Чт. Июн 24th, 2021

Максим ПереверзевПерший в Україні проект ЖКГ переведення житлових будинків на електричне опалення себе повністю виправдав.

Про це «Місто-інфраструктура» повідомив міський голова міста Кілія Одеської області Максим Переверзєв. За словами мера, ще з 2006 року місто Кілія сталополігоном для впровадження та випробування першого подібного пілотного проекту в Українї.

«Плюси величезні від переведення на електроопалення. Підсилили трансформаторні підстанції, кабельні лінії протягнули, всі лічильники винесені на сходову клітину і кожному споживачеві проведені кабелі на 10 квт. Цього достатньо.

Тоді коефіцієнт оплати був 30-40%, а старі борги взагалі не можна було вибити. Хоча люди, я зараз на зборах був, кажуть що попередня влада знищила котельні. Все-таки, як фахівець явважаю, що це не так. Ви знаєте тонна мазуту скільки сьогодні коштує? – Дві тисячі. Котли стояли ДКВРи, вони мазут витрачають, як не знаю що. А трубопроводи всі старі », – зазначив мер.

Максим Переверзєв розповів, що в той час, в 2006 році, працював заступником голови місцевої адміністрації, і спроби запустити з настанням холодів котельні централізованого опалення на мазуті не мали успіху.

«Запустити ці котельні намагалися, спроба була. Запустили, пішло енергоспоживання велике, борги комунальних служб за електроенергію, і котельні. Заглушили взимку, вони замерзли, і на цьому все закінчилося. У 2006 році коефіцієнт оплати був 30-40%, а старі борги взагалі ніхто не оплачував.

Тоді було холодно, а зараз нагрівач поставив, включив він гріє. Потрібно тепліше, – більше дав. Якщо інші платять 31,6 коп., То у нас в місті пільговий тариф – 24 коп.. За будь-чого, городяни у виграші. Так цей тариф не тільки на зиму, а на весь рік. В середньому накручують до 500 квт.. Багато жителів поставили нагрівачі, щоб купатисята підключили. Це вирішило проблему і з гарячою водою. Останній раз вода гаряча була в місті років 15 тому », – уточнив Максим Переверзєв.

Раніше ІАП «Місто-інфраструктура» повідомляло про те, що втрати Бурштинських тепломереж у приватному секторі вже досягають 42%.

Владислав Кордік

Материалы по теме:

Знеструмлення насосних станцій за борги може привести до техногенної аварії – експерт
На жаль, ситуація, коли обласні енергетичні компанії знеструмлюють місцеві водоканали, сьогодні відбуваються не тільки у Львові, а й в Бориславі, в Східниці.
READ  У Борисполі змінюється якість питної води
Таку оцінку ситуації ...
Компанii, які не можуть продати тепло за високими тарифами, повинні піти з ринку – експерт
В Україні галузь комунальної теплоенергетики вже давно де-факто увійшла в ринкові відносини, а де-юре, - продовжує управлятися в ручному режимі державним монополістом. Таку думку «Місто-інфраструктура» висловив ...
У Новомиргороді було відновлено схему водопостачання міста
У Новомиргороді Кіровоградської області, зусиллями фахівців міськвиконкому, відновленаелектронна схема водопостачання міста. Про це в ексклюзивному інтерв'ю кореспонденту «ІАП Місто-інфраструктура» повідомив Новомиргородський міський голова Яків Немировський. За словами ...
Під час операції «Кордон-2016» затримано понад 300 незаконних мігрантів
В Україні зараз відбувається активна фаза операції «Кордон-2016». Про це на брифінгу повідомив журналістам помічник Голови Державної прикордонної служби Олег Слободян. За його словами, ...

от alex

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *