Чт. Мар 4th, 2021

  украинские авиакомпанииМонополія на ринку авіаперевезень в Україні вбиває здорову конкуренцію. Відсутність потужних гравців та власність Ігоря Коломойського авіакомпаній призвела до занепаду газузі транспорту, – повiдомляє видання «Авiацiя України».

  Найбільші чотири авіакомпанії – Аеросвіт, Роза Вітрів, Донбасаеро та Дніпроавіа належать мільярдеру Коломойському. Небажання вести здоровий бізнес та грати за правила призвело до катастрофічної ситуації на ринку внутрішніх перевезень, де ціна за квиток економ-класу сягає 5 тис. гривень.

  Відсутність правил гри, непрозорі рішення, лобіювання перевізників у парламенті все це призводить до зростання цін та жахливої якості перевезень для рядового пасажира.

  Нема дешевих перельотів – нема туризму

  Внутрішнє авіасполучення мали б розвивати хоча б з огляду на те, що Україна має величезну територію, відстань між великими містами – сотні кілометрів. Погане транспортне сполучення гальмує і розвиток бізнесу, і ринку праці. Жадібність авіакомпанії не дає розвиватись внутрішньому та в’їздному туризму. Який сенс, скажімо, влаштовувати дні Львова у Луганську, якщо люди фізично не можуть добратись з одного міста в інше? Тобто можуть — добу поїздом чи автобусом. Але про які тури вихідного дня тоді може йтися?

  «У нас є дві проблеми з авіасполученням. Перша – невиправдано дорогі тарифи українських авіакомпаній. Фактично, у нас на ринку монополіст. «Відкрите небо», яке могло б пустити на ринок більше авіакомпаній, а це посприяло б зниженню тарифів, не підписане. Друга проблема – аеропорти. У нас надто дороге обслуговування авіакомпаній в аеропортах – послуги навігації, супровід у повітрі. Є державні структури, які встановлюють тарифи, які їм хочеться.

  Мені неодноразово доводилось чути від людей з Львівської чи Закарпатської областей, що їм дешевше злітати у Туреччину чи Болгарію, ніж у Крим. Хто в Криму переважно відпочиває? Українці і росіяни. Але у Росії є багато міст-мільйонників. І звідти є рейси у Туреччину, Грецію, Болгарію, а в Крим немає. Бо літати в Україну дорого… Проблеми не лише з авіаперевезеннями.

  Ранiше IАП «Мicто-iнфраструктура» розповiдав про загадки запорiзьких авіакатастроф. 

  Материалы по теме:

  ЮНІСЕФ, ВООЗ, МФОКК і «Лікарі без кордонів» оголошують про створення глобального резерву вакцин проти лихоманки Ебола
  Чотири провідні міжнародні організації в галузі охорони здоров'я та гуманітарної діяльності оголосили сьогодні про створення глобального резерву вакцини проти вірусу Ебола для забезпечення реагування ...
  Новые технологии позволят красить двухэтажные вагоны
  На Крюковском вагоностроительном заводе в Кременчуге начались пусконаладочные работы на новом объекте комплекса пассажирского вагоностроения Об этом корреспонденту ИАП «Город-инфраструктура» сообщили в пресс-службе Крюковского ...
  В Тюмени потерпел катастрофу пассажирский самолет
  При взлете из аэропорта "Рощино" в Тюмени утром 2 апреля разбился пассажирский самолет ATR-72.  Самолет выполнял рейс Тюмень - Сургут. По данным МЧС, ATR-72 ...
  Аэропорт «Харьков» до конца 2012 года обслужит почти полмиллиона пассажиров
  В январе-октябре нынешнего года услугами Международного аэропорта «Харьков» воспользовались 425,8 тыс. пассажиров. Об этом корреспонденту информационно-аналитического портала «Город-инфраструктура» сообщила пресс-секретарь Международного аэропорта «Харьков» Наталья Спасиченко. ...

  от alex

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *