Киев

Город Инфраструктура

Легка промисловість України: бути чи не бути….

На днях у Київській міській державній адміністрації (КМДА) відбувся Всеукраїнський з’їзд легкої промисловості під гаслом «Національний виробник — основа економіки держави» з відвертою розмовою бізнесу і влади стосовно безлічі гострих питань, які стримують повноцінний розвиток галузі.

Легка промисловість, що забезпечує 5% бюджетних надходжень та 2,6% експортного потенціалу України, почала бити на сполох. Сьогоднішні серйозні виклики можуть суттєво погіршити становище українських виробників на ринку.

Читать далее

Національна опера традиційно підготувала Новорічно-різдвяну програму

Непомітно промайнув рік і на порозі вже новий 2019. До свят Національна опера традиційно підготувала Новорічно-різдвяну програму, в якій будуть виконані фрагменти з відомих опер, оперет і балетних вистав. Крім того грудневий репертуар порадує шанувальників театру черговою зустріччю з героями відомого балету «За двома зайцями». У рамках проекту «Українські оперні зірки у світі» — в гості до столичної публіки завітає її улюблениця Людмила Монастирська та чудовий бас Євген Орлов, які виконають головні партії в опері «Дон Карлос».

Читать далее

Что покажут в воскресенье юным зрителям в Национальной оперетте

Куда пойти с ребенком в выходной

2 грудня у Національній опереті покажуть дитячу музичну виставу «Кицькин дім» за мотивами однойменної казки С. Маршака

Музична вистава за мотивами казки С. Маршака «Кицькин дім» – одна з найкращих з репертуару Національної оперети для першого знайомства найменших глядачів з чарівним світом Театру.

Динамічний, кумедний сюжет вистави сподобається як малечі, так і дорослим. Адже у виставі йдеться про те, як важливо для родини жити дружно, допомагати  й підтримувати один одного.

Читать далее

Хто отримає український театральний «Оскар»?

Зовсім скоро відбудеться одна з найголовніших культурних подій країни. В кінці листопада стануть відомі кращі вистави України 2017 року за версією Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії «ГРА» («GRA» («Great Real Art»).

«ГРА» — це проект заснований і реалізований Національною спілкою театральних діячів України. Суть його полягає в тому, що театри-учасники презентують свої постановки спочатку експертній раді, а потім – міжнародному журі, яке і вибере найкращих з кращих в шести номінаціях. Подібний проект проходить вперше в історії України.

Цікаво те, що шанувальники театру теж можуть приєднатися до проекту. Побачити найсильніші театральні постановки 17-го року можна буде під час фіналу Фестивалю-Премії в Києві з 24 по 30 листопада. Квитки в продажу.

Читать далее

Трейдинг криптовалют и эффект толпы

Кому вы больше доверяете себе, близким,  друзьям, или государству? Не спешите с ответом. Ответ зависит от предмета для доверия. Если дело касается денег, а статья именно о них, то здесь не все так просто и очевидно.

Любое недоверие обусловлено страхом. Для граждан Украины страх потерять свои деньги весьма осязаем, включая потерю вкладов в банках, недавно подвергшихся чистке, в результате которой почищенными оказались карманы частных и корпоративных клиентов на сотни миллиардов гривен. Однако, там где не хватает доверия всегда мало денег. Только не следует путать доверие с доверчивостью и легковерностью. Современные деньги являются кредитными, то есть они по сути на 100% состоят из доверия к государству, которое их выпустило.

Читать далее

Intersport Україна провів соціальну акцію

На честь відкриття першого в Україні аутлету Intersport, спортивний бренд, спільно з представниками медіа, провели незвичну соціальну акцію.

Її мета – подарувати діткам, позбавленим батьківського піклування, спортивну форму. 25 дітей, які знаходяться під опікою Благодійного Фонду «Благомай» розповіли про свої спортивні захоплення. Представники бренду підготували їм форму та подарунки, які допоможуть реалізувати спортивну мрію дітей.

До акції долучилися представники десяти українських ЗМІ. Кожна медіа-команда отримала декілька повітряних кульок, в середині яких знаходились імена  дітей, яким будуть надіслані персональні подарунки від журналістів та Intersport. Лопаючи кульку, журналісти дізнавалися про своїх підопічних.

Читать далее

Виставка «Саша Прахова. СІМ’Я»

1 листопада о 18-00 у Музеї сучасного мистецтва України відбудеться знаменна подія відкриття виставки «САША ПРАХОВА.СІМ’Я», де будуть представлені роботи Саші Прахової, Гєни Гончарова, Миколи Гончарова та Миколи Гончарова молодшого.

Музейний проект «Семейные ценности Родинні зв’язки» презентує не просто талановиту родину, а родину яка дуже багато зробила для розвитку та збереження культури рідного міста і нашої держави в цілому.

Прахови славетне прізвище у культурному-мистецькому середовищі міста, воно оповите легендою й закарбовано в образі Богоматері у Кирилівській церкві.

Олександра Миколаївна (Саша) Прахова (1950-2011) неординарна особистість і обдарована художниця із старовинної династії Прахових. Саша прислухалась до розповідей діда мистецтвознавця Миколи Адріановича Прахова та захоплювалась полотнами бабусі Анни Августинівни Крюгер-Прахової.

Читать далее

26 жовтня — опера «Кармен» (Ж. Бізе)

3-го березня 1873 року французька публіка вперше познайомилась з одним з найвидатніших музично-сценічних творів ХІХ століття – оперою Жоржа Бізе «Кармен», лібрето до якої написали Г. Мельяк та Л. Галеві за мотивами однойменної новели Проспера Меріме. Опера була прийнята публікою неоднозначно. Французька критика і публіка були дещо шоковані «майданним» сюжетом опери, появою на сцені буденних подій, в яких брали участь низи суспільства. Ж.Бізе до глибини душі був вражений дивним прийомом опери. Він чітко усвідомлював, що створив шедевр і «Кармен» започатковує новий розділ в історії оперного мистецтва. Не доживши до визнання свого шедевру, композитор залишив цей світ 1875 року, коли йому було лише 37.

Читать далее

Поновлена опера «Манон Лєско» тріумфально повернулася на сцену Національної опери України

28 вересня у Національній опері України відбулось тріумфальне повернення опери «Манон Лєско». Треба зазначити, що цей твір вже кілька сезонів з різних причин не ставився на сцені театру. Прем’єра відбулася ще у 2009 році, яку  здійснив італійський режисер Італо Нунціата. Отже, нинішня постановка — це поновленням опери Джакомо Пуччіні, яка мала гучний успіх, тільки-но вона з’явилася на сцені. Натхненний романом абата Прево «Історія кавалера де Гріє і Манон Лєско»  Пуччіні створив оперу про пристрасть, насолоду і докори сумління, яка стала його творчим тріумфом. Лібрето — Д. Джакози, Л. Ілліка, Д.Оліви, М. Праги, Д. Рікорді. Сьогодні «Манон Лєско» Пуччіні є однією з найпопулярніших опер у світі.

Читать далее

Презентація проекту «Арт-дія-інклюзія» в Національній опереті України

Дата: 16 жовтня

Час: 15:00

Місце: в приміщенні театру (вул. В. Васильківська, 53/3)

Національна оперета України за підтримки Українського культурного фонду анонсує важливу  і актуальну подію – проект «Арт-дія-інклюзія».

«Арт-дія-інклюзія» має на меті створити інклюзивний мистецький простір в Національній опереті України, апробувавши та запустивши нову послугу – перегляд вистав за допомогою аудіодискрипції для незрячих глядачів.

Читать далее

Погода в Киеве