Чт. Фев 25th, 2021
  саранча

  Сомалі зіткнулася з новою навалою пустельної сарани, останньою з серії навал за останній рік. Агентства ООН попереджають, що ця східно-африканська нація є однією з 16 держав, які «піддаються високому ризику зростання рівня гострого голоду».

  В той же час вся східна Африка готується до третьої спалаху пустельної сарани: мільярди шкідливих комах ось-ось вилупляться і поставлять під загрозу запаси продовольства в регіоні, який вже страждає від руйнівних дощів і пандемії коронавируса.

  Через сприятливі погодні умови мігруючі шкідники з кінця 2019 року наводнили Східну Африку в рекордних кількостях. Незважаючи на узгоджене використання пестицидів, збирається піднятися ще одна хвиля.

  «Десятки тисяч гектарів орних земель і пасовищ вже були пошкоджені в країнах Рогу і в Східній Африці», – зазначив у своєму звіті в цьому місяці Міжнародний комітет порятунку, підкреслюючи, що навіть невеликий рій сарани може з’їсти таку ж кількість їжі за день, як приблизно 35 тисяч людей.

  В Ефіопії в період з січня по квітень сарана знищила 1,3 мільйона гектарів пасовищ і майже 200 тисяч гектарів посівів, що призвело до втрати 350 тисяч тонн зернових. Близько 260 тисяч чоловік загинули в результаті голоду 2011 року в Сомалі», – йдеться в червневому звіті IGAD, регіональної організації Східної Африки.

  Організація Об’єднаних Націй в п’ятницю ще раз попередила про високий ризик виникнення голоду в трьох африканських державах, які роздираються конфліктами і Ємені.

  Місто-інфраструктура

  Материалы по теме:

  Національна опера України завершує свій 151-й театральний сезон
  У липні Національна опера України завершує свій 151-й театральний сезон, який був багатий і на грандіозні постановки, і на зустрічі з цілим сузір'ям запрошених ...
  Правительство Сент-Винсент и Гренадины берет займ $10,2 млн на развитие солнечной энергетики
  Карибский банк развития поддерживает усилия Сент-Винсента и Гренадин по расширению и увеличению диапазона вариантов использования возобновляемых источников энергии с помощью запланированного проекта по развитию ...
  Руслан Барабаш: Іпотечні позичальники вчаться протидіяти банківському свавіллю
  Позичальники іпотечних кредитів навчилися протидіяти банківському свавіллю, особливо коли мова заходить про валютні кредити. Про це виданню заявив атестований і внесений до державного реєстру ...
  В основу нового антибактериального мыла лягут антибиотики вырабатываемые тараканами
  Ежегодно во всем мире более 17 миллионов человек умирают от бактериальных инфекций. Результаты совместного исследования, проведенного Американским университетом Шарджи говорят о возможности разработки антибиотиков ...

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *