «Под небом синим»

О чем?.. О фобии полноты чувств, о неспособности принимать решения. О том, что учителя тоже умеют любить и хотят быть любимы. О важности принятия себя таким, какой ты есть.

Один любит, другой — нет. Одних связывает только постель, других — все, кроме постели. А кто-то просто никак не может найти общий язык. Отношения между мужчиной и женщиной становятся лабиринтом, из которого, казалось бы, нет выхода!

Читать далее

25 и 26 мая в Национальной оперетте состоится грандиозная премьера всемирно известного мюзикла «СКРИПАЧ НА КРЫШЕ» Дж. Бока!

Уже на этой неделе театральную жизнь столицы ждет яркое, знаменательное событие – в Национальной оперетте Украины состоится премьера всемирно известного бродвейского мюзикла «Скрипач на крыше» Джерри Бока! При этом стоит отметить, что мюзикл впервые будет поставлен в Украине.

Его долгожданная постановка осуществилась ​​по договоренности с MUSIC THEATRE INTERNATIONAL (EUROPE) LTD. Либретто Джозефа Стайна и Шелдона Харника. Оригинальную режиссуру и постановку Джерома Роббинса воспроизвел на сцене Национальной оперетты Украины генеральный директор – художественный руководитель театра, н. а. Украины Богдан Струтинский.

Читать далее

Погода в Киеве