Пн. Июн 14th, 2021

podat7Співробітників податкової міліції Головного управління Міндоходів у м.Києві зацікавила занадто висока ціна, за якою в багатьох випадках через тендери було придбано обладнання для потреб бюджетних установ.

Як правило, ціна обладнання майже вдвічі перевищувала середньо ринкову, а його висока вартість пояснювалась нібито додатковими опціями, які встановлювались на обладнання вже на території України.

Під час з’ясування причин придбання саме такого дорогого устаткування оперативники податкової міліції встановили, що вони мають справу з розгалуженою мережею «транзитних» та «фіктивних» підприємств, задіяних в злочинній схемі.

podat1Насправді придбане обладнання не поліпшувалось, а різниця в його ціні за допомогою підконтрольних суб’єктів господарювання перераховувалась на рахунки іноземних громадян, відкритих в одній із банківських установ столиці України.

Надалі ці кошти на підставі нотаріально засвідчених доручень знімались готівкою та, за винятком винагороди за послуги, передавались замовникам.

12Під час обшуків, які проводились згідно рішень суду, у махінаторів було вилучено велику кількість оргтехніки, документів та електронних носіїв інформації з даними про «тіньову бухгалтерію», печатки фіктивних фірм, а також близько ста тисяч гривень готівкою. Згідно оцінок фахівців, за час діяльності цього «конверту» бюджету держави завдано шкоду в розмірі близько 19 мільйонів гривень.

За словами Першого заступника начальника Головного управління Міндоходів у м. Києві Ігоря Усика, з початку поточного року підрозділами податкової міліції міста Києва припинено діяльність 10 «конвертаційних центрів» та 108 фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності, що  входили до  їх складу. З тіньового обігу до бюджету повернуто близько 100 мільйонів гривень.

За матеріалами ГУ Міндоходів у м. Києві 

«Місто-інфраструктура»

Материалы по теме:

Столичним підприємцям анулювали 22 ліцензії
За встановленими факти продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів підприємців міста Києва оштрафовано на 150 тисяч гривень.
READ  Великими платниками у серпні поточного року сплачено до бюджету майже 30 млрд грн
Про це, в ході спільної наради представників ...
У столиці офіційно створено ГУ Міндоходів у м. Києві
25 квітня 2013 року у Державному реєстрі юридичних осіб зареєстровано Головне управління  Міндоходів у м. Києві. Про це журналісту інформаційно-аналітичного порталу «Місто-інфраструктура» повiдомив начальник ...
Для сумлінних платників податків – проблем не буде
Такий висновок можна зробити за результатами презентації Головного управління Міндоходів у місті Києві, яка відбулась у столиці в форматі круглого столу і участь в ...
В Києві презентували Міністерство доходів і зборів
В.о. начальника Головного управління Міндоходів у м. Києві Ірина Носачова, в. о. Першого заступника начальника ГУ Міндоходів у м. Києві - начальник слідчого управління ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *