Вт. Дек 1st, 2020

  Максим ПереверзевПерший в Україні проект ЖКГ переведення житлових будинків на електричне опалення себе повністю виправдав.

  Про це «Місто-інфраструктура» повідомив міський голова міста Кілія Одеської області Максим Переверзєв. За словами мера, ще з 2006 року місто Кілія сталополігоном для впровадження та випробування першого подібного пілотного проекту в Українї.

  «Плюси величезні від переведення на електроопалення. Підсилили трансформаторні підстанції, кабельні лінії протягнули, всі лічильники винесені на сходову клітину і кожному споживачеві проведені кабелі на 10 квт. Цього достатньо.

  Тоді коефіцієнт оплати був 30-40%, а старі борги взагалі не можна було вибити. Хоча люди, я зараз на зборах був, кажуть що попередня влада знищила котельні. Все-таки, як фахівець явважаю, що це не так. Ви знаєте тонна мазуту скільки сьогодні коштує? – Дві тисячі. Котли стояли ДКВРи, вони мазут витрачають, як не знаю що. А трубопроводи всі старі », – зазначив мер.

  Максим Переверзєв розповів, що в той час, в 2006 році, працював заступником голови місцевої адміністрації, і спроби запустити з настанням холодів котельні централізованого опалення на мазуті не мали успіху.

  «Запустити ці котельні намагалися, спроба була. Запустили, пішло енергоспоживання велике, борги комунальних служб за електроенергію, і котельні. Заглушили взимку, вони замерзли, і на цьому все закінчилося. У 2006 році коефіцієнт оплати був 30-40%, а старі борги взагалі ніхто не оплачував.

  Тоді було холодно, а зараз нагрівач поставив, включив він гріє. Потрібно тепліше, – більше дав. Якщо інші платять 31,6 коп., То у нас в місті пільговий тариф – 24 коп.. За будь-чого, городяни у виграші. Так цей тариф не тільки на зиму, а на весь рік. В середньому накручують до 500 квт.. Багато жителів поставили нагрівачі, щоб купатисята підключили. Це вирішило проблему і з гарячою водою. Останній раз вода гаряча була в місті років 15 тому », – уточнив Максим Переверзєв.

  Раніше ІАП «Місто-інфраструктура» повідомляло про те, що втрати Бурштинських тепломереж у приватному секторі вже досягають 42%.

  Владислав Кордік

  Материалы по теме:

  У Чорноморську поліція охорони затримала двох зловмисників
  На Одещині двоє зловмисників близько третьої години ранку таємно вдерлися до невеликого гастроному, але були затримані патрульним нарядом Поліції охорони. Про це репортеру інформаційно-аналітичного ...
  Пасажирський транспорт у містах України зношений на 80%, – експерт
  Для запуску державної програми з оновлення комунального транспорту не вистачає лише бажання чиновників Для оновлення застарілого парку трамваїв, тролейбусів та автобусів у містах України необхідно ...
  Единый подход к формированию тарифов
  Депутаты ВР в новом законопроекте предлагают установить одинаковый размер тарифов как в государственных, так и частных учебных заведений Специалисты и эксперты Ассоциации городов Украины предложили ...
  У українців відберуть землю за законами Стародавнього Риму
  Зняття мораторію на продаж земель сільгосппризначення одна з обіцянок, яке дав Міжнародному валютному фонду (МВФ). На початку жовтня української влади нагадав про нього. І ...

  от alex

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *