Информационный портал новостей

Проекти переходу міст на електроопалення реалізуються успішно

Максим ПереверзевПерший в Україні проект ЖКГ переведення житлових будинків на електричне опалення себе повністю виправдав.

Про це «Місто-інфраструктура» повідомив міський голова міста Кілія Одеської області Максим Переверзєв. За словами мера, ще з 2006 року місто Кілія сталополігоном для впровадження та випробування першого подібного пілотного проекту в Українї.

«Плюси величезні від переведення на електроопалення. Підсилили трансформаторні підстанції, кабельні лінії протягнули, всі лічильники винесені на сходову клітину і кожному споживачеві проведені кабелі на 10 квт. Цього достатньо.

Тоді коефіцієнт оплати був 30-40%, а старі борги взагалі не можна було вибити. Хоча люди, я зараз на зборах був, кажуть що попередня влада знищила котельні. Все-таки, як фахівець явважаю, що це не так. Ви знаєте тонна мазуту скільки сьогодні коштує? – Дві тисячі. Котли стояли ДКВРи, вони мазут витрачають, як не знаю що. А трубопроводи всі старі », – зазначив мер.

Максим Переверзєв розповів, що в той час, в 2006 році, працював заступником голови місцевої адміністрації, і спроби запустити з настанням холодів котельні централізованого опалення на мазуті не мали успіху.

«Запустити ці котельні намагалися, спроба була. Запустили, пішло енергоспоживання велике, борги комунальних служб за електроенергію, і котельні. Заглушили взимку, вони замерзли, і на цьому все закінчилося. У 2006 році коефіцієнт оплати був 30-40%, а старі борги взагалі ніхто не оплачував.

Тоді було холодно, а зараз нагрівач поставив, включив він гріє. Потрібно тепліше, – більше дав. Якщо інші платять 31,6 коп., То у нас в місті пільговий тариф – 24 коп.. За будь-чого, городяни у виграші. Так цей тариф не тільки на зиму, а на весь рік. В середньому накручують до 500 квт.. Багато жителів поставили нагрівачі, щоб купатисята підключили. Це вирішило проблему і з гарячою водою. Останній раз вода гаряча була в місті років 15 тому », – уточнив Максим Переверзєв.

Раніше ІАП «Місто-інфраструктура» повідомляло про те, що втрати Бурштинських тепломереж у приватному секторі вже досягають 42%.

Владислав Кордік

Материалы по теме:

Під час операції «Кордон-2016» затримано понад 300 незаконних мігрантів
В Україні зараз відбувається активна фаза операції «Кордон-2016». Про це на брифінгу повідомив журналістам помічник Голови Державної прикордонної служби Олег Слободян. За його словами, ...
У Миколаєві Швидка допомога отримала три нових автомобіля
Парк міської станції швидкої медичної допомоги Миколаєва поповнився трьома автомобілями швидкої допомоги. Перед врученням ключів від автомобілів міський голова Володимир Чайка наголосив, що зараз в ...
У Чорноморську поліція охорони затримала двох зловмисників
На Одещині двоє зловмисників близько третьої години ранку таємно вдерлися до невеликого гастроному, але були затримані патрульним нарядом Поліції охорони. Про це репортеру інформаційно-аналітичного ...
У Борисполі змінюється якість питної води
За європейськими стандартами, жодне місто не може називатись цивілізованим, якщо в ньому відсутні якісна питна вода та каналізаційні очисні споруди. Власне тому, Бориспільський міський ...
Центральне опалення: зберегти – нема за що, а відмовитися – дорого
Ситуація з подальшим розвитком комунальної теплоенергетики в країні зайшла в глухий кут. Чи зберігати централізовану систему опалення або відмовлятися від неї - це з ...
Переводчик – Translate
Архивы
No weather data found for [, , vertical]