Пн. Мар 1st, 2021
  Мадонна с детьми

  Президент Малаві Лазарус Чаквера на Новорічні свята зустрівся з поп-співачкою Мадонною, яка приїхала з США, та високо оцінив її зусилля щодо сприяння освіті дітей в цій південноафриканській країні.

  Чаквера отримав поп-ікону в президентському палаці Камуз в столиці країни, Лілонгве, де Мадонна розповіла йому про свою благодійну діяльність в країні, передає allAfrica.

  На своїй офіційній сторінці в Facebook Чаквера написав:

  «Мадонна прийшла привітатися сьогодні. Було приємно чути, як просувається її благодійна діяльність в Малаві».

  Мадонна є засновником Raising Malawi, благодійної організації, що підтримує громадські організації, які надають сиротам, вразливим дітям і їхнім опікунам найважливіші ресурси, яких вони потребують, включаючи освіту, медичне обслуговування, харчування і дах, а також психологічну підтримку.

  Крім того, Мадонна побудувала ультрасучасне відділення дитячої хірургії та інтенсивної терапії в Центральній лікарні королеви Єлизавети, спеціалізованої лікарні в місті Блантайр.

  У липні 2017 року перше в своєму роді було офіційно відкрито заклад під назвою Центр дитячої хірургії та інтенсивної терапії Мерсі Джеймс (MJC).

  У цій установі з трьома операційними залами безкоштовно надаються якісні медичні послуги, які змінюють життя тисяч дітей з Малаві.

  Мадонна перебуває в Малаві у відпустці, щоб відвідати дітей, назвавши це пригодою та «поверненням додому».

  62-річну поп-королеву супроводжують її четверо прийомних дітей з Малаві: 15-річний Девід Банда, 14-річна Мерсі Джеймс і восьмирічні дівчинки-близнюки Стелла і Естер.

  Фото: ВВС, allAfrica,

  Місто-інфраструктура

  Материалы по теме:

  На Київщині відбудеться фестиваль “Козацький Спас”
  18-19 серпня у   Древньому Києві   в «Парку Київська Русь»   буде проходити ХХІІ Міжнародний фестиваль «Козацький Спас». Глядачи зможуть побачити презентацію національних ...
  Правительство Сент-Винсент и Гренадины берет займ $10,2 млн на развитие солнечной энергетики
  Карибский банк развития поддерживает усилия Сент-Винсента и Гренадин по расширению и увеличению диапазона вариантов использования возобновляемых источников энергии с помощью запланированного проекта по развитию ...
  Ринок нерухомості в Україні. Стан, перспективи та очікування
  Євген Невмержицький - ексклюзив За рівнем розвитку ринку нерухомості можна судити про розвиток всієї економіки.   Якщо ціни стабільні, має місце незначне зростання - значить і економіка ...

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *