Вс. Мар 7th, 2021
  смарт-квартира

  смарт-квартира в новостройкеПротягом 2018 – 2019 років придбання житла економ – класу за кількістю угод становить фактично – 80% від усіх укладених договорів з нерухомості в Україні. Про це у коментарі заявив аналітик консалтингової компанії «SV Development» Сергій Костецький. За його словами, зараз забудовники в “економ” – класі в основному перейшли зі «смарт» – житла на невеликі квартири.

  «Практично всі проекти, які зараз є на ринку відповідають попиту, який існує. Серед квартир, які купуються в новобудовах найбільш ходовий сегмент, до 20 тис. грн. за м2. У «економ» – класі є різне житло, і по 50 м2, і по 30 м2 і по 60м2. Якщо ми говоримо про регіони, то в великих містах купуються квартири трохи більшого розміру, в невеликих, більш маленькі», – уточнив експерт.

  экспертВін також зауважив, що одна з реально працюючих “фішок” якими забудовники намагаються залучити своїх потенційних клієнтів, – це надання при покупці квартир – розстрочки в платежах.

  «Було б звичайно непогано, щоб у нас розвивалось кредитування. Якщо раніше розстрочка була тільки на період будівництва, то зараз деякі забудовники пропонують на рік, на два відстрочити платіж. Крім того, надходять і інші пропозиції з оглядом на те, що у забудовника низька рентабельність, вона становить близько 20%, і робити якісь знижки, якісь акції немає сенсу. Вони просто конкурують за цінами. Виверт в чому, ось наша квартира – за 200 тис. грн, але при цьому ніхто ж не питає, яку площу вона займає» – зазначив Сергій Костецький.

  Експерт звернув також увагу, що квартири економ-класу зараз будується всюди, як у віддалених частинах столиці, так і в приміських районах.

  внешний вид нового жилья«Кінцева частина міста, вона з приміськими районами зараз зливається, Якщо брати Київ, то популярна зона – Київська Борщагівка, Києво-Святошинський район. Тут людина сама дивиться і приймає рішення, що для неї більш пріоритетно: квартири наприклад в Святошинському районі, на околиці Києва, можна купити набагато більшої площі, ніж у самому місті. Користуються попитом всі квартири, їх в основному люди беруть для себе. Люди або купують і здають в оренду з перспективою того, що вона буде дорожче, і вони щось на ній зароблять. Або, просто вкладають гроші в нерухомість, чекають поки вона будується, поки вона буде коштувати на пару тисяч доларів дорожче. Зараз немає такого, як раніше було, – $ 50 тис. вклав а, заробив – $20 тис. Такий прибутковості зараз вже не зустрінеш»,- сказав Сергій Костецький.

  квартира-смарт

  Він також зазначив, що «смарт» – житло, серед покупців користуються меншим попитом і вважається гірше “хрущовки”. Забудовники розуміють так: у людей грошей небагато, тому для багатьох клієнтів ці квартири не потрібні, оскільки в будь-який момент може початися люстрація, декларування доходів і так далі.

  “Що таке «смарт» – житло. Це забудовник побудував будинок, моноліт. Зараз при будівництві економить на всьому. Здається квартира, 40 м2 без нічого – без кухні, без санвузлів, без стін. По суті, та-ж “смарт” – квартира, що з нею людина хоче, те й робить. Зрозуміло, що забудовник заощадив на стінах, на водних комунікаціях, на дверях і отримав дешеву квартиру. Тому, “смарт” – квартира це варіант, ще гірше ніж хрущовка. “Смарт” – квартира – це поняття розтяжне, там і двокімнатні квартири по метражу бувають не менше. Там розробляти її ще потрібно, якісь коригування, дизайни і так далі», – підсумував експерт.

  Владислав Кордік

  «Місто-інфраструктура»

  Материалы по теме:

  Фахівець передбачив обвал ринку перевезень на судах «річка-море» в 2022 р
  Із загальної українського флоту суден класу «річка-море» в 927 одиниць в експлуатації на сьогоднішній день залишилося 574, або 62%. І це при тому, що ...
  Цифрові фіатні гроші (ЦФГ) і ринок нерухомості
  Експерт розповів, що зміниться в розрахунках при впровадженні електронної гривні. Ринок нерухомості відображає ситуацію в економіці загалом, бо будівельна галузь є постачальником замовлень великої кількості ...
  Підвищення акцизів на спиртне і тютюн призведе до збільшення контрабанди – експерт
  Акцизні збори є одним з реальних механізмів, який дозволяє підняти надходження в бюджет. Про це в інтерв'ю журналісту інформаційно-аналітичного порталу "Міська інфраструктура" заявив український ...
  Николай Хомич: Писать о Киеве не касаясь мистических тем – невозможно
  Мы решили начать публикации, из серии “Жизнь замечательных людей”, в которых бы наши читатели смогли познакомиться с творчеством и биографией выдающихся украинских литераторов. Одним ...

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *