Чт. Июн 24th, 2021
вакцина
Фото: GCIS/Flickr Міністр охорони здоров’я Південної Африки Звелі Мхізе (Zweli Mkhize)

Одне дослідження за участю близько 2000 чоловік показало, що вакцина забезпечує «мінімальний захист» від легких і помірних випадків Covid-19. Уряд заявляє, що тим часом буде використовувати інші вакцини. Про це повідомляє allAfrica.

Південна Африка в неділю заявила, що припинить розгортання вакцини Oxford-AstraZeneca після того, як початкові випробування показали «невтішні» результати проти варіанту COVID-19 B.1.351.

В країні отримали 1 мільйон доз уколів та планували почати використовувати їх для вакцинації медичних працівників з середини лютого.

Фото Deutsche Welle Вакцина AstraZeneca

Дослідження, в якому взяли участь близько 2000 осіб, показало, що вакцина забезпечує «мінімальний захист» від легких і помірних випадків COVID-19. Отже, він ще не пройшов рецензування.

«Ми вирішили тимчасово призупинити впровадження вакцини (AstraZeneca). Необхідно виконати додаткову роботу», – сказав міністр охорони здоров’я Південної Африки Звелі Мхізе (Zweli Mkhize).
За словами Мхізе, науковці вивчатимуть, чи ефективна вакцина AstraZeneca в запобіганні важких захворювань і смерті від нового варіанту.

Південна Африка, як і раніше стежить за вакцинацією

Замість цього в найближчі тижні уряд запропонує вакцини виробництва Johnson & Johnson і Pfizer.

Цей новий штам більш заразний і в даний час складає більше 90% випадків COVID-19 в країні.

Південна Африка планує вакцинувати до кінця року не менше 67% свого населення, або близько 40 мільйонів чоловік.

Було зареєстровано майже 1,5 мільйона випадків зараження і більше 46 000 смертей від вірусу.

До осені розробники обіцяють модифікований джеб

Розробники вакцини Oxford-AstraZeneca припускають, що до кінця літа у них буде готовий модифікований укол.

Сара Гілберт, провідний дослідник оксфордской групи, повідомила BBC в неділю, що «у нас є версія з південноафриканською послідовністю сплесків».

«Схоже, що восени ми зможемо підготувати нову версію до використання», – додала вона.

READ  На медицинской реформе нужно ставить большой жирный крест

Перші результати вакцини AstraZeneca проти південноафриканського варіанту можуть мати далекосяжні наслідки в боротьбі з коронавірусів на континенті.

Багато африканських країн планували використовувати шот AstraZeneca через його доступності та того факту, що його можна зберігати в звичайних холодильниках.

COVAX, міжнародна ініціатива зі закупівель для бідніших країн, закупила вакцину AstraZeneca оптом у Інституту сироватки Індії.

Місто-інфраструктура

Материалы по теме:

Школы Харьковской области теперь будут отапливать дровами
Применение, наряду с газом, альтернативных видов топлива позволит за отопительный сезон 2012-2013 гг. на Харьковщине сэкономить от 15% до 20% бюджетных средств. Об этом ...
Англичане готовы помочь нам инвестировать в утепление зданий
В Киеве состоялось заседание круглого стола на тему: «Политика в области энергоэффективности и повышение осведомленности общественности: ответственность и сотрудничество». Об этом корреспонденту информационно-аналитического портала ...
Украинские трейдеры начали применять NCTS в тестовом режиме
Украинские трейдеры начали заполнять транзитные декларации Т1UA в национальной электронной транзитной системе (NCTS) в рамках I этапа пилотного проекта. В первую тройку украинских компаний, ...
Во время пандемии жена «выгуливала» мужа на собачьем поводке
Канадская пара была оштрафована полицией на 900 фунтов стерлингов за нарушение комендантского часа. В качестве оправдания женщина пыталась поспорить с полицией, и предъявить аргумент, ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *