Вт. Май 18th, 2021

  украинские танкистыПідрозділи 30-ї окремої гвардійської механізованої бригади, де командиром гвардії полковник Олександр Нестеренко, продовжують готуватися до батальйонних тактичних навчань з бойовою стрільбою. Про це кореспонденту ІАП «Місто-інфраструктура» повідомили у Департаменті преси та зв’язків із засобами масової інформації Міністерства Оборони України.

  На 233-му Центрі підготовки підрозділів, що під Рівним, особовий склад танкового батальйону під командуванням тимчасово виконуючого обов’язки командира батальйону гвардії капітана Олександра Зіневича на практиці відпрацьовував вправи з легководолазної підготовки.

  – На території Центру існує легководолазний комплекс із двома басейнами, де екіпажі до практичного водіння бойових машин мають змогу потренуватися під водою у макеті танка, – розповів заступник командира батальйону з виховної роботи гвардії капітан Євген Панькін.

  Повернувшись до пункту постійної дислокації, військовослужбовці 30-ої окремої гвардійської механізованої бригади перевірили герметичність танків і справність роботи усіх систем і агрегатів в умовах затоплення водою. Згодом відбулося практичне подолання водної перешкоди – річки Случ – в районі села Чижівка Новоград-Волинського району.

  Найкраще впоралися з технікою водіння під водою екіпажі, де механіками-водіями старші солдати Олександр Пархоменко, Володимир Шульга та Борис Поддубовик.

  Ранiше ІАП «Місто-інфраструктура» повідомляло про те, що в Чернівцях юнаки мріють стати курсантами військових училищ.

  от alex

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *