Пн. Июн 14th, 2021
schatlЛітак Boeing-747 доставив шатл Discovery з космодрому на мисі Канаверал в штаті Флорида в міжнародний аеропорт імені Даллеса поблизу Вашингтона.
З аеропорту шатл доставлять у філію Національного музею авіації і космонавтики Смітсонівського інституту. Там він буде виставлений на загальний огляд, повідомляє NASA.
За 27 років служби старий космічний човник NASA побував у космосі 39 разів, налітав понад 235,5 мільйонів км., облетів довкола Землі 5830 разів і провів у космосі в цілому 365 днів.
Discovery був закріплений на фюзеляжі спеціально обладнаного Boeing-747, який злетів з космодрому на мисі Канаверал, зробив круг пошани і взяв курс на Вашингтон.
Шаттл зробив свій останній політ у космос 25 лютого 2011 року, повернувшись на Землю 9 березня.
21 липня минулого року з приземленням Atlantis завершилася 30-річна програма Space Shuttle. Їм на зміну повинні прийти нові космічні кораблі, здатні досліджувати не лише орбіту Землі.
«Мicто-iнфраструктура»

Материалы по теме:

Росатом допоможе Індії вивчати Місяць за допомогою … радіації
  АТ «В / О« Ізотоп »(входить у Росатом) поставило Лабораторії фізичних досліджень (місто Ахмедабад, Індія) джерела випромінювання на основі радіоактивного кюрія-244, необхідного для вивчення ...
НАСА презентовало цветной глобус Меркурия + (ВИДЕО)
Американское Национальное управление по аэронавтике и исследованию космического пространства (НАСА) продемонстрировало "потрясающий", по отзывам специалистов, цветной глобус Меркурия. Подобно паззлу, он сложен из тысяч фотоснимков, ...
Запуск «DRAGON» запланирован на 2015 год
Первый полет американского частного космического корабля Dragon в пилотируемом варианте может состояться уже через три года. Такую возможность не исключает основатель и генеральный директор ...
Американцы готовятся к освоению дальнего космоса
Первый испытательный полет американского космического корабля многоразового использования «Orion» запланирован на сентябрь 2014 года, - сообщает сайт NASA.
READ  Авіакатастрофа на глиссаді в районі аеропорту міста Абуджі
На нем будут отправлять астронавтов в дальний ...

от alex

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *