Вс. Мар 7th, 2021

  Київський національний театр оперети порадував нас прем’єрою франко-українського балету з елементами хіп-хопу “Переміщення / Motion” в постановці хореографа Браим Бушелагема. Завсідники театру відзначають, що прем’єра пройшла з великим успіхом.

  – Сучасний балет “Переміщення” – це привід завітати в наше культурне майбутнє. Можливо, спроба зацікавити публіку тим, чим живуть в реальності танцюристи брейкденса, завдяки чому вони визнані в усьому світі, запропонувати українському глядачеві по-новому поглянути на цей вид мистецтва з великої сцени, – розповів присутнім на генеральній репетиції журналістам художній керівник Національної оперети народний артист Україна Богдан Струтинський.

  “Кожен, хто бере участь в цьому проекті, має свої особливості. Але, саме в єдності учасників – сила” – поділився своїми думками на зустрічі з журналістами напередодні прем’єри хореограф-постановник Браїм Бушелагем.

  Всього за годину акторам вдалося створити свій «власний фільм» і показати його глядачам, використовуючи сучасні технології і свою майстерність. Велику роль в дії зіграла електронна музика, яку склав молодий український композитор r.roo.

  Хореограф-постановник Браїм Бушелагем зазначив, що колектив розпочав роботу над проектом ще в вересні 2016 року, а учасників відбирали з усіх областей України.

  «Випадкових людей тут немає: кожен з обраних танцюристів є найкращим в своєму регіоні і має нагороди за перемоги в численних конкурсах», – уточнив Браїм Бушелагем.

  Він також зазначив, що головним стилем танцівників є брейкінг.

  «Багато учасників присвятили «брейкингу» понад 10 років свого життя, і для них танець, в першу чергу – спосіб самовираження і досягнення свободи», – сказав хореограф.

  Браїм Бушелагем звернув увагу, що сюжетна лінія франко-українського балету з елементами хіп-хопу “Переміщення / Motion” базується на принципах кінематографічного монтажу та використання цифрових технологій.

  І, дійсно, багато глядачів, які були присутні на виставі в театрі Оперети, під час антракту активно обговорювали створені талановитим і геніальним режисером образи на сцені. Зокрема, завзятих театралів вразила сама форма подачі танцю хіп-хоп на сцені театру, і розкриття власного світосприйняття через незвичні для простого глядача медіа.

  Не пропустіть! Наступний, єдиний показ вистави в Національній опереті України – 24 квітня! Спецефекти, гіпнотична музика і неперевершена майстерність артистів балету не залишать байдужими – нікого!

  Юлія Кордік

  Материалы по теме:

  В перший місяць літа Національна опера України пропонує різноманітний репертуар
    Досить різноманітний репертуар задовольнить і поціновувачів класики – опери «Набукко», «Турандот», «Норма»,  і прихильників національного репертуару – опери «Наталка Полтавка» та «Запорожець за Дунаєм». Для ...
  В Івано-Франківську відбудеться ІV Міжнародний фестиваль мистецтв «Carpathian Space 2019»
  ІV Міжнародний фестиваль мистецтв «Carpathian Space 2019», ініційований Національною оперетою України, відбудеться в Івано-Франківську 3, 4 та 5 травня 2019 року. «Carpathian Space» – це ...
  Через 4 месяца лифты в Украине должны соответствовать Европейским стандартам
  В июне 2017 г. Кабинет Министров Украины принял Постановление про утверждение Технического регламента лифтов и компонентов безопасности для лифтов. Это было сделано для адаптации ...
  У театрі оперети – прeм’єрa бaлeтy
  У Київськoмy нaціoнaльнoмy aкaдeмічнoмy тeaтрі oпeрeти 9 тa 10 лютoгo o 19.00 відбyдeться прeм’єрa фрaнкo-yкрaїнськoгo бaлeтy з eлeмeнтaми хіп-хoпy «ПEPEМIЩEННЯ I Motion» y пoстaнoвці ...

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *