Сб. Фев 27th, 2021

  вспашка поляЯкщо в Україні буде проведений референдум стосовно приватизації землі, то його результат буде однозначно на користь приватизації.
  Про це в інтерв’ю журналісту інформаційно-аналітичного порталу «Місто-інфраструктура» заявив радник міністра аграрної політики і продовольства України Олексій Зубрицький.

  За його словами, всі гасла про заборону приватизації землі, які висловлюють політики, спрямовані лише до одного – затягування часу.

  «Пенсіонери, скільки ми з ними не спілкуємося, хочуть тільки приватизації. А приватизацію не хочуть проводити тому, що на даний момент земля державних сільгосппідприємств використовується «тіньовим» чином через різні схеми. Використовується людьми, які були призначені в тому числі і попередниками», – уточнив Олексій Зубрицький.

   

  Він також додав, що минулорічні збитки від діяльності державних сільгосппідприємств склали близько 500 млн грн.

  «Як ми можемо знайти розумного керівника держпідприємства з державним окладом в 5 тис. грн. А ми більше платити не маємо право. Якщо людина відразу стикається з можливістю вкрасти 5 тис. доларів на місяць, чи зможе дане підприємство працювати ефективно», – уточнив радник міністра аграрної політики і продовольства України.

  Він підкреслив, що ті підприємства, які були виставлені на приватизацію за перший квартал, принесли 10 млн гривень збитків.

  «Візьміть те ж саме конярство. Сорок тисяч гектарів родючої землі. Мінімальна орендна ставка зараз – сто доларів за гектар. Якщо помножити, то виходить прибуток в 4 млн доларів. А реально ми маємо – збиток. У першому кварталі він склав 7 млн ​​грн. Тому, питання про те, чи потрібно державі проводити приватизацію земель для нас вже вирішене, і зараз стоїть дуже гостро», – резюмував Олексій Зубрицький.

  Владислав Кордік

  Місто-інфраструктура

  Материалы по теме:

  У Києві вже давно можна було запустити нічні тролейбуси – В.Гербеда
  Київська міська влада не має навіть найпростішої дорожньої карти для подальшого розвитку комунального міського транспорту столиці. Вся діяльність «Київпастрансу» зводиться до створення сприятливих умов ...
  Віктор Сердюк: Тонни донорської крові виливаються в каналізацію через відсутність діагностики
  Щорічно більше тисячі українців, яким було зроблено переливання крові, стали жертвами зараження гепатитом та іншими захворюваннями, які передаються через кров. Як виявилося, однією з ...
  За орбітою Марса астрономи виявили уламок Місяця
  Міжнародна група вчених-планетологів знайшла астероїд, що рухається за Марсом, та за складом дуже схожий на місяць. Астероїд міг бути одним ...

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *