Ср. Июл 28th, 2021

вспашка поляЯкщо в Україні буде проведений референдум стосовно приватизації землі, то його результат буде однозначно на користь приватизації.
Про це в інтерв’ю журналісту інформаційно-аналітичного порталу «Місто-інфраструктура» заявив радник міністра аграрної політики і продовольства України Олексій Зубрицький.

За його словами, всі гасла про заборону приватизації землі, які висловлюють політики, спрямовані лише до одного – затягування часу.

«Пенсіонери, скільки ми з ними не спілкуємося, хочуть тільки приватизації. А приватизацію не хочуть проводити тому, що на даний момент земля державних сільгосппідприємств використовується «тіньовим» чином через різні схеми. Використовується людьми, які були призначені в тому числі і попередниками», – уточнив Олексій Зубрицький.

 

Він також додав, що минулорічні збитки від діяльності державних сільгосппідприємств склали близько 500 млн грн.

«Як ми можемо знайти розумного керівника держпідприємства з державним окладом в 5 тис. грн. А ми більше платити не маємо право. Якщо людина відразу стикається з можливістю вкрасти 5 тис. доларів на місяць, чи зможе дане підприємство працювати ефективно», – уточнив радник міністра аграрної політики і продовольства України.

Він підкреслив, що ті підприємства, які були виставлені на приватизацію за перший квартал, принесли 10 млн гривень збитків.

«Візьміть те ж саме конярство. Сорок тисяч гектарів родючої землі. Мінімальна орендна ставка зараз – сто доларів за гектар. Якщо помножити, то виходить прибуток в 4 млн доларів. А реально ми маємо – збиток. У першому кварталі він склав 7 млн ​​грн. Тому, питання про те, чи потрібно державі проводити приватизацію земель для нас вже вирішене, і зараз стоїть дуже гостро», – резюмував Олексій Зубрицький.

Владислав Кордік

Місто-інфраструктура

Материалы по теме:

У Києві вже давно можна було запустити нічні тролейбуси – В.Гербеда
Київська міська влада не має навіть найпростішої дорожньої карти для подальшого розвитку комунального міського транспорту столиці. Вся діяльність «Київпастрансу» зводиться до створення сприятливих умов ...
У малих містах відбувається масовий розвал систем теплопостачання – О.Сігал
У малих містах України йде незворотний процес знищення систем централізованого теплопостачання та найближча наша перспектива полягає в тому, що цей процес пошириться і на ...
Депутати повинні підтримати українців у приватизації гуртожитків – О.Валевський
Відмовившись голосувати за ухвалення чотирьох законопроектів, пов'язаних з реалізацією житлових прав мешканців гуртожитків, депутати Верховної Ради таким чином, продовжують відстоювати інтереси власників підприємств.
READ  Гречку й жито на відміну від ріпаку аграріям вирощувати стало не вигідно – О. Шевченко
«Тут спрацювали ...
У Зоні відчуження розпочато будівництво сонячної електростанції
В Чорнобильській зоні ми плануємо побудувати сонячну електростанцію. Про це в ефірі одного з телеканалів заявив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак. Він вважає, ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *