Ср. Май 12th, 2021
  АЕС Олкілуото

  STUK надав МАГАТЕ детальну інформацію про подію в 11:56 (UTC) 10 грудня 2020 року на Олкілуото і стверджує, що радіаційний статус на заводі і в околицях станції не представляє небезпеки для навколишнього середовища.

  Управління радіаційної і ядерної безпеки Фінляндії (STUK) повідомило сьогодні Міжнародному агентству з атомної енергії (МАГАТЕ), що причиною того, що сталося в четвер події на 2-му блоці АЕС Олкілуото стала несправність в системі очищення води, що охолоджує реактори.

  Через несправність частина фільтруючого матеріалу потрапила в систему охолодження, що призвело до тимчасового підвищення рівня випромінювання в паропроводах.

  На станції приладами було зафіксовано підвищений рівень радіації, і реактор був зупинений.

  STUK заявив, що ця подія не представляє небезпеки для безпеки людей або навколишнього середовища, і що рівні радіації знаходяться на нормальному рівні.

  Кипящий реактор

  STUK оцінив подію нижче шкали / рівня 0 за Міжнародною шкалою ядерних і радіологічних подій (INES), яка є інструментом для інформування громадськості про значимість ядерних і радіологічних подій для безпеки. Події, що не мають значення для безпеки, оцінюються нижче шкали / рівня 0.

  схема кипящий ядерный реактор

  STUK заявив, що продовжить нагляд за коригувальних дій на блоці 2 Олкілуото. Оператор заводу Teollisuuden Voima Oyj (TVO) завершив аварійний режим очікування. Блок 2 залишається в зупиненому стані, а TVO тепер працює по стандартних процедурах.

  МАГАТЕ підтримує контакти зі своїми колегами в Фінляндії.

  Довідка: Атомна електростанція Олкілуото (фін. – Olkiluoto Nuclear Power Plant) розташована на островах Олкілуото приблизно в 220 км на північ від Хельсинки. Два киплячих реактора BWR станції виробляють понад 16 % споживаної у Фінляндії електроенергії.

  Будівництво АЕС розпочалось у1974 року, її будував шведський концерн ABB з використанням власних технологій. 1-й енергоблок був підключений до національної енергосистеми у 1978 році, 2-й – у 1980. На станції було дві реконструкції (1984 і 1998 років), під час яких потужність реакторів була підвищена з 660 МВт до 710 і 880 МВт відповідно.

  «Місто-інфраструктура»

  Материалы по теме:

  Херсонські чиновники виставили на аукціон морське узбережжя
  Не так давно, під час проведення форуму «Таврійські горизонти» в Новій Каховці представники місцевої влади заявили, що частину земель курорту Залізного Порту, Генічеська та ...
  Зростання комунальних тарифів в Новомиргороді дозволяє стримувати комбінована подача тепла
  Житлові квартали міста Новомиргорода (Кіровоградська обл.) переведені на індивідуальне опалення. Це дозволить місцевим тепловикам назавжди позбутися від хронічних проблем багатотисячних боргів міста перед НАК ...
  Компанii, які не можуть продати тепло за високими тарифами, повинні піти з ринку – експерт
  В Україні галузь комунальної теплоенергетики вже давно де-факто увійшла в ринкові відносини, а де-юре, - продовжує управлятися в ручному режимі державним монополістом. Таку думку «Місто-інфраструктура» висловив ...
  Разрушенный реактор ЧАЭС изучит японский исследовательский институт Mitsubishi
  Правительство Японии субсидирует проект разработки технологий по ликвидации последствий аварий на объектах атомной отрасли. Об этом сообщает пресс-центр EUAXIS – независимый информационно-аналитический центр по вопросам ядерной энергетики. В рамках этого глобального проекта ...

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *