Киев

Город Инфраструктура

На ринок нерухомості вийдуть цифрові фіатні гроші

Що зміниться  у розрахунках при впровадженні електронної гривні

Ринок нерухомості відображає ситуацію в економіці загалом, бо будівельна галузь є постачальником замовлень великої кількості підприємств різних напрямків діяльності і відповідно, розвиток будівництва спияє розвитку всієї економіки, створюючи нові робочі місця і збільшуючи ВВП.

В Україні тривалий час спостерігається зниження цін на нерухомість і головні причини полягають в різкому зниженні купівельної спроможності населення та зменшенні привабливості інвестиційного клімату. Така ситуація зумовлена у певній мірі замороженим конфліктом на сході країни, а в основному усіма складовими неефективного управління економікою, що ми спостерігаємо останнім часом.

Читать далее

17 и 24 июня в Национальной оперетте — комическая опера-зингшпиль «Театр в кармане, или Все роли заняты». Музыка В.-А. Моцарта

Такого Вы еще не видели! Смелые режиссерские находки, великолепные костюмы, интригующий сюжет, масса инновационных задумок в сочетании с высоким мастерством артистов, виртуозно исполняющих сложнейшие вокальные партии… Спектакль, который не похож на все остальные! Если Вам интересно заглянуть за кулисы и увидеть все многообразие жизни артистов Театра вне сцены — значит эта постановка для Вас.

Читать далее

На сцене Национальной оперетты – драма Дэвида Элдриджа «Под небом синим»

О чем?.. О фобии полноты чувств, о неспособности принимать решения. О том, что учителя тоже умеют любить и хотят быть любимы. О важности принятия себя таким, какой ты есть.

Один любит, другой — нет. Одних связывает только постель, других — все, кроме постели. А кто-то просто никак не может найти общий язык. Отношения между мужчиной и женщиной становятся лабиринтом, из которого, казалось бы, нет выхода!

Читать далее

25 и 26 мая в Национальной оперетте состоится грандиозная премьера всемирно известного мюзикла «СКРИПАЧ НА КРЫШЕ» Дж. Бока!

Уже на этой неделе театральную жизнь столицы ждет яркое, знаменательное событие – в Национальной оперетте Украины состоится премьера всемирно известного бродвейского мюзикла «Скрипач на крыше» Джерри Бока! При этом стоит отметить, что мюзикл впервые будет поставлен в Украине.

Его долгожданная постановка осуществилась ​​по договоренности с MUSIC THEATRE INTERNATIONAL (EUROPE) LTD. Либретто Джозефа Стайна и Шелдона Харника. Оригинальную режиссуру и постановку Джерома Роббинса воспроизвел на сцене Национальной оперетты Украины генеральный директор – художественный руководитель театра, н. а. Украины Богдан Струтинский.

Читать далее

IV Международная украинская маммологическая конференция

Рак молочной железы был и остается одной из самых актуальных и комплексных проблем в современной онкологии.

Стремительное развитие науки и технологий дает новые возможности и меняет подходы. Именно поэтому уже несколько лет подряд столица Украины встречает участников Международной украинской маммологической конференции.

Это самое важное и яркое событие страны в области онкомаммологии!
В этом году IV Международная украинская маммологическая конференция «Современные подходы в диагностике и лечении рака молочной железы» состоится 22-23 июня.

Читать далее

Відкрите тренування WABBA Ukraine з бодібілдінгу та фітнесу – старт до перемоги у Відкритому Чемпіонаті Європи, який відбудеться у Львові

17 лютого 2018 року федерація WABBA Ukraine провела відкрите тренування з бодібілдінгу та фітнесу. Виконували вправи, консультувалися та демонстрували свої м’язи спортсмени у фітнес-клубі Gym Fit.

Такий захід провели задля об’єднання, знайомства, обміну досвідом між спортсменами та тренерами.

Читать далее

У Національній опереті України відбулася прес-конференція з нагоди прем’єри поетичної драми «Маруся Чурай» за Ліною Костенко

Напередодні прем’єри  «Маруся Чурай» за Ліною Костенко у Національній опереті України відбулася прес-конференція із творчою групою вистави, генеральним директором-художнім керівником театру, н.а. України Богданом Струтинським та Першим заступником Голови Правління АБ «Укргазбанк» Андрієм Кравцем, представником партнерів проекту АБ «Укргазбанк».

Преса виявила значну цікавість до проекту, який є інсценізацією сучасної української класики і який розширює рамки українського музичного театру.

Читать далее

Виставка творів українських митців «Пробудження», 15 лютого — 1 квітня 2018 р.

З фонду Музею сучасного мистецтва України  до виставки «Пробудження» відібрано роботи вісімдесяти митців різних мистецьких шкіл.
Київські художники: сестри Яблонські, Волобуєв, Файнерман і Рапопорт, Павлов і Орлова, Григор’єв та Котков.
Харків’яни: Шигимага і Хмельницький, Сафаргалін і Колесник, Єгоров і Чаус.
Закарпатці: Шолтес і Іванчо, Сапатюк і Приходько.

Читать далее

За перший місяць 2018 року надходження податків та зборів до бюджетів усіх рівнів у Києві сягнули понад 6 мільярдів гривень

За даними Головного управління ДФС у м. Києві, столичними платниками у січні поточного року до бюджетів усіх рівнів перераховано 6 мільярдів 170 мільйонів гривень, що на 1 мільярд 674 мільйони гривень більше ніж за аналогічний період минулого року.

Впродовж першого місяця до державного бюджету від столиці надійшло 4 мільярди 426 мільйонів гривень. У порівнянні з відповідним періодом 2017 року, казна додатково поповнилась на 1 мільярд 313 мільйонів гривень.

Читать далее

Погода в Киеве