Пн. Мар 8th, 2021

  За встановленими факти продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів підприємців міста Києва оштрафовано на 150 тисяч гривень.

  Про це, в ході спільної наради представників податкової служби та міліції повідомив заступник начальника Регіонального управління Департаменту САТ ДПС України в м. Києві Сергій Воропай.

  На засіданні «круглого столу», яке відбулось за участі керівників столичних відділів кримінальної міліції у справах дітей районних управлінь міліції, представників Регіонального управління Департаменту САТ ДПС України в м. Києві та київської міськради, вкотре обговорювались причини фактів виявлення та документування продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім в київських торгівельних точках.
  За словами фахівця підрозділу податкової служби, аби покращити ситуацію в столиці і викорінити таке ганебне явище, як пияцтво неповнолітніх, співробітники податкової служби та міліції, разом з представниками громадськості, проводять систематичні профілактичні рейди.

  Загалом, учасники наради дійшли спільного рішення, що лише за умов плідної взаємодії міліції, податкової служби, органів освіти, державних установ і громадськості – вдасться викорінити правопорушення й злочини з підліткового середовища. Також це дозволить унеможливити «процвітання бізнесу на здоров’ї підростаючого покоління».

  Робота у цьому напрямку триватиме й надалі.

  По матеріалам прес-служби ДПС у м. Києві

   

  Материалы по теме:

  Річники не сплатили ЄСВ на 800 тис.грн
  Перевіряючи діяльність підприємства, яке займається перевезеннями водним транспортом, фахівці Міндоходів виявили чергові махінації із законодавством, які призвели до порушення кримінальної справи. Так, розпочато досудове розслідування ...
  Налоговая Печерского района столицы взялась навести порядок на рынке недвижимости
  Ежегодно из «тени» в Печерском районе столицы выводится около 20% сдаваемых в аренду квартир. Об этом во время брифинга сообщил журналистам начальник государственной налоговой инспекции ...
  В «Жулянах» намагалися незаконно вивезти нагороди за кордон
  У пасажирки, що прямувала до Греції рейсом «Київ – Афіни», співробітники митниці аеропорту «Київ» вилучили медаль «За отвагу» та орден «Отечественная война». Під час митного ...

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *