Полтава

Город Инфраструктура

Полтавчани зміцнюють дружбу з жителями Фільдерштадта, Ляйнфельден-Ехтердінгена і Остфільдерна

poltavaМер Полтави Олександр Мамай пролонгував довгострокову та багаторічну програму партнерства і дружби з німецькими містами Фільдерштадт, Ляйнфельден-Ехтердінген та Остфільдерн до 2019 року. Про це журналістам повідомили в прес-центрі Полтавської міськради. За словами мера, ця програма партнерства між українськими та німецькими містами діє вже на протязі 28 років.
«Ми взаємодіємо у галузях культури, медицини, спорту, екології, освіти та наше співробітництво, фактично не має обмежень. Чимало було взаємних візитів. Сподіваюсь, що наше партнерство й надалі буде міцнити», – підкреслив мер.  Олександр Мамай також подякував німецьким партнерам за підтримку дітей, які були привезені у Полтаву із зони бойових дій.

Цього літа двадцять діточок з цих сімей змогли відпочити у Німеччині та ознайомитись з німецькою культурою.

В Лубнах у віддаленому мікрорайоні відкрили водогін

Близько ста сімей мешкало без води в домі по вулицях Круглицькій та Новаківській з провулками, що в мікрорайоні № 8 міста Лубни. Місцеві жителі говорять, що й не сподівалися, що колись нарешті до їхніх осель проведуть центральне водозабезпечення.

Наша вулиця так би мовити «на відшибі». Та й живуть тут в основному пенсіонери. Так, що провести самостійно воду нам було важко. Ми неодноразово зверталися до різних інстанцій зі своєю проблемою, створили кооператив. Але скрізь наше питання відтерміновували, — говорить керівник кооперативу Віталій Пальчик. За його словами, жителі рік збирали гроші, а в червні поточного року почалися роботи.

Вчора на християнське і народне свято Покрови Пресвятої Богородиці по вулицях Круглицькій та Новаківській з провулками урочисто в присутності місцевих чиновників запустили воду по магістралі. Мабуть, це найкращий подарунок для місцевої громади до свята.

Джерело: інтернет-видання «Полтавщина»

«Город- инфраструктура»

В Полтавской области тарифы на теплоснабжение выросли в два раза

За злоупотребление монопольным положением Антимонопольный комитет Украины оштрафовал коммунальное предприятие «Лохвицатеплоэнерго» на 3400 гривен. Об этом корреспонденту информационно-аналитического портала «Город-инфраструктура» сообщил председатель территориального отделения АМКУ в городе Червонозаводское Полтавской области Владимир Онищенко.

По словам чиновника, коммунальное предприятие, которое предоставляло услуги централизованного отопления в Лохвице и Червонозаводском, не учло в действующих тарифах на услугу фактические расходы, которые предприятие понесет от содержания имущественного комплекса по производству тепловой энергии.

«Указанные тарифы были согласованы исполнительным комитетом Червонозаводского городского совета, что привело к повышению тарифов для населения по сравнению с предыдущими почти в два раза.

Отделение обязало в двухмесячный срок КПТГ «Лохвицятеплоенерго» разработать, а Червонозаводскому городскому Совету установить тарифы на услуги по централизованному отоплению в размере экономически обоснованных расходов на их производство в установленном законодательством порядке», – уточнил Владимир Онищенко.

Он также добавил, что все указанные меры были приняты по результатам исследований по обращению прокуратуры Полтавской области, по рассмотрению заявления одного из местных жителей, которое касалось установления необоснованных тарифов на услуги по централизованному отоплению в городе Червонозаводское.

Владислав Кордик

Погода в Полтаве