Пн. Авг 2nd, 2021
саранча

Сомалі зіткнулася з новою навалою пустельної сарани, останньою з серії навал за останній рік. Агентства ООН попереджають, що ця східно-африканська нація є однією з 16 держав, які «піддаються високому ризику зростання рівня гострого голоду».

В той же час вся східна Африка готується до третьої спалаху пустельної сарани: мільярди шкідливих комах ось-ось вилупляться і поставлять під загрозу запаси продовольства в регіоні, який вже страждає від руйнівних дощів і пандемії коронавируса.

Через сприятливі погодні умови мігруючі шкідники з кінця 2019 року наводнили Східну Африку в рекордних кількостях. Незважаючи на узгоджене використання пестицидів, збирається піднятися ще одна хвиля.

«Десятки тисяч гектарів орних земель і пасовищ вже були пошкоджені в країнах Рогу і в Східній Африці», – зазначив у своєму звіті в цьому місяці Міжнародний комітет порятунку, підкреслюючи, що навіть невеликий рій сарани може з’їсти таку ж кількість їжі за день, як приблизно 35 тисяч людей.

В Ефіопії в період з січня по квітень сарана знищила 1,3 мільйона гектарів пасовищ і майже 200 тисяч гектарів посівів, що призвело до втрати 350 тисяч тонн зернових. Близько 260 тисяч чоловік загинули в результаті голоду 2011 року в Сомалі», – йдеться в червневому звіті IGAD, регіональної організації Східної Африки.

Організація Об’єднаних Націй в п’ятницю ще раз попередила про високий ризик виникнення голоду в трьох африканських державах, які роздираються конфліктами і Ємені.

Місто-інфраструктура

Материалы по теме:

Сплата до місцевих бюджетів.забудовникiв може сягати астрономічних сум – експерт
За останні роки у містах-супутниках столиці все гостріше стоїть питання внесення забудовниками плати до місцевих бюджетів. Йдеться про обов'язки підприємств виплачувати 4% коштів пайової участі ...
Лідер Малаві Чаквера зустрічає поп-зірку Мадонну і хвалить її благодійність
Президент Малаві Лазарус Чаквера на Новорічні свята зустрівся з поп-співачкою Мадонною, яка приїхала з США, та високо оцінив її зусилля щодо сприяння освіті дітей ...
В містах України цієї зими нас чекають більш масштабні комунальні аварії – експерт
На тлі розвалу систем централізованого теплопостачання, експерти вважають, що в містах України цієї зими нас чекають більш масштабні комунальні аварії, ніж в попередньому опалювальному ...
ЮНІСЕФ, ВООЗ, МФОКК і «Лікарі без кордонів» оголошують про створення глобального резерву вакцин проти лихоманки Ебола
Чотири провідні міжнародні організації в галузі охорони здоров'я та гуманітарної діяльності оголосили сьогодні про створення глобального резерву вакцини проти вірусу Ебола для забезпечення реагування ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *