Одесса

«Город-инфраструктура»

Як енергетики Півдня наповнюють Державну скарбницю

Скорочення збитків та погашення боргів – являється однією з ознак стабільності та запорукою успіху як у розвитку бізнесу, так і Держави вцілому – повідомляє начальник Одеського управління Офісу великих платників податків ДФС Вікторія Талпа.

З початку 2018 року прибутки великих підприємств Півдня зросли на 6,8млрд.грн. у порівнянні з відповідним періодом 2017 року та склали 408,6 млрд гривень. А в свою чергу збитки скоротилися на 1,8 млрд.грн.

Кількість збиткових підприємств у січні-вересні 2018 року у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року скоротилася до 28 платників. Одним з підприємств, якому вдалося вийти з кризового стану, позбутися збитків у розмірі 30,7 млн. грн. та на сьогоднішній день сумлінно сплачувати податки і отримувати прибутки стало ПРАТ «ЕК «Херсонобленерго».

В результаті зважених та ефективних дій керівництва підприємства та за допомогою фахівців Одеського управління Офісу великих платників податків ДФС підприємству вдалося подолати збитки, які декларувалися протягом п’яти останніх років та увійти до рейтингу найкращих платників податків.

Читать далее

Ремонтні роботи з ліквідації аварії тепломережі в Одесі тривають, — Зубко

Про це Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ написав на своїй сторінці у Фейсбук.

truby

«Ремонтні роботи з ліквідації аварії  тепломережі  у Приморському районі м.Одеса тривають. Без активної подачі теплоносія залишаються 35 будинків. Працює три… Читать далее

Сергій Барбашев: Україна втрачає кваліфікованих інженерів

В Україні спостерігається відтік кваліфікованих кадрів, задіяних у сфері ядерної енергетики. Про це журналістові інформаційно-аналітичного порталу «Місто-інфраструктура» на 7-му Міжнародному форумі «Атомекспо — Білорусь — 2015», який проходив у Мінську повідомив виконавчий cекретар Українського ядерного товариства, доктор технічних наук Сергій… Читать далее

У Білгород-Дністровському морському торговельному порту стартував перспективний інвестиційний проект

    В рамках інвестиційного проекту до 2017 року в морському порту планується збільшити майже в два рази обсяги перевалки вантажів, а також провести ремонт і модернізацію техніки. Про це журналісту інформаційно-аналітичного порталу «Місто-інфраструктура» повідомив в.о.заступника директора Білгород-Дністровського морського торгового… Читать далее

На Тещином мосту установили лавочки для влюбленных

На знаменитом Тещином мосту в Одессе, недалеко от инсталляции «Сердце влюбленных» появились две новые ярко-оранжевые скамейки. Длина установленных скамеек для влюбленных — по шесть метров.

Этот мост иногда называют мостом влюбленных — ни одна фотографическая сессия молодоженов не обходится без… Читать далее