Пн. Июн 14th, 2021

За встановленими факти продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів підприємців міста Києва оштрафовано на 150 тисяч гривень.

Про це, в ході спільної наради представників податкової служби та міліції повідомив заступник начальника Регіонального управління Департаменту САТ ДПС України в м. Києві Сергій Воропай.

На засіданні «круглого столу», яке відбулось за участі керівників столичних відділів кримінальної міліції у справах дітей районних управлінь міліції, представників Регіонального управління Департаменту САТ ДПС України в м. Києві та київської міськради, вкотре обговорювались причини фактів виявлення та документування продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім в київських торгівельних точках.
За словами фахівця підрозділу податкової служби, аби покращити ситуацію в столиці і викорінити таке ганебне явище, як пияцтво неповнолітніх, співробітники податкової служби та міліції, разом з представниками громадськості, проводять систематичні профілактичні рейди.

Загалом, учасники наради дійшли спільного рішення, що лише за умов плідної взаємодії міліції, податкової служби, органів освіти, державних установ і громадськості – вдасться викорінити правопорушення й злочини з підліткового середовища. Також це дозволить унеможливити «процвітання бізнесу на здоров’ї підростаючого покоління».

Робота у цьому напрямку триватиме й надалі.

По матеріалам прес-служби ДПС у м. Києві

 

Материалы по теме:

Столичні податківці «накрили» конвертаційний центр
Співробітників податкової міліції Головного управління Міндоходів у м.Києві зацікавила занадто висока ціна, за якою в багатьох випадках через тендери було придбано обладнання для потреб ...
Зарегистрировать собственный бизнес стало возможным без налоговых органов
     На сегодняшний день на учете столичных органов налоговой службы находится более 467 000 субъектов хозяйственной деятельности - 241,4 тысячи юридических и 225 ...
Число налогоплательщиков в Киеве выросло на 10 тысяч
За 4 месяца текущего года в Киеве выдано почти 10 тысяч регистрационных номеров. Об этом журналисту информационно-аналитического портала «Город-инфраструктура» сообщила и.о. начальника Главного управления Миндоходов ...
Бизнесменам разъяснили как возмещать НДС
В столице состоялась интернет-конференция с участием заместителя начальника Государственной налоговой инспекции Печерского района г.Киева. Людмилы Демченко.
READ  В Печерской налоговой первыми отчитались - арендодатели квартир
Об этом корреспонденту информационно-аналитического портала «Город-инфраструктура» сообщили в Управлении ...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *