Сб. Мар 6th, 2021

  podat7Співробітників податкової міліції Головного управління Міндоходів у м.Києві зацікавила занадто висока ціна, за якою в багатьох випадках через тендери було придбано обладнання для потреб бюджетних установ.

  Як правило, ціна обладнання майже вдвічі перевищувала середньо ринкову, а його висока вартість пояснювалась нібито додатковими опціями, які встановлювались на обладнання вже на території України.

  Під час з’ясування причин придбання саме такого дорогого устаткування оперативники податкової міліції встановили, що вони мають справу з розгалуженою мережею «транзитних» та «фіктивних» підприємств, задіяних в злочинній схемі.

  podat1Насправді придбане обладнання не поліпшувалось, а різниця в його ціні за допомогою підконтрольних суб’єктів господарювання перераховувалась на рахунки іноземних громадян, відкритих в одній із банківських установ столиці України.

  Надалі ці кошти на підставі нотаріально засвідчених доручень знімались готівкою та, за винятком винагороди за послуги, передавались замовникам.

  12Під час обшуків, які проводились згідно рішень суду, у махінаторів було вилучено велику кількість оргтехніки, документів та електронних носіїв інформації з даними про «тіньову бухгалтерію», печатки фіктивних фірм, а також близько ста тисяч гривень готівкою. Згідно оцінок фахівців, за час діяльності цього «конверту» бюджету держави завдано шкоду в розмірі близько 19 мільйонів гривень.

  За словами Першого заступника начальника Головного управління Міндоходів у м. Києві Ігоря Усика, з початку поточного року підрозділами податкової міліції міста Києва припинено діяльність 10 «конвертаційних центрів» та 108 фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності, що  входили до  їх складу. З тіньового обігу до бюджету повернуто близько 100 мільйонів гривень.

  За матеріалами ГУ Міндоходів у м. Києві 

  «Місто-інфраструктура»

  Материалы по теме:

  Столичні підприємства погасили 30 млн. грн заборгованості
  Одним з головних завдань підрозділів Міністерства доходів і зборів є контроль за дотриманням підприємствами вимог чинного законодавства при виплаті заробітної плати з обов’язковою сплатою ...
  Число налогоплательщиков в Киеве выросло на 10 тысяч
  За 4 месяца текущего года в Киеве выдано почти 10 тысяч регистрационных номеров. Об этом журналисту информационно-аналитического портала «Город-инфраструктура» сообщила и.о. начальника Главного управления Миндоходов ...
  Столичним підприємцям анулювали 22 ліцензії
  За встановленими факти продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів підприємців міста Києва оштрафовано на 150 тисяч гривень. Про це, в ході спільної наради представників ...

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *