Ср. Май 12th, 2021
  Кения

  ООН-Хабітат і Фонд кенійського футболіста-міжнародника Віктора Ваньяма домовилися працювати разом, щоб підтримати розвиток спільнот, особливо жінок і молоді в неформальних поселеннях країни.

  Найробі. Кенія. У Меморандумі про взаєморозуміння були взяті зобов’язання надання допомоги вразливим верствам населення: жінкам, дівчаткам, дітям і молоді, які живуть в неформальних поселеннях, дати їм можливість отримати доступ до кращих міським послуг, включаючи водопостачання і санітарію, а також працевлаштування. Про це йдеться на сайті ООН. Обидві організації також будуть просувати доступне житло для міської бідноти, підтримувати відновлення спільнот від COVID-19 і забезпечувати розвиток навичок.

  Віктор Ваньяма, капітан національної збірної Кенії, Harambee Stars, в даний час грає за Montreal Impact, сказав: «Молодь в міських районах Кенії і неформальних поселеннях заслуговує кращої роботи і кращих можливостей. Ми настійно закликаємо корпорації підтримати цю ініціативу, щоб поліпшити життя молоді в міських районах Африки. Сьогодні ми починаємо з Кенії, але поступово переходимо в інші країни», – уточнив він.

  Директор ООН-Хабітат по Африці пан Умар Сілла згадав про роботу агентства з Фондом, який в минулому році надав 10 тисяч масок жителям двох найбільших нетрів Найробі для захисту від COVID-19.

  «Ми успішно співпрацюємо з Віктором Ваньяма в рішенні проблеми COVID-19 в неформальних поселеннях Найробі, і ми перетворимо це співпраця в повноцінну національну програму, яка перетворює життя молодих людей в міських районах», – сказав він.

  Місто-інфраструктура

  Материалы по теме:

  В містах України цієї зими нас чекають більш масштабні комунальні аварії – експерт
  На тлі розвалу систем централізованого теплопостачання, експерти вважають, що в містах України цієї зими нас чекають більш масштабні комунальні аварії, ніж в попередньому опалювальному ...
  Останні потерпілі від Еліта-центру отримають компенсацію лише в 2068 році
  На сьогоднішній день в Києві налічується близько 1200 з офіційних постраждалих (всього - 1800) від афери з діяльністю Еліта-центру, які продовжують домагатися правди і ...
  Кількість безробітних станом на 1 вересня 2017 року скоротилася на 12%
  Завдяки підвищенню результативності роботи державної служби зайнятості у напрямку оперативного працевлаштування громадян, кількість безробітних станом на 1 вересня 2017 року, у  порівнянні з відповідною ...

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *