Сб. Май 15th, 2021
  саранча

  Сомалі зіткнулася з новою навалою пустельної сарани, останньою з серії навал за останній рік. Агентства ООН попереджають, що ця східно-африканська нація є однією з 16 держав, які «піддаються високому ризику зростання рівня гострого голоду».

  В той же час вся східна Африка готується до третьої спалаху пустельної сарани: мільярди шкідливих комах ось-ось вилупляться і поставлять під загрозу запаси продовольства в регіоні, який вже страждає від руйнівних дощів і пандемії коронавируса.

  Через сприятливі погодні умови мігруючі шкідники з кінця 2019 року наводнили Східну Африку в рекордних кількостях. Незважаючи на узгоджене використання пестицидів, збирається піднятися ще одна хвиля.

  «Десятки тисяч гектарів орних земель і пасовищ вже були пошкоджені в країнах Рогу і в Східній Африці», – зазначив у своєму звіті в цьому місяці Міжнародний комітет порятунку, підкреслюючи, що навіть невеликий рій сарани може з’їсти таку ж кількість їжі за день, як приблизно 35 тисяч людей.

  В Ефіопії в період з січня по квітень сарана знищила 1,3 мільйона гектарів пасовищ і майже 200 тисяч гектарів посівів, що призвело до втрати 350 тисяч тонн зернових. Близько 260 тисяч чоловік загинули в результаті голоду 2011 року в Сомалі», – йдеться в червневому звіті IGAD, регіональної організації Східної Африки.

  Організація Об’єднаних Націй в п’ятницю ще раз попередила про високий ризик виникнення голоду в трьох африканських державах, які роздираються конфліктами і Ємені.

  Місто-інфраструктура

  Материалы по теме:

  Англичане готовы помочь нам инвестировать в утепление зданий
  В Киеве состоялось заседание круглого стола на тему: «Политика в области энергоэффективности и повышение осведомленности общественности: ответственность и сотрудничество». Об этом корреспонденту информационно-аналитического портала ...
  В малых городах системы теплоснабжения полностью разрушены
  Во многих небольших городах Украины система теплоснабжения сегодня полностью разрушена. Об этом во время круглого стола «Механизмы обеспечения устойчивого тепло - и водоснабжения» сообщил ...
  Насколько прозрачны коммунальные тарифы в городах Украины
  Информационно-аналитическая программа «Коммуналка» с Владиславом Кордиком Гость программы - Алексей Хабатюк, директор Фонда целевых экологических инвестиций. Тема разговора: «Прозрачность коммунальных тарифов в городах Украины». https://www.youtube.com/watch?v=J96XSx43tA0&feature=youtu.be «Город-инфраструктура»
  Украинские трейдеры начали применять NCTS в тестовом режиме
  Украинские трейдеры начали заполнять транзитные декларации Т1UA в национальной электронной транзитной системе (NCTS) в рамках I этапа пилотного проекта. В первую тройку украинских компаний, ...

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *