Вт. Май 18th, 2021

  Николай ПрисяжнюкМіністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк зустрівся з Президентом Американської торгівельної палати в Україні Хорхе Зукоскі та представниками вітчизняного агарного бізнесу.

  Про це кореспонденту «Місто-інфраструктура» повідомили у прес-службі Мінагрополітики. За словами прес-секретаря, сторони обговорили питання розвитку сільського господарства України та оптимізації українського законодавства до світових вимог.

  «Я задоволений, що ми провадимо активну співпрацю з Американською торгівельною палатою. Ми обговорюємо динаміку аграрного сектору та його адаптацію до європейського та світового ринку. Ми обмінюємося досвідом, висловлюємо пропозиції та зауваження і виходимо на той чи інший документ, який дає можливість гармонізувати стандарти з ЄС, привести у відповідність законодавство і зробити так, щоб це законодавство і стандарти поліпшили якість сільськогосподарської продукції і збільшили обсяги виробництва», – підкреслив Микола Присяжнюк.

  Сторони обговорили питання стосовно сертифікації зернових складів та домовилися, що Україна спростить цю систему та збільшить термін дії сертифікату.

  Додаткового розгляду потребує іпитання розвитку вітчизняної галузі хмелярства. Микола Присяжнюк зауважив, що виробники хмелю та пива мають провести спільне засідання і запропонувати оптимальний варіант розвитку галузі.

  Місто-інфраструктура

  от alex

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *