Ср. Май 12th, 2021
  Мадонна с детьми

  Президент Малаві Лазарус Чаквера на Новорічні свята зустрівся з поп-співачкою Мадонною, яка приїхала з США, та високо оцінив її зусилля щодо сприяння освіті дітей в цій південноафриканській країні.

  Чаквера отримав поп-ікону в президентському палаці Камуз в столиці країни, Лілонгве, де Мадонна розповіла йому про свою благодійну діяльність в країні, передає allAfrica.

  На своїй офіційній сторінці в Facebook Чаквера написав:

  «Мадонна прийшла привітатися сьогодні. Було приємно чути, як просувається її благодійна діяльність в Малаві».

  Мадонна є засновником Raising Malawi, благодійної організації, що підтримує громадські організації, які надають сиротам, вразливим дітям і їхнім опікунам найважливіші ресурси, яких вони потребують, включаючи освіту, медичне обслуговування, харчування і дах, а також психологічну підтримку.

  Крім того, Мадонна побудувала ультрасучасне відділення дитячої хірургії та інтенсивної терапії в Центральній лікарні королеви Єлизавети, спеціалізованої лікарні в місті Блантайр.

  У липні 2017 року перше в своєму роді було офіційно відкрито заклад під назвою Центр дитячої хірургії та інтенсивної терапії Мерсі Джеймс (MJC).

  У цій установі з трьома операційними залами безкоштовно надаються якісні медичні послуги, які змінюють життя тисяч дітей з Малаві.

  Мадонна перебуває в Малаві у відпустці, щоб відвідати дітей, назвавши це пригодою та «поверненням додому».

  62-річну поп-королеву супроводжують її четверо прийомних дітей з Малаві: 15-річний Девід Банда, 14-річна Мерсі Джеймс і восьмирічні дівчинки-близнюки Стелла і Естер.

  Фото: ВВС, allAfrica,

  Місто-інфраструктура

  Материалы по теме:

  Компанii, які не можуть продати тепло за високими тарифами, повинні піти з ринку – експерт
  В Україні галузь комунальної теплоенергетики вже давно де-факто увійшла в ринкові відносини, а де-юре, - продовжує управлятися в ручному режимі державним монополістом. Таку думку «Місто-інфраструктура» висловив ...
  Школы Харьковской области теперь будут отапливать дровами
  Применение, наряду с газом, альтернативных видов топлива позволит за отопительный сезон 2012-2013 гг. на Харьковщине сэкономить от 15% до 20% бюджетных средств. Об этом ...
  Мэром Коктебеля вплотную занялась прокуратура
  На два месяца отстранен от исполнения служебных обязанностей поселковый голова Коктебеля Алексей Булыга. Об этом корреспонденту информационно-аналитического портала «Город-инфраструктура» сообщила руководитель пресс-службы Крымской прокуратуры Наталья Бояркина.  По ее ...

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *