Вт. Май 18th, 2021

  Цієї п’ятниці, 8 вересня, на подвір’ї Софії Київської відбудеться урочисте відкриття фестивалю “Княжа родина”.

  Просто неба у самому серці України зіграє Національнй президентський оркестр.

  Разом з артистами гості помандрують світом музичних шедеврів, країнами, де київські княжі роди залишили помітний слід: Франція, Норвегія, Угорщина, Польща, Данія, Великобританія.

  Атмосферу по-справжньому королівського вечора доповнять композиції, виконані на музичному інструменті з багатовіковою історією – карильйоні.

  Національнй президентський оркестр України – це унікальний творчий колектив, у якому гармонійно поєдналися духовий, камерний, симфонічний, естрадно-симфонічний склади оркестру та біг-бенд, що дає можливість застосовувати у творчості різні жанри та стилі музичного мистецтва.

  «Княжа родина/ Regio genus» – перший історичний фестиваль для всієї родини, який пройде 8-10 вересня в Національному заповіднику «Софія Київська». Просто неба у самому серці Києва, відвідувачі зможуть доторкнутися до мистецтва, яке, як і наша тисячолітня Свята Софія, пройшло крізь віки.

  На відвідувачів чекають концерти, майстер-класи, квести, театральні перформанси, кінопокази, виставки візуального мистецтва, тематичні екскурсії та лекторії. Працюватиме кілька тематичних локацій, спеціально облаштована зона відпочинку, фотозона та фудкорт.

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *