Пн. Мар 8th, 2021

  Максим ПереверзевПерший в Україні проект ЖКГ переведення житлових будинків на електричне опалення себе повністю виправдав.

  Про це «Місто-інфраструктура» повідомив міський голова міста Кілія Одеської області Максим Переверзєв. За словами мера, ще з 2006 року місто Кілія сталополігоном для впровадження та випробування першого подібного пілотного проекту в Українї.

  «Плюси величезні від переведення на електроопалення. Підсилили трансформаторні підстанції, кабельні лінії протягнули, всі лічильники винесені на сходову клітину і кожному споживачеві проведені кабелі на 10 квт. Цього достатньо.

  Тоді коефіцієнт оплати був 30-40%, а старі борги взагалі не можна було вибити. Хоча люди, я зараз на зборах був, кажуть що попередня влада знищила котельні. Все-таки, як фахівець явважаю, що це не так. Ви знаєте тонна мазуту скільки сьогодні коштує? – Дві тисячі. Котли стояли ДКВРи, вони мазут витрачають, як не знаю що. А трубопроводи всі старі », – зазначив мер.

  Максим Переверзєв розповів, що в той час, в 2006 році, працював заступником голови місцевої адміністрації, і спроби запустити з настанням холодів котельні централізованого опалення на мазуті не мали успіху.

  «Запустити ці котельні намагалися, спроба була. Запустили, пішло енергоспоживання велике, борги комунальних служб за електроенергію, і котельні. Заглушили взимку, вони замерзли, і на цьому все закінчилося. У 2006 році коефіцієнт оплати був 30-40%, а старі борги взагалі ніхто не оплачував.

  Тоді було холодно, а зараз нагрівач поставив, включив він гріє. Потрібно тепліше, – більше дав. Якщо інші платять 31,6 коп., То у нас в місті пільговий тариф – 24 коп.. За будь-чого, городяни у виграші. Так цей тариф не тільки на зиму, а на весь рік. В середньому накручують до 500 квт.. Багато жителів поставили нагрівачі, щоб купатисята підключили. Це вирішило проблему і з гарячою водою. Останній раз вода гаряча була в місті років 15 тому », – уточнив Максим Переверзєв.

  Раніше ІАП «Місто-інфраструктура» повідомляло про те, що втрати Бурштинських тепломереж у приватному секторі вже досягають 42%.

  Владислав Кордік

  Материалы по теме:

  У Львові стали впроваджувати розподільний збір сміття
  У Львові стала активно впроваджуватись система роздільного збору сміття. Про це «Місто-інфраструктура» повідомила керівник прес-служби Львівської міської Ради Христина Процак. За словами керівника прес-служби, ...
  Почему пусковая кнопка Каменецкой ТЭС вдруг оказалась в Париже (ФОТО+ВИДЕО)
  Из-за нерасторопности либо преступной халатности сотрудников министерств, Украине «выходят боком» многомиллионные займы Мирового банка Новая комбинированная тепловая электростанция, построенная по ORC - циклу в Каменец-Подольском ...
  Більшу частину тепломереж Ужгорода та Мукачева вже здано на металобрухт
  На кінець 2015 року в містах України було безповоротно втрачено і знищено від 10% до 15% технологічного обладнання: котельних, тепломереж, водогонів, які мають пряме ...

  от alex

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *