Ср. Июл 28th, 2021
Мадонна с детьми

Президент Малаві Лазарус Чаквера на Новорічні свята зустрівся з поп-співачкою Мадонною, яка приїхала з США, та високо оцінив її зусилля щодо сприяння освіті дітей в цій південноафриканській країні.

Чаквера отримав поп-ікону в президентському палаці Камуз в столиці країни, Лілонгве, де Мадонна розповіла йому про свою благодійну діяльність в країні, передає allAfrica.

На своїй офіційній сторінці в Facebook Чаквера написав:

«Мадонна прийшла привітатися сьогодні. Було приємно чути, як просувається її благодійна діяльність в Малаві».

Мадонна є засновником Raising Malawi, благодійної організації, що підтримує громадські організації, які надають сиротам, вразливим дітям і їхнім опікунам найважливіші ресурси, яких вони потребують, включаючи освіту, медичне обслуговування, харчування і дах, а також психологічну підтримку.

Крім того, Мадонна побудувала ультрасучасне відділення дитячої хірургії та інтенсивної терапії в Центральній лікарні королеви Єлизавети, спеціалізованої лікарні в місті Блантайр.

У липні 2017 року перше в своєму роді було офіційно відкрито заклад під назвою Центр дитячої хірургії та інтенсивної терапії Мерсі Джеймс (MJC).

У цій установі з трьома операційними залами безкоштовно надаються якісні медичні послуги, які змінюють життя тисяч дітей з Малаві.

Мадонна перебуває в Малаві у відпустці, щоб відвідати дітей, назвавши це пригодою та «поверненням додому».

62-річну поп-королеву супроводжують її четверо прийомних дітей з Малаві: 15-річний Девід Банда, 14-річна Мерсі Джеймс і восьмирічні дівчинки-близнюки Стелла і Естер.

Фото: ВВС, allAfrica,

Місто-інфраструктура

Материалы по теме:

Китайские инженеры готовят технологический прорыв в науке
Сферический радиотелескоп FAST с пятисот метровой апертурой под названием “Глаз Китая” был выведен китайскими инженерами на номинальную мощность. Характеристики радиотелескопа теперь позволяют астрофизикам заглянуть ...
На Київщині відбудеться фестиваль “Козацький Спас”
18-19 серпня у   Древньому Києві   в «Парку Київська Русь»   буде проходити ХХІІ Міжнародний фестиваль «Козацький Спас». Глядачи зможуть побачити презентацію національних ...
Коммунальщикам не выгодно, чтобы украинцы экономили электроэнергию – эксперты
Лишь реальная цена на газ для коммунальщиков и осведомленность как экономить может сделать потребление украинских энергоресурсов эффективным. К такому выводу пришли украинские и международные ...
В Індії стало можливим замовити повітряне таксі
Перша служба повітряного таксі в Індії
READ  Сегодня ночью происходило солнечное затмение
Перша служба повітряного таксі Air Taxi Aviation розпочала свою роботу в індійському штаті Хар'яна і планує найближчим часом надати ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *