Вс. Апр 11th, 2021
  вакцина
  Фото: GCIS/Flickr Міністр охорони здоров’я Південної Африки Звелі Мхізе (Zweli Mkhize)

  Одне дослідження за участю близько 2000 чоловік показало, що вакцина забезпечує «мінімальний захист» від легких і помірних випадків Covid-19. Уряд заявляє, що тим часом буде використовувати інші вакцини. Про це повідомляє allAfrica.

  Південна Африка в неділю заявила, що припинить розгортання вакцини Oxford-AstraZeneca після того, як початкові випробування показали «невтішні» результати проти варіанту COVID-19 B.1.351.

  В країні отримали 1 мільйон доз уколів та планували почати використовувати їх для вакцинації медичних працівників з середини лютого.

  Фото Deutsche Welle Вакцина AstraZeneca

  Дослідження, в якому взяли участь близько 2000 осіб, показало, що вакцина забезпечує «мінімальний захист» від легких і помірних випадків COVID-19. Отже, він ще не пройшов рецензування.

  «Ми вирішили тимчасово призупинити впровадження вакцини (AstraZeneca). Необхідно виконати додаткову роботу», – сказав міністр охорони здоров’я Південної Африки Звелі Мхізе (Zweli Mkhize).
  За словами Мхізе, науковці вивчатимуть, чи ефективна вакцина AstraZeneca в запобіганні важких захворювань і смерті від нового варіанту.

  Південна Африка, як і раніше стежить за вакцинацією

  Замість цього в найближчі тижні уряд запропонує вакцини виробництва Johnson & Johnson і Pfizer.

  Цей новий штам більш заразний і в даний час складає більше 90% випадків COVID-19 в країні.

  Південна Африка планує вакцинувати до кінця року не менше 67% свого населення, або близько 40 мільйонів чоловік.

  Було зареєстровано майже 1,5 мільйона випадків зараження і більше 46 000 смертей від вірусу.

  До осені розробники обіцяють модифікований джеб

  Розробники вакцини Oxford-AstraZeneca припускають, що до кінця літа у них буде готовий модифікований укол.

  Сара Гілберт, провідний дослідник оксфордской групи, повідомила BBC в неділю, що «у нас є версія з південноафриканською послідовністю сплесків».

  «Схоже, що восени ми зможемо підготувати нову версію до використання», – додала вона.

  Перші результати вакцини AstraZeneca проти південноафриканського варіанту можуть мати далекосяжні наслідки в боротьбі з коронавірусів на континенті.

  Багато африканських країн планували використовувати шот AstraZeneca через його доступності та того факту, що його можна зберігати в звичайних холодильниках.

  COVAX, міжнародна ініціатива зі закупівель для бідніших країн, закупила вакцину AstraZeneca оптом у Інституту сироватки Індії.

  Місто-інфраструктура

  Материалы по теме:

  Uranium One виграв тендер на поставку урану в Бразилію
  Компанія Uranium One Inc. перемогла у відкритому міжнародному тендері на поставку в 2017 році 982 000 фунтів (близько 400 тонн) природного урану для бразильської ...
  Кредити за модернізацію тепломереж віддавати буде нічим – експерт
  У зв'язку з проведенням муніципальних виборів і великих витрат на організацію цього процесу засобів на модернізацію теплових мереж в 2020 році було витрачено ще ...
  Руслан Барабаш: Іпотечні позичальники вчаться протидіяти банківському свавіллю
  Позичальники іпотечних кредитів навчилися протидіяти банківському свавіллю, особливо коли мова заходить про валютні кредити. Про це виданню заявив атестований і внесений до державного реєстру ...
  Танзанія буде використовувати місцеві трави замість вакцини проти Covid-19
  Президент Танзанії Джон Магуфулі  -  Авторські права © africanewsSTR / AFP Танзанія дала зрозуміти, що не має наміру використовувати будь-яку вакцину проти Covid-19, а замість цього для ...

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *