Ср. Май 12th, 2021

  вспашка поляЯкщо в Україні буде проведений референдум стосовно приватизації землі, то його результат буде однозначно на користь приватизації.
  Про це в інтерв’ю журналісту інформаційно-аналітичного порталу «Місто-інфраструктура» заявив радник міністра аграрної політики і продовольства України Олексій Зубрицький.

  За його словами, всі гасла про заборону приватизації землі, які висловлюють політики, спрямовані лише до одного – затягування часу.

  «Пенсіонери, скільки ми з ними не спілкуємося, хочуть тільки приватизації. А приватизацію не хочуть проводити тому, що на даний момент земля державних сільгосппідприємств використовується «тіньовим» чином через різні схеми. Використовується людьми, які були призначені в тому числі і попередниками», – уточнив Олексій Зубрицький.

   

  Він також додав, що минулорічні збитки від діяльності державних сільгосппідприємств склали близько 500 млн грн.

  «Як ми можемо знайти розумного керівника держпідприємства з державним окладом в 5 тис. грн. А ми більше платити не маємо право. Якщо людина відразу стикається з можливістю вкрасти 5 тис. доларів на місяць, чи зможе дане підприємство працювати ефективно», – уточнив радник міністра аграрної політики і продовольства України.

  Він підкреслив, що ті підприємства, які були виставлені на приватизацію за перший квартал, принесли 10 млн гривень збитків.

  «Візьміть те ж саме конярство. Сорок тисяч гектарів родючої землі. Мінімальна орендна ставка зараз – сто доларів за гектар. Якщо помножити, то виходить прибуток в 4 млн доларів. А реально ми маємо – збиток. У першому кварталі він склав 7 млн ​​грн. Тому, питання про те, чи потрібно державі проводити приватизацію земель для нас вже вирішене, і зараз стоїть дуже гостро», – резюмував Олексій Зубрицький.

  Владислав Кордік

  Місто-інфраструктура

  Материалы по теме:

  КБ «Южное»: 50 лет на космических орбитах
  16 марта 1962 года телеграфное агентство Советского Союза распространило сообщение под заголовком «На орбите – новый спутник», в котором говорилось о произведенном в Советском ...
  Віктор Сердюк: Тонни донорської крові виливаються в каналізацію через відсутність діагностики
  Щорічно більше тисячі українців, яким було зроблено переливання крові, стали жертвами зараження гепатитом та іншими захворюваннями, які передаються через кров. Як виявилося, однією з ...
  У малих містах відбувається масовий розвал систем теплопостачання – О.Сігал
  У малих містах України йде незворотний процес знищення систем централізованого теплопостачання та найближча наша перспектива полягає в тому, що цей процес пошириться і на ...

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *