Кировоград

Город Инфраструктура

Військова служба правопорядку та військова прокуратура закликає!!!

На жаль, попри свідоме та чесне виконанням обов’язків військової служби абсолютною більшістю військовослужбовців, у Збройних Силах України мають місце випадки самовільного залишення військових частин чи місць служби.

Читать далее

Військові навчальні заклади чекають нових курсантів у 2018 році, а бо як стати офіцером!

Кропивницький міський військовий комісаріат розпочав роботу по відбору кандидатів до вступу у вищі військові навчальні заклади України у 2018 році.

Вищі військові навчальні заклади здійснюють підготовку громадян на посади осіб офіцерського складу для проходження військової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, утворених відповідно до законів України. Підготовку для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського (старшинського) складу здійснюють військові коледжі сержантського (старшинського) складу.

Читать далее

В Україні необхідно створити Кризовий центр по вирішенню проблем з Централізованим теплопостачанням

Опалювальний сезон вже стартував, але на жаль не у всіх містах України. За наявними даними, вже є прецеденти, коли міські ради уже в нинішньому сезоні через борги, що утворилися раніше перед НАК «Нафтогаз» не мають не тільки фінансової, але і технічної можливості запускати опалення. Адже, в ремонтний період, вони не мали коштів на мінімальні ремонтні роботи.

Жалюгідний стан справ практично в більшості міських підприємств теплопостачання вже призвело до того, що місцеві ради стійко тяжіють до прийняття рішення про відмову від Централізованого теплопостачання в цілому.

Читать далее

Все без исключения школы и садики в Кропивницком отапливаются

По информации главного управления ЖКХ городского совета, по состоянию на сегодня, 31 октября, в Кропивницком ремонтные бригады теплогенерирующих предприятий работают над ликвидацией четырех порывов.

В результате порывов на тепловых сетях, которые обслуживает КП «Теплоэнергетик», без тепла пока остаются два дома: по ул. Арсения Тарковского, 68 и Архангельской, 49.

На данный момент ремонтные бригады ГП «Кировоградтепло» работают над ликвидацией двух порывов.

Читать далее

Олег Покотило: З введенням квот на цукор Україна втратить експортні ринки

Споживання цукру в Україні сягнуло півтора мільйона тонн на рік.

Коливання цін на цукор в супермаркетах та інших роздрібних мережах України у травні 2017 року мало сезонний характер і було безпосередньо пов’язано з досягненням нульової позначки експортного цукрового балансу.

Про це в інтерв’ю заявив Олег Покотило — директор з виробництва ТОВ «Олександрійський цукровий завод».

За його словами, станом на кінець червня 2017 року, український ринок буряка, вже фактично збалансований.

Читать далее

Кіровоградська область: рятувальники допомагають водіям на автошляхах

%d0%b2%d0%b8%d0%bb_%d1%88

З 6 січня підпорядковані підрозділи Управління ДСНС у Кіровоградській області надають допомогу автотранспорту на ускладнених ділянках дороги, повідомляє Прес-служба ДСНС в Кіровоградській області.

Читать далее

Новоархангельский район: спасатели ликвидировали пожар в жилом доме

Тревожное сообщение о пожаре в частном жилом доме, расположенном в селе Орлово Новоархангельского района Кировоградской области в Службу спасения «101» поступило около полудня.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Прибыв по тревоге на место возгорания пожарный караул установил, что на площади 25 м кв. горят домашние вещи.

В ходе тушения пожарным расчетом был подан ствол Б, и к 13:05 огонь был локализован, а в 14:10 начальник караула передал на ЦППС сообщении о ликвидации пожара.

На место происшествия была вызвана бригада Скорой помощи, медики которой госпитализировали с ожогами в Новоархангельскую ЦРБ 80-летнюю хозяйку сгоревшего жилища. Читать далее

Кировоград остался без мэра

В минувший четверг во время заседания сессии горсовета депутатами был отправлен в отставку городской голова Александр Саинсус.

Прошение об увольнении по собственному желанию поддержало большинство депутатов.

Для отставки мэра, который руководил областным центром с 2010 года депутатам Кировоградского горсовета понадобилось около двух часов.

Читать далее

Под строительство «ядерного» завода выделен земельный участок

В Кировоградской области утвержден проект землеустройства по отводу земельного участка площадью 3,78 га государственному концерну «Ядерное топливо».

Об этом корреспонденту ИАП «Город-инфраструктура» сообщили в Государственном агентстве земельных ресурсов Украины.

Надел был выделен для строительства подъездного пути и склада плавиковой кислоты на территории Смолинского поселкового совета Читать далее

В Кировограде похвалились самым дешевым борщом

По стоимости «борщевого» набора Кировоград занимает четвертое место в Украине.

Такую информацию во время сегодняшнего аппаратного совещании озвучил директор департамента агропромышленного развития ОГА Сергей Шевченко.

Он полагает, что «борщевой набор» на Кировоградщине обойдется покупателю в 18 гривен 42 копейки, в то время как в других областных центрах Украины, — в 22 гривны 30 копеек.

Правда, директор агродепартамента не указал точного места, где можно так дешево скупиться – на рынке, в гастрономе или супермаркете.

Читать далее